Piłkarski weekend

0
32
views

Sazan-Victoria

 

 

 

 

PODNIEŚĆ SIĘ PO POLONII

II liga – VII kolejka

12 września (sobota) godz. 16:30 Byczyna

LKS Termy Ner Poddębice (12) – Broń Radom (13)

obsada sędziowska: Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 12 września)
14:00 – Oskar Przysucha – Legia II Warszawa – Albert Różycki (WS Łódź)
15:00 – Błękitni Raciąż – Warta Działoszyn – Piotr Urban (WS Warszawa)
16:00 – ŁKS Łódź – Start Otwock – Marcin Tądel (WS Sieradz)
16:00 – Pilica Białobrzegi – Pogoń Grodzisk – Kamil Chmielewski (WS Warszawa)
16:00 – Energia Kozienice – Ursus Warszawa – Łukasz Gudyn (WS Warszawa)
18:00 – Świt Nowy Dwór Maz. – Polonia Warszawa – Krzysztof Mandes (WS Warszawa)
(niedziela – 13 września)
11:00 – Lechia Tomaszów – Warta Sieradz – Kamil Kardacki (WS Łódź)
16:00 – Sokół Aleksandrów – Pelikan Łowicz – Mariusz Dąbrowski (WS Sieradz)

 

 

PODTRZYMAĆ ZWYCIĘSKĄ PASSĘ

klasa okręgowa – V kolejka

12 września (sobota) godz. 17:00 Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (3) – GLKS Dłutów (9)

obsada sędziowska: P. Pskit, K. Rutkowski, A. Gach

 

pozostałe mecze:

(sobota – 12 września)
16:00 – Start Brzeziny – Górnik Łęczyca – B. Banasiak, M. Hankiewicz, A. Siejka
17:00 – MKS Tuszyn – Włókniarz Konstantynów – J. Malka, P. Jarnutowski, G. Augustowski
17:00 – Orzeł Parzęczew – KS Sand Bus Kutno – A. Daroch, M. Kućmański, D. Morawiec
17:00 – PTC Pabianice – KKS Koluszki – J. Jankowski, M. Muszyński, R. Siech
(niedziela – 13 września)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – C. Guzelaydin, T. Sadowski, R. Kafarski
15:00 – Ostrovia Ostrowy – LZS Justynów – B. Lewandowski, M. Zdziaszek, K. Gruszczyński
16:00 – Start Łódź – Zawisza II Rzgów – P. Malec, D. Drużyński, B. Pyciarz

 

 

HURAGAN W SARNOWIE …

klasa „A” grupa II – IV kolejka

12 września (sobota) godz. 17:00 Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (5) – Huragan Swędów (11)

obsada sędziowska: B. Pietrzak, J. Wesołowski, B. Grzywacz

 

pozostałe mecze:
(niedziela – 13 września)
11:00 – Sport Perfect Łódź – Kobra Leźnica – T. Radkiewicz, Z. Patora, M. Janasik
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – Kotan Ozorków – A. Gach, M. Dobrowolski, K. Musiał
11:00 – UKS SMS Łódź – Błękitni Dmosin – Sz. Jarocki, Ł. Sobutka, M. Gatkowski
14:00 – KS Gozdów – Orlik Sobień – M. Jarnutowski, D. Piasecki, R. Najder
15:00 – Orzeł II Parzęczew – LKS Dąbrówka – A. Różycki, P. Szubielski, J. Szmidt
17:00 – LKS Kalonka – MKP-Boruta II Zgierz – M. Karolak, G. Siejka, D. Rikszajd

 

 

ROZBITE ŚWINICE PRZYJEŻDŻAJĄ DO CIĘŻKOWA

klasa „A” grupa III – III kolejka

13 września (niedziela) godz. 14:00 Ciężków

LKS Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (8)

obsada sędziowska: K. Modrzejewski, M. Lesiak, K. Łukasik

 

pozostałe mecze:

(sobota – 12 września)
16:30 – Krośniewianka Krośniewice – Bzura Młogoszyn – W. Pawlak, B. Wolski, A. Mrozek
17:00 – Bzura Ozorków – Malina Piątek – P. Kaźmierczak, A. Faliszewski, A. Reczulski
17:00 – Witonianka Witonia – GKS Bedlno – Ł. Majchrzak, P. Krzemiński, J. Tyluś
17:00 – Magnat Sierpów – Victoria Grabów – K. Walczak, R. Graczyk, M. Pionko
(niedziela – 13 września)
14:00 – Zryw Śliwniki – Iskra Góra Św. Małgorzaty – M. Kućmański, M. Gutowski, J. Tyluś

 

 

PISIA CHCE ODZYSKAĆ FOTEL LIDERA

sieradzka klasa „A” grupa II – VI kolejka

13 września (niedziela) godz. 16:00 Zygry

GLKS Pisia Zygry (2) – TS Janiszewice (8)

 

 

GROM JEDZIE POWTÓRZYĆ WYNIK

klasa „B” grupa III – III kolejka

13 września (niedziela) godz. 14:00 Mianów

MKS Mianów (2) – LKS Grom Powodów (5)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 12 września)
16:30 – Włókniarz Zgierz – LKS Modlna – A. Zygmunciak
(niedziela – 13 września)
11:00 – LKS II Rosanów – Kanarki Małachowice – M. Lesiak
11:00 – Orzeł Wróblew – Sokół Skromnica – J. Olejniczak
16:00 – LKS Cedrowice – Zamek Skotniki – B. Wolski

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ