Sazan musi wygrać !!! pozostali grają już o nic …

9
44
views

 

 

 

IV liga – XXXIV kolejka

16 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 17:00 STRYKÓW

Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Adamczyk P., Hankiewicz M., Jankowski J

 

 

Klasa okręgowa – XXX kolejka

17 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8)

obsada sędziowska: Sekuterski A., Karolak M., Dobrowolski M.

 

17 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ALEKSANDRÓW Ł.

Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Banaszkiewicz A., Sapela L

 

 

Sieradzka klasa „A” Grupa II – XXX kolejka

17 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 17:00 SZADEK

Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8)

 

 

Klasa „B” Grupa II – XXII kolejka

17 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 SZCZAWIN

Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2)

obsada sędziowska: Grzywacz B.

 

17 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 LUTOMIERSK

Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6)

obsada sędziowska:  Świech M.

 

 

Klasa „B” Grupa III – XXII kolejka

16 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 17:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10)

obsada sędziowska: Twardowski R.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ

MULKS Łask – Termy Ner Poddębice 0:1

tabela:

Poz. Drużyna Mecze Bramki Punkty
1 Ceramika Opoczno 15 76 – 7 42
2 GLKS Andrespolia 16 36 – 23 29
3 STAL NIEWIADÓW 15 31 – 31 25
4 NER Poddębice 15 20 – 36 24
5 Skalnik Sulejów 15 25 – 20 23
6 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 15 23 – 27 21
7 WKS Wieluń 15 31 – 31 18
8 MULKS Łask 15 13 – 49 11
9 CHKS Łódź 15 12 – 43 6
10 WYCOFANA – WARTA SIERADZ JR II 0 0 – 0 0

 

 

 

LIGA TYPERÓW

To jest już ostatnia kolejka LIGI TYPERÓW i wszyscy muszą obstawić mecze do godz. 17:00 w sobotę. Po tej godzinie, nie będą przyjmowane już typy. Do zdobycia jest 35 punktów, a więc wszystko jest jeszcze możliwe.

 

mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8)

mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10)

mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8)

mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2)

mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6)

mecz nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10)

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMłodzież w grze
Następny artykułWielkie ŚWIĘTO w Gliwicach
UDOSTĘPNIJ

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2)1:1

    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8)3:1

    mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10)2:0

    mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8)3:3

    mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2)0:8

    mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6)2:4

    mecz nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10)2:2

  2. mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8) 0:3
    mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10) 1:2
    mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8) 1:4
    mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:7
    mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6) 0:5
    mez nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10) 2:0

  3. mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2) 2:4
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8) 3:1
    mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10) 2:3
    mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8) 1:2
    mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:9
    mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6) 1:4
    mez nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10) 3:2

  4. mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8) 2:1
    mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10) 2:1
    mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8) 1:3
    mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2) 0:8
    mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6) 0:3
    mez nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10) 4:0

  5. mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8) 2:4
    mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10) 3:1
    mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8) 1:2
    mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2) 0:6
    mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6) 0;3
    mecz nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10) 5:1

  6. Czerwiec 15, 2018 o 12:16 pm
    mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8) 1:3
    mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10) 2-2
    mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8) 2-2
    mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:8
    mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6) 2-4
    mez nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10) 4:1

  7. mecz nr. 81 Zjednoczeni Stryków (5) – Termy Ner Poddębice (2) 2:2

    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików (14) – UKS SMS Łódź (8) 3:2

    mecz nr. 83 Sokół II Aleksandrów Łódzki (9) – Termy Uniejów (10) 3:2

    mecz nr. 84 Victoria Szadek (11) – Pisia Zygry (8) 1:2

    mecz nr. 85 Start Szczawin (11) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:10

    mecz nr. 86 Sokół Lutomiersk (12) – Grom Powodów (6) 2:5

    mecz nr. 87 Sazan Pęczniew (2) – Błękitni Ciosny (10) 4:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ