Sarnów kierunek A klasa – Ner ma już awans !

0
41
views

 

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – UKS SMS Łódź 3:2 (1:1)

Zych Kamil-1, Jończyk Janusz-1, Nowak Włodzimierz-1.

Termy zagrały dla kibiców i wygrały.

 

GLKS Sarnów/Dalików – Włókniarz Pabianice 1:5 (0:1)

Waszczyk Daniel-1

Drużyna z Sarnowa i Dalikowa, niestety pokrzyżowała sobie sytuację w klasie okręgowej i pozostanie w tej grupie rozgrywkowej, będzie wielkim wyzwaniem dla zespołu.

pozostałe mecze:

ŁKS II Łódź 1:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bedlno 0:3 Górnik Łęczyca
Sokół II Aleksandrów 0:3 Zawisza Rzgów
LKS Rosanów 6:4 Stal Głowno
Orzeł Parzęczew 2:0 Włókniarz Konstantynów
GLKS Sarnów/Dalików 1:5 Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice 1:10 RTS II Widzew Łódź
Termy Uniejów 3:2 UKS SMS Łódź

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 72 95 24 23 3 2
2 Zawisza Rzgów 28 57 84 34 18 3 7
3 LKS Rosanów 28 54 70 49 18 0 10
4 Stal Głowno 28 48 69 41 15 3 10
5 Górnik Łęczyca 28 46 66 63 13 7 8
6 RTS II Widzew Łódź 28 40 74 54 12 4 12
7 ŁKS II Łódź 28 40 76 57 12 4 12
8 Sokół II Aleksandrów 28 37 58 64 10 7 11
9 Termy Uniejów 28 36 45 64 11 3 14
10 UKS SMS Łódź 27 36 44 62 11 3 13
11 Orzeł Parzęczew 28 36 54 63 10 6 12
12 PTC Pabianice 28 35 58 70 11 2 15
13 GLKS Sarnów/Dalików 28 28 51 71 8 4 16
14 Włókniarz Pabianice 27 26 32 53 7 5 15
15 GKS Bedlno 28 25 43 98 7 4 17
16 Włókniarz Konstantynów 28 22 32 84 6 4 18

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Amatorzy Zapolice – Pisia Zygry 3:4 (2:1)

… Biernat Patryk-2, Waligórski Radosław-2.

Ogarnięta Pisia wygrała ze spadkowiczem, czym pokazała, że Pyszków to był wypadek przy pracy.

pozostałe mecze:

LZS Rębieskie 4:2 Unia Sieradz-Męka
LKS Socha 2:8 Inter-Sieradz Woźniki
Victoria Szadek 1:1 Pamapol-Hetman Rusiec
Rokita Rokitnica 3:1 LKS Pyszków
Amatorzy Zapolice 3:4 Pisia Zygry
LGKS Charłupia Mała 4:2 UKS Ustków
Tęcza Brodnia 3:0 Sokół Goszczanów
LKS Kalinowa -:- TS Janiszewice

tabela:

1 Tęcza Brodnia 28 75 145 23 24 3 1
2 TS Janiszewice 27 57 93 35 17 6 4
3 LZS Rębieskie 28 57 103 55 18 3 7
4 UKS Ustków 28 54 90 69 17 3 8
5 Sokół Goszczanów 28 49 94 47 15 4 9
6 Pamapol-Hetman Rusiec 28 47 83 58 14 5 9
7 Pisia Zygry 28 42 96 90 13 3 12
8 Rokita Rokitnica 28 41 70 56 12 5 11
9 Unia Sieradz-Męka 28 38 72 91 12 2 14
10 Inter-Sieradz Woźniki 28 38 68 71 11 5 12
11 Victoria Szadek 28 37 72 49 10 7 11
12 LGKS Charłupia Mała 28 36 71 73 10 6 12
13 LKS Kalinowa 27 24 38 92 7 3 17
14 LKS Pyszków 28 22 48 97 6 4 18
15 Amatorzy Zapolice 28 15 40 110 4 3 21
16 LKS Socha 28 6 18 185 2 0 26

 

 

Klasa „B” grupa II

Termy Ner II Poddębice – Grom Powodów 8:2 (5:0)

Chmielecki Sebastian-7, Lewandowski Cyprian-1 … Kusztelak Paweł-1, Kupis Tomasz-1.

Druga drużyna Term Neru Poddębice, po wygranym pojedynku derbowym, awansowała do „A” klasy !!! GRATULACJE !!!

pozostałe mecze:

LKS Dąbrówka 3:6 Orzeł Kazimierz
Orzeł Wróblew 0:2 Orlik Sobień
Start Szczawin 2:4 Kanarki Małachowice
Santos Czerchów 2:2 LKS Modlna
Ner II Poddębice 8:2 Grom Powodów
Sokół Lutomiersk 0:7 KAS Konstantynów

tabela:

1 KAS Konstantynów 20 53 119 21 17 2 1
2 Ner II Poddębice 20 51 126 30 16 3 1
3 Kanarki Małachowice 20 42 64 52 14 0 6
4 Orzeł Kazimierz 19 41 88 50 13 2 4
5 LKS Dąbrówka 20 31 53 64 10 1 9
6 Grom Powodów 20 25 39 61 7 4 9
7 Santos Czerchów 20 24 45 64 7 3 10
8 Orlik Sobień 20 21 46 80 7 0 13
9 Orzeł Wróblew 19 18 45 57 5 3 11
10 LKS Modlna 20 16 50 72 4 4 12
11 Start Szczawin 20 14 31 84 4 2 14
12 Sokół Lutomiersk 20 8 17 88 2 2 16

 

 

Klasa „B” grupa III

Sazan Pęczniew – KS Żychlin 4:1 (1:1)

Wypiór Tomasz-3, Kuźniak Przemysław-1.

pozostałe mecze:

Expom Krośniewianka 0:3 KS OSP Iskra Głowno
Sokół Popów 4:0 LKS Gieczno
Struga Dobieszków 2:3 KP Byszewy
Sazan Pęczniew 4:1 KS Żychlin
Olimpia Oporów 1:5 Błękitni Ciosny
GKS Byszew 8:0 Iskra Góra św. Małgorzaty

tabela:

1 Sazan Pęczniew 20 50 85 33 16 2 2
2 KS OSP Iskra Głowno 20 50 62 26 16 2 2
3 Sokół Popów 20 45 65 29 15 0 5
4 Struga Dobieszków 20 42 79 36 14 0 6
5 KS Żychlin 20 30 47 37 9 3 8
6 GKS Byszew 20 23 57 61 7 2 11
7 LKS Gieczno 20 22 32 56 6 4 10
8 Expom Krośniewianka 20 22 21 46 7 1 12
9 KP Byszewy 20 22 40 41 7 1 12
10 Błękitni Ciosny 20 18 53 80 5 3 12
11 Olimpia Oporów 20 16 30 69 5 1 14
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 20 10 25 82 3 1 16

 

 

IV liga

GKS II Bełchatów – Termy Ner Poddębice 2:3 (1:1)

Dynel Łukasz-1, Niedzielski Konrad-1, Przezak Dawid-1.

pozostałe mecze:

GKS II Bełchatów 2:3 Termy Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice 1:2 Ceramika Opoczno
KS Paradyż 2:2 MKP-Boruta Zgierz
Unia Skierniewice 3:0 Omega Kleszczów
Warta Działoszyn 7:0 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:3 Włókniarz Zelów
KS Sand Bus Kutno 2:3 Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków 2:3 Pelikan II Łowicz
Stal Niewiadów 5:0 Zawisza Pajęczno

tabela:

1 Unia Skierniewice 32 87 104 8 28 3 1
2 Termy Ner Poddębice 32 68 79 40 21 5 6
3 Warta Działoszyn 32 68 71 34 21 5 6
4 LKS Kwiatkowice 32 64 81 33 19 7 6
5 Zjednoczeni Stryków 32 55 62 34 17 4 11
6 Włókniarz Zelów 32 53 61 57 17 2 13
7 Omega Kleszczów 32 51 63 54 15 6 11
8 KS Paradyż 32 49 60 41 15 4 13
9 Stal Niewiadów 32 48 55 42 14 6 12
10 Pelikan II Łowicz 32 42 54 51 12 6 14
11 KS Sand Bus Kutno 32 42 79 51 12 6 14
12 MKP-Boruta Zgierz 32 40 65 61 11 7 14
13 Orkan Buczek 32 40 55 56 11 7 14
14 Ceramika Opoczno 32 39 38 53 11 6 15
15 GKS II Bełchatów 32 31 58 81 9 4 19
16 Pilica Przedbórz 32 27 52 81 7 6 19
17 Zawisza Pajęczno 32 17 25 106 5 2 25
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 32 0 4 183 0 0 32

 

 

 

Poprzedni artykułFotorelacja
Następny artykułFotorelacja derbowa
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ