W Parzęczewie małe derby

14
36
views

e142a76a55f20e040c30c69fd0a00520_L

 

 

 

 

 

IV liga – XVI kolejka

5 listopad a(SOBOTA) godz. 14:00 BEŁCHATÓW

Zjednoczeni Bełchatów (3) – Termy Ner Poddębice (13) 

obsada sędziowska: Dolny A., Paraszkiewicz M., Pawlak W.

Zjednoczeni Bełchatów,początek rundy mieli wymarzony,same zwycięstwa i pewna gra,ale mecz derbowy z GKS-em spowodował, że gospodarze od tego spotkania grają już w kratkę i potrafią nawet przegrać u siebie z Jutrzenką Warta !!! Ner po zwycięstwie za Kwiatkowicami, jedzie do Bełchatowa z nadzieją na pozytywny wynik, co jest na pewno w zasięgu naszej drużyny.

 

 

klasa okręgowa – XIII kolejka

5 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew (2) – Termy Uniejów (11) 

Obsada sędziowska: Zasadziak P., Przytuła R., Krzemiński P.

Orzeł u siebie nie przegrywa, choć zdarzyło się to już w tej rundzie raz z UKS SMS Łódź, ale to był wypadek przy pracy. Termy od pięciu kolejek zatrzymali się z przegrywanymi pojedynkami i do Parzęczewa jedzie po minimum punkt i to jest w ich zasięgu.

 

 

klasa „A” grupa III – XI kolejka

5 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (1) – LKS Świnice Warckie (5) 

obsada sędziowska: Różycki J., Gruszczyński K., Pietrzak K.

Zawodnicy z Świnic,mają w meczach wyjazdowych trzy zwycięstwa i tylko jedną porażkę, ale niestety w tym meczu zmierzą się z drużyną,która jest bardzo podrażniona ostatnią porażką z Bzurą w Ozorkowie i w sobotę się okaże, czy to był wypadek przy pracy, czy dopadł kryzys lidera ?

 

6 listopad (NIEDZIELA) godz. 14:00 CIĘŻKÓW

Sazan Pęczniew (12) – Bzura Młogoszyn (8) 

obsada sędziowska: Krasnopolski K., Gach A., Franoszek A.

Sazan przystąpi do tego meczu po wysokiej porażce na wyjeździe w Świnicach Warckich a goście przyjeżdżają do Ciężkowa po tygodniowej pauzie (mecz z Magnatem przełożony). Bzura na wyjazdach, tylko raz wygrała a czterokrotnie przegrała wysoko, ogólnie w spotkaniach tej drużyny, wpada dużo goli, więc możemy spodziewać się wysokiego wyniku.

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XIII kolejka

6 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 GOSZCZANÓW

Sokół Goszczanów (10) – Pisia Zygry (8) 

Gospodarze tego spotkania są bardzo nieobliczalną drużyną, potrafią wygrać z zespołem z czołówki a przegrać z dołem tabeli. Co ciekawe na dwanaście meczów, tylko jeden zakończył się po jednej stronie na zero. W każdym spotkaniu tej drużyny, pada dużo bramek, możemy się spodziewać i tym razem, ponieważ zawodnicy z Zygier grają podobnie.

 

 

klasa „B” grupa II – XI kolejka

6 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (9) – Santos Czerchów (10) 

obsada sędziowska: Milas R.

Ten mecz można nazwać pojedynkiem na szczycie zespołów z dołu tabeli, ale nie dla Gromu. Gospodarze tego spotkania, łatwo skóry nie oddają i przegrywają minimalnie a goście, jak już mają porażkę to dotkliwą. Biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe Santosa, to tylko w Wróblewie ze Skromnicą poradzili sobie. W poprzedniej kolejce goście pauzowali, więc możemy się spodziewać ekipy nie do końca w pełnym składzie, co dla gospodarzy trzy punkty to obowiązek.

 

 

 

W komentarzach czekamy na trafne obstawianie meczów typerów …

 

mecz nr. 69  Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice

mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów

mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie

mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn

mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry

mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 2:1
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 3:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 2:0
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 1:2
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 1:2
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 3:0

  2. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 3:1
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 2:0
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 4:1
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 3:2
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 1:1
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 2:0

  3. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 2-2

    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 3-2

    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 3-1

    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 1-4

    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2-1

    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 2-1

  4. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 4-0

    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 2-2

    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 2-1

    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 2-2

    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2-4

    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 2-0

  5. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 3-1
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 3-1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 5-0
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 2-2
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2-2
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów2-2

  6. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 2-0
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 2-1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 4-1
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 5-2
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 1-3
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 2-0

  7. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 3:1
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 2:0
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 4:0
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 1:4
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2:0
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 2:1

  8. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 2:0
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 3:0
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 4:1
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 3:1
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 1:2
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 2:0

  9. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 3:1

    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 2:1

    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 3:1

    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 2:3

    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2:3

    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 3:1

  10. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 2:0
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 4:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 5:2
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 3:1
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 1:2
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 2:1

  11. mecz nr. 69 Zjednoczeni Bełchatów – Termy Ner Poddębice 3:1
    mecz nr. 70 Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 3:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 3:1
    mecz nr. 72 Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 1:2
    mecz nr. 73 Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2:1
    mecz nr. 74 Grom Powodów – Santos Czerchów 3:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ