Ner punktuje a Termy tracą …

0
28
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

NER PODDĘBICE – BORUTA ZGIERZ  3-0 (2-0).

Bramki:1-0.Woźniak.Krzysztof(15′-głową),2-0.Okoński.Olaf(31′),3-0.Jurkowski.Radosław(89′).

NER:Marciniak-Pałczyński,Dopierała,Owczarek-Pietrzak(46′-Jurkowski),Woźniak,Czekalski,Świątkiewicz(55′-Ziober),Jarczewski(65′-Szmytka)-Rachubiński,Okoński(80′-Makowski).

rezerwowi:Sokołowicz-Kowalczyk,Stajewski,Spychalski,Sobańda.

BORUTA:Ilnicki-Antosik,Kowalski,Zieliński,Antczak-Baszczyński,Błaszczyk(46′-Niewiadomski),Ceglarz, Wiaderkiewicz-Miśkiewicz(46′-Retkowski),Pietrasiak.

Napomnienia(żółta.kartka):Pietrzak.Mateusz(30′),Ziober.Witold(59′),Czekalski.Robert(75′),Makowski.Jakub(88′)>>>Miśkiewicz.Szymon(30′),Ilnicki.Krystian(40′),Kowalski.Dominik(59′).

Sędzia.główny:Pietrzak.Błażej>>>asystenci:Przytuła.Rafał,Przytuła.Szymon.

źródło: LKS Ner Poddębice

 

pozostałe mecze:

Zawisza Rzgów 3:1 Astoria Szczerców
Polonia Piotrków 2:0 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Moszczenica 3:0 Piast Błaszki
Warta Działoszyn 3:0 LKS Rosanów
Mechanik Radomsko 3:1 KS Paradyż
Zawisza Pajęczno 5:0 Włókniarz Zelów
GKS II Bełchatów 7:0 Widok Skierniewice
Orzeł Nieborów 1:2 Pilica Przedbórz

tabela:

1 Zawisza Rzgów 9 27 25 8 9 0 0
2 Ner Poddębice 9 22 20 6 7 1 1
3 Warta Działoszyn 9 21 17 4 7 0 2
4 Polonia Piotrków 9 19 18 8 6 1 2
5 Mechanik Radomsko 9 19 20 13 6 1 2
6 GKS II Bełchatów 9 16 18 7 5 1 3
7 Pilica Przedbórz 9 16 16 13 5 1 3
8 Zawisza Pajęczno 9 14 15 13 4 2 3
9 Włókniarz Moszczenica 9 14 14 14 4 2 3
10 KS Paradyż 9 12 16 17 4 0 5
11 Zjednoczeni Stryków 9 12 18 18 4 0 5
12 LKS Rosanów 9 10 10 19 3 1 5
13 Astoria Szczerców 9 8 11 16 2 2 5
14 Orzeł Nieborów 9 7 8 17 2 1 6
15 Boruta Zgierz 8 5 7 15 1 2 5
16 Piast Błaszki 8 4 7 16 1 1 6
17 Włókniarz Zelów 9 4 12 25 1 1 7
18 Widok Skierniewice 9 1 3 26 0 1 8

 

 

MGLKS Termy Uniejów – Włókniarz Konstantynów 3:3 (2:2)

Kuglarz Adrian-1

Kubiak Konrad-1

Jesionowski Jakub-1

 

tabela;

1.
Wiśniowa Góra
18
2.
Stal Głowno
16
3.
W. Pabianice
14
4.
MGLKS Uniejów
11
5.
Orzeł Parzęczew
11
6.
Ostrowia Ostrowy
11
7.
Start Brzeziny
10
8.
Sokół II Aleks.
10
9.
PTC Pabianice
10
10.
KKS Koluszki
9
11.
GLKS Dłutów
9
12.
Zawisza II Rzgów
9
13.
W. Konstantynów
8
14.
Z. II Stryków
6
15.
LZS Justynów
4
16.
P. Andrzejów
0

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ