Termalna inauguracja weekendu w Uniejowie

13
38
views

 

 

 

 

IV liga – IX kolejka

Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 5:0 (1:0)

Mecz rozegrano awansem z powodu sobotniego ślubu Karola Domżała.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA !!!

 

pozostałe mecze:

(sobota – 23 września)
16:00 – KS Paradyż – Stal Niewiadów – Tomasz Skopiński (III liga)
16:00 – Zjednoczeni Stryków – Warta Działoszyn – Piotr Chmielewski (WS Piotrków)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Unia Skierniewice – Rafał Michalak (III liga)
16:30 – Pilica Przedbórz – Włókniarz Zelów – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
(niedziela – 24 września)
11:15 – Pelikan II Łowicz – LKS Kwiatkowice – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – KS Sand Bus Kutno – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
14:00 – Zawisza Pajęczno – Ceramika Opoczno – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)
16:00 – Orkan Buczek – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Michał Grocki (III liga)

 

 

Klasa okręgowa – VII kolejka

22 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7)

obsada sędziowska: Banasiak B., Siercha Ł., Olejniczak J.

 

23 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1)

obsada sędziowska: Faliszewski Szymczyk P., Jarocki Sz.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 23 września)
15:00 – Orzeł Parzęczew – PTC Pabianice – Urbaniak
16:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Konstantynów – Lewandowski
(niedziela – 24 września)
15:00 – Sokół II Aleksandrów – RTS Widzew II Łódź – Kaźmierczak
15:00 – ŁKS II Łódź – Włókniarz Pabianice – Modrzejewski
16:00 – GKS Bedlno – LKS Rosanów – Pyciarz
(wtorek – 26 września)
16:00 – UKS SMS Łódź – Górnik Łęczyca – Wiśniewski

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – VII kolejka

24 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2)

 

 

Klasa „B” grupa II – IV kolejka

Grom Powodów (12) – Orlik Sobień (9)

Mecz przełożony na inny termin.

 

24 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 BYCZYNA

Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4)

obsad sędziowska: Kuś P.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 23 września)
14:00 – Sokół Lutomiersk – Santos Czerchów –Wolski
(niedziela – 24 września)
11:00 – LKS Dąbrówka – KAS Konstantynów – Lota
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Modlna – Nawrot
11:00 – Start Szczawin – Orzeł Wróblew – Grzywacz

 

 

Klasa „B” grupa III – IV kolejka

24 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 DOBIESZKÓW

Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Olejnik M.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 24 września)
12:00 – Olimpia Oporów – Krośniewianka Krośniewice – Ziółkowski
12:00 – Sokół Popów – Błekitni Ciosny – Gach
12:00 – KP Byszewy – Iskra Głowno – Piasecki
16:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – KS Żychlin – A. Kęsik
16:00 – GKS Byszew – LKS Gieczno – Stokwiszewski

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

Łódź. B1 Junior Młodszy

23 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 13:00 ŁÓDŹ (ul. Milionowa 12)

UKS SMS II Łódź – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Mijas R.

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz

24 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – UKS AP Piotrków Trybunalski

obsada sędziowska: Frątczak K.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

24 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Metalowiec Łódź

obsada sędziowska: Dębicki D.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 6

23 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Cygański M.

BOISKO W OZORKOWIE JEST ZALANE WODĄ, MECZ BĘDZIE PRAWDOPODOBNIE ODWOŁANY.

 

Łódź: E2 Orlik Grupa II

23 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 13:00 KUTNO (ul. dr. Troczewskiego ORLIK)

KS Kutno – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Walczak A.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 38 Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7)

mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1)

mecz nr. 40 Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2)

mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4)

mecz nr. 42 Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1)

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułBez zmian w tabeli
Następny artykułWyniki weekendowe
UDOSTĘPNIJ

13 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 38 Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7)1:3

    mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1) 2:2

    mecz nr. 40 Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2)1:6

    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4) 2:1

    mecz nr. 42 Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:4

  2. mecz nr. 38 Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7) 0:3
    mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1) 1:4
    mecz nr. 40 Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2) 1:4
    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4) 4:0
    mecz nr. 42 Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:5

  3. mecz nr. 38 Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7) 2-2
    mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1) 1-4
    mecz nr. 40 Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2) 2-5
    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4) 2-4
    mecz nr. 42 Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 1-3

  4. mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików(15) – Andrespolia Wiśniowa Góra(1) 1:4
    mecz nr. 40 Pisia Zygry(7) – Tęcza Brodnia(2) 1:3
    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice(3) – Orzeł Kazimierz(4) 3:2
    mecz nr. 42 Struga Dobieszków(6) – Sazan Pęczniew(1) 1:3

  5. mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików(15) – Andrespolia Wiśniowa Góra(1) 1:4
    mecz nr. 40 Pisia Zygry(7) – Tęcza Brodnia(2) 2 : 5
    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice(3) – Orzeł Kazimierz(4) 2 : 4
    mecz nr. 42 Struga Dobieszków(6) – Sazan Pęczniew(1) 2 : 4

  6. mecz nr. 38 Termy Uniejów (13) – Stal Głowno (7) 1:2
    mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1) 1:1
    mecz nr. 40 Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2) 0:3
    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4) 4:1
    mecz nr. 42 Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 2:3

  7. mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1)1:0

    mecz nr. 40 Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2)2:3

    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4)5:2

    mecz nr. 42 Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1)1:3

  8. mecz nr. 39 GLKS Sarnów/Dalików (15) –Andrespolia Wiśniowa Góra (1)0-3
    mecz nr. 40 Pisia Zygry (7) – Tęcza Brodnia (2) 3-2
    mecz nr. 41 Termy Ner II Poddębice (3) – Orzeł Kazimierz (4) 5-2
    mecz nr. 42 Struga Dobieszków (6) – Sazan Pęczniew (1) 1-3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ