Szczęśliwy remis

0
18
views

254a54cf9f3290d93ab8413a8395d3dfcfce05

 

 

 

 

 

 

 

LKS Ner Poddębice – Pelikan Łowicz 0:0

 

powiedzieli po meczu

Joachim Pabjańczyk: Jeśli chodzi o grę, takie były założenia trenera że mieliśmy się raczej skłaniać ku obronie i żeby ewentualnie kontratakować, może jakiś stały fragment a mamy ich kilka opracowanych i próbować coś z nich strzelić. Trener jest chyba zadowolony bo przyjechała bardzo dobra drużyna, widać ze sobą trochę grają, poza tym mieliśmy dużo szczęścia musimy przyznać bo karny nie strzelony i drugi też był ewidentny, sędzia jednak nie podyktował i udało się. Jak na pierwszą kolejkę było chyba nie najgorzej tym bardziej trzeba podkreślić że co pół roku praktycznie jest nowy skład jest magiczna wręcz rotacja, dopiero poznajemy się z chłopakami bo znowu trzon został wymieniony, ale mamy nadzieję że z każdym meczem będzie lepiej. Do Sieradza będziemy jechać lekko podbudowani, poza tym będziemy w końcu grali na naturalnej murawie i wydaje mnie się że  może być troszkę lepsza gra bo zawsze piłka inaczej chodzi po prawdziwej trawie.

 

Trener Pelikana Bogdan Jóźwiak: Nie jestem załamany tym meczem od razu mówię nie można być załamanym tym że drużyna wyszła i zdominowała przeciwnika przez 90 minut że nie strzeliła karnego, stworzyła dużo sytuacji, strzelała w bramkę i obok bramki, nie jestem tylko zdenerwowany to złe słowo, jestem niezadowolony ze skuteczności, może lepsze trzeba było znaleźć rozwiązania, ale z gry nie powiem że jestem niezadowolony, przyjechaliśmy do przeciwnika chcieliśmy tak zagrać, wiedzieliśmy jak Ner zagra, zdominowaliśmy przeciwnika stworzyliśmy dużo sytuacji, byliśmy po prostu nieskuteczni, jeżeli nawet w trzydziestej minucie nie strzela się karnego, jeśli byśmy strzelili podejrzewam że Ner musiałby podjąć inną grę, ale nawet przy takiej grze Neru solidnej w defensywie, potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacje bramkowe. W piłce liczy się jednak skuteczność. Sztuczna murawa nam nie przeszkadzała, dzisiaj nie miała ona znaczenia na to że zremisowaliśmy, tylko i wyłącznie nasza nieskuteczność powtarzam. To czy dzisiaj straciliśmy dwa punkty czy zdobyliśmy jeden to się okaże na koniec sezonu, jeśli Ner będzie zabierał innym drużynom punkty to się okaże że to był zysk, jeśli nie to te dwa punkty stracone mogą zadecydować na końcu sezonu.

 

pozostałe mecze:

 

 

Lechia Tomaszów Maz. 0:0 ŁKS Łódź
Oskar Przysucha 0:2 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0 Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice 3:3 Pogoń Grodzisk Maz.
Błękitni Raciąż 1:0 Start Otwock
Ursus Warszawa 6:1 Warta Działoszyn
Polonia Warszawa 4:0 Warta Sieradz
Termy Ner Poddębice 0:0 Pelikan Łowicz

 

tabela:

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 41 29 9 12 5 1
2 Lechia Tomaszów Maz. 18 37 39 18 11 4 3
3 Świt Nowy Dwór Maz. 18 34 32 17 9 7 2
4 Legia II Warszawa 18 34 32 21 10 4 4
5 Polonia Warszawa 18 33 35 11 10 3 5
6 ŁKS Łódź 18 31 28 22 9 4 5
7 Ursus Warszawa 18 29 29 21 9 2 7
8 Pelikan Łowicz 18 27 28 20 7 6 5
9 Błękitni Raciąż 18 24 21 34 7 3 8
10 Warta Sieradz 18 23 23 23 6 5 7
11 Broń Radom 18 22 25 31 6 4 8
12 Pogoń Grodzisk Maz. 18 22 25 29 5 7 6
13 Start Otwock 18 17 19 37 5 2 11
14 Warta Działoszyn 18 16 15 34 4 4 10
15 Termy Ner Poddębice 18 15 18 33 3 6 9
16 Energia Kozienice 18 14 22 29 3 5 10
17 Oskar Przysucha 18 14 26 45 3 5 10
18 Pilica Białobrzegi 18 14 20 32 4 2 12

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

GLKS Charłupia Mała – GLKS Pisia Zygry 4:0 (0:0)

 

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka 1:2 TS Janiszewice
Victoria Szadek 0:4 Pogoń Zduńska Wola
Iskra Stolec 0:0 Złoczevia Złoczew
LGKS Charłupia Mała 4:0 Pisia Zygry
Amatorzy Zapolice 0:4 TS Gruszczyce
Tęcza Brodnia 2:2 MULKS Łask
Sokół Goszczanów 7:1 Ostrovia Ostrówek

 

tabela:

1 Pogoń Zduńska Wola 16 37 82 16 12 1 3
2 Sokół Goszczanów 16 37 62 31 12 1 3
3 UKS Ustków 15 34 58 17 11 1 3
4 Victoria Szadek 16 34 41 23 11 1 4
5 MULKS Łask 16 30 59 23 9 3 4
6 Unia Sieradz-Męka 16 29 42 29 9 2 5
7 LZS Rębieskie 15 29 46 23 9 2 4
8 TS Janiszewice 16 27 45 26 8 3 5
9 Tęcza Brodnia 16 23 42 38 7 2 7
10 Pisia Zygry 16 20 42 49 6 2 8
11 Złoczevia Złoczew 16 14 17 44 3 5 8
12 TS Gruszczyce 16 14 24 67 4 2 10
13 Amatorzy Zapolice 16 12 28 50 3 3 10
14 Iskra Stolec 16 12 14 64 3 3 10
15 Ostrovia Ostrówek 16 8 24 56 2 2 12
16 LGKS Charłupia Mała 16 4 15 85 1 1 14

 

 

mecze sparingowe

 

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Parzęczew 3:4

 

 

LKS Sazan Pęczniew – Olimpia Karsznice 2:0

 

 

MGLKS Termy Uniejów – Jutrzenka Warta 1:1

 

 

LKS Grom Powodów – Kobra Leźnica Wielka 1:4

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułNasi w kadrze Polski !!!
Następny artykułPierwszy weekend za nami
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ