Trzecioligowy sędzia w … Ciężkowie

0
51
views

Sazan-Świnice

 

 

 

 

 

III liga – XII kolejka

10 października (sobota) godz. 15:30 Byczyna

LKS Termy Ner Poddębice (14) – Sokół Aleksandrów Łódzki (2)

obsada sędziowska: Kamil Kardacki (WS Łódź)

 

pozostałe mecze:

(piątek – 9 października)
20:00 – Polonia Warszawa – Oskar Przysucha – Albert Różycki (WS Łódź)
(sobota – 10 października)
13:00 – Energia Kozienice – Błękitni Raciąż – Kamil Chmielewski (WS Warszawa)
15:00 – Ursus Warszawa – Pilica Białobrzegi – Wojciech Hodowicz (WS Warszawa)
15:00 – Warta Sieradz – Start Otwock – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
15:30 – Warta Działoszyn – ŁKS Łódź – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
15:30 – Ner Poddębice – Sokół Aleksandrów – Kamil Kardacki (WS Łódź)
18:00 – Broń Radom – Legia II Warszawa – Łukasz Trawiński (WS Warszawa)
(niedziela – 11 października)
11:15 – Pelikan Łowicz – Pogoń Grodzisk Maz. – Błażej Pietrzak (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa – X kolejka

10 października (sobota) godz. 16:00 Tuszyn

MKS Tuszyn (11) – MGLKS Termy Uniejów (2)

obsada sędziowska: P. Szubielski, B. Pyciarz, J. Szmidt

 

pozostałe mecze:

(sobota – 10 października)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – Ostrovia Ostrowy – M. Zdziaszek, M. Pionko, R. Walczak
15:00 – Start Brzeziny – Sokół II Aleksandrów – J. Różycki, B. Prokop, Ł. Sobutka
15:30 – Włókniarz Konstantynów – GLKS Dłutów – K. Burdyka, J. Jankowski, K. Gruszczyński
15:30 – Włókniarz Pabianice – Zawisza II Rzgów – D. Mikła, J. Olejniczak, B. Grzywacz
16:00 – Górnik Łęczyca – Start Łódź – P. Szymczyk, P. Jankowski, R. Siech
16:00 – Orzeł Parzęczew – PTC Pabianice – Ł. Majchrzak, A. Balwierz, M. Łapok
16:00 – KKS Koluszki – LZS Justynów – P. Niemiec, C. Guzelaydin, R. Kafarski

 

 

klasa „A” grupa II – VIII kolejka

10 października (sobota) godz. 16:00 Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (3) – LKS Kalonka (5)

obsada sędziowska: K. Modrzejewski, M. Kobus, Sz. Przytuła

 

pozostałe mecze:

(sobota – 10 października)
15:30 – Sport Perfect Łódź – Orzeł II Parzęczew – R. Sudak, W. Pawlak, I. Strulak
(niedziela – 11 października)
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – MKP-Boruta II Zgierz – M. Anielak, A. Dolny, M. Mikła
11:00 – UKS SMS Łódź – LKS Dąbrówka – W. Pawlak, M. Paraszkiewicz, R. Siech
14:00 – KS Gozdów – Kobra Leźnica Wielka – R. Graczyk, P. Bińczyk, D. Piasecki
15:00 – Błękitni Dmosin – Huragan Swędów – T. Sadowski, A. Daroch, A. Faliszewski
15:00 – Kotan Ozorków – Orlik Sobień – Sz. Przytuła, P. Zasadziak, B. Lewandowski

 

 

klasa „A” grupa III – VII kolejka

11 października (niedziela) godz. 14:00 Ciężków

LKS Sazan Pęczniew (5) – Bzura Ozorków (3)

obsada sędziowska: Patryk Adamczyk, A. Siejka, M. Łapok

 

pozostałe mecze:

(sobota – 10 października)
15:30 – Krośniewianka Krośniewice – Malina Piątek – Sz. Jarocki, R. Graczyk, M. Gatkowski
15:30 – LKS Świnice Warckie – GKS Bedlno – B. Wiśniewski, A Gachm, A. Daroch
16:00 – Witonianka Witonia – Zryw Śliwniki – M. Jarnutowski, K. Walczak, M. Wujczak
16:00 – Magnat Sierpów – Iskra Góra Św. Małgorzaty – P. Kaźmierczak, K. Rutkowski, P. Wykrota
(niedziela – 11 października)
15:00 – Victoria Grabów – Bzura Młogoszyn – A. Różycki, P. Szubielski, Sz. Michniewicz

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XI kolejka

10 października (sobota) godz. 16:00 Zapolice

Amatorzy Zapolice (11) – GLKS Pisia Zygry (7)

 

 

klasa „B” grupa III – VII kolejka

11 października (niedziela) godz. 11:00 Czerchów

Santos Czerchów (10) – LKS Grom Powodów (8)

obsada sędziowska: D. Rikszajd

 

pozostałe mecze:

(sobota – 10 października)
16:00 – Włókniarz Zgierz – LKS II Rosanów – G. Bednarski
(niedziela – 11 października)
11:00 – LKS Cedrowice – Orzeł Wróblew – Ł. Banasiak
11:00 – LKS Modlna – Zamek Skotniki – O. Nazarczyk
14:00 – MKS Mianów – Kanarki Małachowice – P. Błaszczyk

 

 

 

 

Poprzedni artykułNer gra dalej
Następny artykułIX Bieg „Do Gorących Źródeł”
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ