Termy grają już dzisiaj a w Ciężkowie DERBY !!!

16
13
views

MGLKS Stadion

 

 

 

 

 

IV liga – XVII kolejka

12 listopad (SOBOTA) godz. 13:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (14) – Jutrzenka Warta (18) 

obsada sędziowska: Michalak R. WS Skierniewice

 

 

klasa okręgowa – XIV kolejka

10 listapad (CZWARTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (12) – GLKS Dłutów (9)

 

 

klasa „A” grupa III – XII kolejka

13 listopad (NIEDZIELA) godz. 14:00 CIĘŻKÓW

Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików

obsada sędziowska: Pyciarz B., Pietrzak K., Walczak D. 

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XIV kolejka

13 listopad (NIEDZIELA) godz. 13:00 ZYGRY

Pisia Zygry (9) – Amatorzy Zapolice (6)

 

 

 

W tej kolejce, typerzy mają niestety tylko cztery pojedynki do obstawiania. Grom Powodów już zakończył rozgrywki w tym roku a Sazan Pęczniew i Sarnów/Dalików, rozegrają między sobą, długo oczekiwany mecz derbowy.

 

mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta

mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów

mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików

mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułZbliża się XXI edycja PLH
Następny artykułNieobliczalni Termalni
UDOSTĘPNIJ

16 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 3:2
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 3:2
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 2:3
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 2:3

  2. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 2:1
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 1:3
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 1:4
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 1:3

  3. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 3:2
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 2:0
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 2:5
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 2:0

  4. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 4-1
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 3-1
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 0-6
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 2-2

  5. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 2:1
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 2:1
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 0:3
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 2:1

  6. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 3:1
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 1:1
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 1:4
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 3:1

  7. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 4:1
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 3:0
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 2:5
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 3:1

  8. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 4:1
    mecz nr. 76 Termy Uniejów – GLKS Dłutów 3:0
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 1:3
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 2:1

  9. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 4:2
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 2:4
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 2:1

  10. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 2:0
    mecz nr. 77 Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 3:2
    mecz nr. 78 Pisia Zygry – Amatorzy Zapolice 0:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ