PISIA też inauguruje rozgrywki

12
28
views

 

 

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XVI kolejka

19 marca (NIEDZIELA) godz. 14:30 ZDUŃSKA WOLA

TĘCZA Brodnia (3) – PISIA Zygry (11)

Zawodnicy z Zygier rozpoczynają rundę rewanżową od meczu z Tęczą Brodnia. Mecz z powodu stanu boiska w Brodni, odbędzie się na sztucznej murawie w Zduńskiej Woli.

 

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka -:- MULKS Łask
UKS Ustków -:- LKS Pyszków
TS Janiszewice -:- Inter-Sieradz Woźniki
Złoczevia Złoczew -:- KS Karsznice
LZS Rębieskie -:- Ostrovia Ostrówek
TS Gruszczyce -:- LKS Socha
Amatorzy Zapolice -:- Sokół Goszczanów
Tęcza Brodnia -:- Pisia Zygry

 

 

Mecze sparingowe

 

19 marca (NIEDZIELA) godz. 11:00 DALIKÓW

Sarnów/Dalików – VICTORIA Rąbień

 

19 marca (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

GROM Powodów – VICTORIA Grabów

 

19 marca (NIEDZIELA) godz. 18:00 ŁÓDŹ CHKS

HETMAN Łódź – SAZAN Pęczniew

 

 

 

LIGA TYPERÓW

Drugi weekend już mamy piłkarski i dwie nasze kolejne drużyny, ruszają do boju o punkty a więc już większa możliwość punktowa dla typerów.

 

mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice

mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów

mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry

 

ZAPRASZAMY DO TYPOWANIA WYNIKÓW W KOMENTARZACH

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 0-2
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 0-2
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 0-2

  2. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 1:3
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 2:1
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 3:0

  3. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 0:2
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 3:1
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 4:0

  4. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 1:2
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 2:4
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 4:1

  5. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 3:1
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 3:1
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 4:2

  6. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 1:1
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 2:3
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 5:2

  7. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 1:2
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 3-1
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 5:1

  8. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 1:2
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 2:1
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 4:0

  9. mecz nr. 2: ZJEDNOCZENI Stryków – TERMY NER Poddębice 2:3
    mecz nr. 3: LKS Rosanów – TERMY Uniejów 1:3
    mecz nr. 4: TĘCZA Brodnia – PISIA Zygry 3:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ