Koniec niespodzianek Neru ?

0
30
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

IV liga

13 czerwca (piątek) . godz. 20:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice – MKS Pilica Przedbórz

obsada sędziowska: Sęczek (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:
(sobota – 14 czerwca)
14:00 – LKS Mierzyn – Zawisza Pajęczno – Gawroński (WS Łódź)
17:00 – KS Paradyż – Widok Skierniewice – Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Jutrzenka Warta – Cipiński (WS Skierniewice)
17:00 – Concordia Piotrków – Start Brzeziny – Majkowski (WS Sieradz)
17:30 – Warta Działoszyn – Włókniarz Zelów – Sośnierz (WS Łódź)
18:00 – Astoria Szczerców – ŁKS Łódź – Grzelak (WS Sieradz)
(niedziela – 15 czerwca)
17:00 – Włókniarz Moszczenica – Pogoń Zduńska Wola – Dolny (WS Łódź)
17:00 – Orzeł Nieborów – Mazovia Rawa Mazowiecka – Krasnopolski (WS Łódź)
17:00 – Czarni Rząśnia – MKP-Boruta Zgierz – Krawczyk (WS Piotrków)

 

 

klasa okręgowa

13 czerwca (piątek) . godz. 20:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów – PTC Pabianice

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 czerwca)
17:00 – GLKS Dłutów – LKS Różyca – B. Nowicki, K. Krasnopolski, B. Wiśniewski
17:00 – LKS Rosanów – Orzeł Parzęczew – M. Anielak, M. Gajda, A. Balwierz
17:00 – Pogoń Rogów – Krośniewianka Krośniewice – K. Kardacki, B. Prokop, R. Siech
17:00 – Stal Głowno – LZS Justynów – A. Śpiewak, K. Modrzejewski, A. Reczulski
17:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Konstantynów – M. Kobus, J. Jankowski, A. Baraniak
17:00 – KKS Koluszki – Zawisza II Rzgów – A. Daroch, M. Hankiewicz, A. Zasadziak
17:00 – Polonia Andrzejów – Andrespolia Wiśniowa Góra – T. Ksyta, G. Bednarski, D. Drużyński

 

 

klasa „A grupa III

15 czerwca (niedziela) . godz. 15:00 . Dalików

GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie

obsada sędziowska: G. Bednarski, A. Banaszkiewicz, M. Gatkowski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 15 czerwca)
15:00 – Victoria Grabów – Dąbrowianka Dąbrowice – R. Graczyk, J. Różycki, M. Rogala
15:00 – Bzura Młogoszyn – Witonianka Witonia – K. Walczak, R. Walczak, M. Pionko
15:00 – Bzura Ozorków – GKS Byszew – A. Siejka, K. Burdyka, B. Gniewisz
15:00 – GKS Bedlno – Ostrovia Ostrowy – K. Rutkowski, B. Pyciarz, D. Drużyński
Magnat Sierpów – Sparta Leśmierz – odwołany

 

 

klasa „B” grupa III

15 czerwca (niedziela) . godz. 17:00 . Wróblew

Orzeł Wróblew – LKS Grom Powodów

obsada sędziowska: Szymon Żaczek

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 15 czerwca)
17:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – LKS Modlna – Anna Wasiak
17:00 – Olimpia Oporów – Delta Śleszyn – Dawid Gałązka
17:00 – Santos Czerchów – Kotan II Ozorków – Tomasz Lirka
17:00 – Zryw Śliwniki – Kanarki Małachowice – Rafał Siech

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ