PIOTR BURSKI ZAGRA W BYCZYNIE

9
290
views

IV LIGA – IV KOLEJKA

25 SIERPNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6)

obsada sędziowska: Mateusz Anielak (Łódź-Bałuty) Bartłomiej Nowicki., Zasadziak Andrzej

Zawodnicy z Poddębic po trzech meczach wyjazdowych, zagrają w końcu przed własną publicznością. Do Byczyny przyjeżdża Orkan Buczek w szeregach których gra Piotr Burski.

 

Pozostałe mecze:

(sobota – 25 sierpnia)
16:00 – Termy Ner Poddębice – Orkan Buczek – Mateusz Anielak (III liga)
16:00 – Boruta Zgierz – RKS Radomsko – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
17:00 – Pilica Przedbórz – KS Sand Bus Kutno – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – Warta Sieradz – Włókniarz Zelów – Patryk Kaźmierczak (WS Łódź)
17:00 – Stal Niewiadów – Ceramika Opoczno – Paweł Malec (szczebel centralny)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Andrespolia Wiśniowa Góra – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)
(niedziela – 26 sierpnia)
17:00 – Pelikan II Łowicz – Warta Działoszyn – Wojciech Pawlak (WS Łódź)
(wtorek – 28 sierpnia)
17:00 – Omega Kleszczów – Pogoń Zduńska Wola – Adam Dolny (WS Łódź)

 

KLASA OKRĘGOWA – III KOLEJKA

25 SIERPNIA (SOBOTA) GODZ. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16)

obsada sędziowska: Karolak M., Gutowski M., Czerwieniec K.

Dla zawodników z Sarnowa i Dalikowa, będzie to tak na prawdę pierwsze spotkanie o punkty w nowym sezonie. Pierwszy mecz się nie odbył, ponieważ UKS SMS Łódź wolał zagrać mecz sparingowy z Widzewem Łódź, a drugie spotkanie, zostało przerwane przez sędziów tego pojedynku w 37 min. z powodu gradobicia.

 

26 SIERPNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ŁÓDŹ

ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2)

obsada sędziowska: Gajda M., Nowicki B., Szczygieł M.

Można nazwać ten pojedynek, jako mecz na szczycie. Po dwóch kolejkach, obydwie ekipy są na czele tabeli i tylko różnica w bramkach dzieli ich. W składzie gospodarzy na pewno pojawią się zawodnicy z „jedynki”, bo ta gra w sobotę i cała ławka rezerwowych zmierzy się z Termami.

 

Pozostałe mecze:

(sobota – 25 sierpnia)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Włókniarz Konstantynów – Gawroński
17:00 – Start Brzeziny – Stal Głowno – Hankiewicz
17:00 – LKS Rosanów – Włókniarz Pabianice – Janasik
17:00 – Bzura Ozorków – Zawisza Rzgów – Kujawski
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – PTC Pabianice – Karolak
(niedziela – 26 sierpnia)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – GKS Ksawerów – Michniewicz
11:00 – ŁKS II Łódź – Termy Uniejów – Gajda
14:00 – UKS SMS Łódź – Widzew II Łódź – Faliszewski

 

KLASA „A” GRUPA III – I KOLEJKA

26 SIERPNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice

obsada sędziowska: Ziółkowski W., Kowalski J., Rosa W

Tylko rok Sazan Pęczniew występował w ostatniej lidze piłkarskiej i już w niedzielę zainauguruje swoje rozgrywki w A klasie – GRATULUJEMY.

 

Pozostałe mecze:

(piątek – 24 sierpnia)
18:00 – Witonianka Witonia – LKS Świnice Warckie – Banaszkiewicz
(sobota – 25 sierpnia)
12:00 – Malina Piątek – Bzura Młogoszyn – K. Walczak
15:00 – Victoria Rąbień – Kobra Leźnica Wielka – R. Walczak
15:00 – Magnat Sierpów – Kotan Ozorków – D. Walczak
17:00 – MKS Mianów – Ostrovia Ostrowy – Augustowski
(niedziela – 26 sierpnia)
11:00 – Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice – Ziółkowski
11:00 – Iskra Głowno – KS II Sand Bus Kutno – Malka

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – IV KOLEJKA

26 SIERPNIA (NIEDZIELA) GODZ. 17:00 SIERADZ-MĘKA

Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16)

Mocno wzmocniona drużyna z Zygier, na początku mocno zawodzi i okupuje ostatnią pozycję w tabeli. Po trzech spotkaniach, zawodnicy z Zygier zgromadzili tylko jeden punkt i do Sieradza jadą z nadzieją na przełamanie się.

 

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy – I kolejka

25 SIERPNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 NIEWIADÓW
Stal Niewiadów – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: WS Piotrków T.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 10 Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6)

mecz nr. 11 GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16)

mecz nr. 12 ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2)

mecz nr. 13 Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice

mecz nr. 14 Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16)

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułJest już dwóch liderów
Następny artykułMonster truck
UDOSTĘPNIJ

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 10 Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6) 2:1
    mecz nr. 11 GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16) 2:0
    mecz nr. 12 ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2) 2:1
    mecz nr. 13 Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice 2:1
    mecz nr. 14 Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16) 3:1

  2. mecz nr. 10 Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6) 1-2

    mecz nr. 11 GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16) 2-3

    mecz nr. 12 ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2) 3-1

    mecz nr. 13 Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice 2-1

    mecz nr. 14 Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16) 4-2

  3. mecz nr. 10 Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6) 3:1

    mecz nr. 11 GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16) 4:1

    mecz nr. 12 ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2) 4:2

    mecz nr. 13 Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice
    4:1
    mecz nr. 14 Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16) 3:2

  4. mecz nr. 10 Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6) 2:1
    mecz nr. 11 GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16) 3:1
    mecz nr. 12 ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2) 2:0
    mecz nr. 13 Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice 4;1
    mecz nr. 14 Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16) 3:2

  5. mecz nr. 10 Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6) 2:0
    mecz nr. 11 GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16) 3:1
    mecz nr. 12 ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2) 4:0
    mecz nr. 13 Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice 5:1
    mecz nr. 14 Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16) 4:2

  6. mecz nr. 10 Termy Ner Poddębice (4) – Orkan Buczek (6) 3:0
    mecz nr. 11 GLKS Sarnów/Dalików (12) – PTC Pabianice (16) 2:1
    mecz nr. 12 ŁKS II Łódź (1) – Termy Uniejów (2) 1:3
    mecz nr. 13 Sazan Pęczniew – Dąbrowianka Dąbrowice 4:1
    mecz nr. 14 Unia Sieradz-Męka (10) – Pisia Zygry (16) 5:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ