Sarnów gromi … Termy minimalnie wygrywają

0
28
views

ssarnóww

 

 

 

 

 

IV liga

KS Paradyż – LKS Ner Poddębice 2:0 (0:0)

Bramki:1-0.Bańczyk.Michał(47′),Kocmin.Mariusz(55′).

PARADYŻ:Jędrzejewski-Majsak,Łukasik,Telus,Majewski-Kos(46′-Gambka),Bańczyk,Berc,Bińkowski(46′-Kalinowski)Grzybek(78′-Śliwka),Koćmin(89′-Lenart).

NER:Sokołowicz-Owczarek,Dopierała(52′-Świątkiewicz),Stajewski-Pałczyński(58′-Pabjańczyk),Woźniak, Czekalski,Rachubiński,Jurkowski-Okoński,Szmytka(35′-Jarczewski).

rezerwowi:Makowski,Sobańda,Spychalski,Pietrzak.

Napomnienia(żółta.kartka):Kalinowski.Albert(64′),Berc.Łukasz(82′).

Sędzia.główny:Grzelak.Dawid>>>asystenci:Lipka.Krzysztof,Lipka.Kamil (W.S. Sieradz).

 

pozostałe mecze:

Boruta Zgierz 0:1 Zawisza Pajęczno
GKS II Bełchatów 0:3 Mechanik Radomsko
Orzeł Nieborów 1:0 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 2:0 Włókniarz Moszczenica
Widok Skierniewice 1:3 Polonia Piotrków
Włókniarz Zelów 1:3 Zawisza Rzgów
KS Paradyż 2:0 Ner Poddębice
LKS Rosanów 4:1 Astoria Szczerców
Zjednoczeni Stryków 4:3 Piast Błaszki

tabela:

1 Zawisza Rzgów 4 12 12 3 4 0 0
2 KS Paradyż 4 9 7 4 3 0 1
3 LKS Rosanów 4 9 7 8 3 0 1
4 Ner Poddębice 4 7 9 4 2 1 1
5 Zawisza Pajęczno 4 7 6 7 2 1 1
6 Mechanik Radomsko 4 7 8 6 2 1 1
7 Pilica Przedbórz 4 7 8 6 2 1 1
8 Warta Działoszyn 4 6 5 2 2 0 2
9 Zjednoczeni Stryków 4 6 12 10 2 0 2
10 Polonia Piotrków 4 6 7 6 2 0 2
11 Astoria Szczerców 4 6 8 7 2 0 2
12 GKS II Bełchatów 4 6 5 5 2 0 2
13 Włókniarz Moszczenica 4 4 5 7 1 1 2
14 Piast Błaszki 3 3 6 7 1 0 2
15 Włókniarz Zelów 4 3 7 10 1 0 3
16 Orzeł Nieborów 4 3 2 8 1 0 3
17 Boruta Zgierz 3 1 2 4 0 1 2
18 Widok Skierniewice 4 0 2 14 0 0 4

 

 

klasa okręgowa

MGLKS Termy Uniejów – LKS Justynów 4:3 (2:1)

Jesionowski Jakub-2

Matusiak Piotr-1

Piaseczny Dariusz-1

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 1:2 Zawisza II Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra 0:3 Włókniarz Pabianice
Stal Głowno 7:2 Ostrovia Ostrowy
Orzeł Parzęczew 5:0 Zjednoczeni II Stryków
KKS Koluszki 2:0 Start Brzeziny
GLKS Dłutów 5:2 Polonia Andrzejów
PTC Pabianice 1:3 Włókniarz Konstantynów

tabela:

1 Włókniarz Konstantynów 2 6 8 2 2 0 0
2 Włókniarz Pabianice 2 6 6 1 2 0 0
3 Zawisza II Rzgów 2 6 5 2 2 0 0
4 Orzeł Parzęczew 2 4 6 1 1 1 0
5 Stal Głowno 2 4 9 4 1 1 0
6 GLKS Dłutów 2 4 6 3 1 1 0
7 Termy Uniejów 2 4 5 4 1 1 0
8 KKS Koluszki 2 3 3 3 1 0 1
9 Start Brzeziny 2 3 6 4 1 0 1
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 3 2 4 1 0 1
11 Zjednoczeni II Stryków 2 1 2 7 0 1 1
12 Ostrovia Ostrowy 2 1 3 8 0 1 1
13 LZS Justynów 2 0 4 6 0 0 2
14 Sokół II Aleksandrów 2 0 2 5 0 0 2
15 PTC Pabianice 2 0 3 9 0 0 2
16 Polonia Andrzejów 2 0 3 10 0 0 2

 

 

klasa „A” grupa III

GLKS Sarnów/Dalików – Witonianka Witonia 7:2 (3:1)

Dominowski Damian-4

Rogalski Marcin-1

Kowalczyk Marcin-1 (rz. karny)

Zduniak Kamil-1

1. Martyn Olejnik  
2. Michał Grabski  
3. Mateusz Grzelak  zmiana 60″ Dawid Olczak  
4. Marcin Kowalczyk bramka  
5. Marcin Skrobala  
6. Paweł Stachlewski żółta kartka  
7. Kamil Zduniak bramka  
8. Łukasz Haśkiewicz  zmiana 45″ Dominik Grabski  
9. Adrian Osowski  zmiana 65″ Michał Stelmachowicz  
10. Damian Dominowski bramka bramka bramka bramka  
11. Marcin Rogalski kapitan bramka  zmiana 70″ Marcin Kurlapski  

herb GLKS SarnówDalików Zawodnicy rezerwowi GLKS SarnówDalików

1. Przemysław Matusiak  
2. Kamil Jesionowski  

 

pozostałe mecze:

LKS Świnice Warckie 1:0 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice
Sparta Leśmierz 0:4 GKS Bedlno
Victoria Grabów 1:5 Krośniewianka Krośniewice
KS Kutno 7:1 Malina Piątek
Bzura Młogoszyn 2:0 Magnat Sierpów

tabela:

1 KS Kutno 1 3 7 1 1 0 0
2 LKS Sarnów 1 3 7 2 1 0 0
3 Krośniewianka Krośniewice 1 3 5 1 1 0 0
4 GKS Bedlno 1 3 4 0 1 0 0
5 Bzura Młogoszyn 1 3 2 0 1 0 0
6 LKS Świnice Warckie 1 3 1 0 1 0 0
7 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 1 0 0 1 0 0 1
8 Magnat Sierpów 1 0 0 2 0 0 1
9 Victoria Grabów 1 0 1 5 0 0 1
10 Sparta Leśmierz 1 0 0 4 0 0 1
11 Witonianka Witonia 1 0 2 7 0 0 1
12 Malina Piątek 1 0 1 7 0 0 1

 

 

Mecze sparingowy

 

LKS Grom Powodów – Ner Łódzki Łódź 0:3 (0:2)

 

Kasztelania II Brudzew – LKS Sazan Pęczniew 2:1 (1:0)

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ