Mecz o 6 pkt. w Uniejowie

15
39
views

 

 

 

 

IV liga – XXIX kolejka

6 maja (SOBOTA) godz. 16:00 BYCZYNA

TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 

obsada sędziowska: Mateusz Janecka (WS Sieradz)

Pierwszy mecz Paradyż wygrał u siebie 2:1.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 maja)
15:00 – Zawisza Pajęczno – Omega Kleszczów – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
17:00 – Warta Sieradz – PGE GKS II Bełchatów – Marcin Sęczek (WS Skierniewice)
17:00 – Warta Działoszyn – Polonia Piotrków – Błażej Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Włókniarz Zelów – Zawisza Rzgów – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Unia Skierniewice – Dawid Jałmużna (WS Piotrków)
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Gora – KS Sand Bus Kutno – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – Pilica Przedbórz – LKS Kwiatkowice – Cezary Białek (WS Skierniewice)
(niedziela – 7 maja)
17:00 – Jutrzenka Warta – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Paweł Malec (szczebel centralny)

 

 

Klasa okręgowa – XXIII kolejka

5 maja (PIĄTEK) godz. 18:30 UNIEJÓW

TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 

obsada sędziowska: M. Karolak

Pierwszy mecz zakończył się remisem 3:3 w Konstantynowie Łódzkim.

Kolejny ważny mecz za przysłowiowe 6 punktów. Włókniarz Konstantynów to nasz sąsiad w tabeli – w obecnej chwili nad naszym najbliższym rywalem mamy zaledwie 3 punkty przewagi, ewentualne zwycięstwo praktycznie pozwoli nam ze spokojem czekać na koniec sezonu. Włókniarz w tej rundzie aż 5 razy zdobył komplet punktów (raz z Andrzejowem) i tylko 2 razy schodził z murawy pokonany (mecz z SMS-em i Sokołem). Zapowiada się ciężkie i emocjonujące starcie w Uniejowie.

źródło: mglks.pl

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 maja)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Sokół II Aleksandrów – K. Przybysz
16:00 – Stal Głowno – Start Brzeziny – D. Mikła
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – UKS SMS Łódź – Sz. Przytuła
17:00 – Górnik Łęczyca – GKS Bedlno – B. Pyciarz
17:00 – LKS Rosanów – Zawisza II Rzgów – J. Różycki
17:00 – GLKS Dłutów – Włókniarz Pabianice – A. Śpiewak

 

 

Klasa „A” grupa II – XXI kolejka

6 maja (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10)

obsada sędziowska: K. Gawroński

Pierwszy mecz Sarnów wygrał w Dąbrowicach 3:0.

 

7 maja (NIEDZIELA) godz. 15:00 CIĘŻKÓW

SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 

obsada sędziowska: R. Sudak

W pierwszym meczu Sazan przegrał w Grabowie 3:0.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 maja)
16:00 – Ostrowia Ostrowy – Włókniarz Zgierz – M. Zdziaszek
17:00 – LKS Świnice Warckie – Bzura Ozorków – K. Walczak
17:00 – Witonianka Witonia – Magnat Sierpów – B. Lewandowski
(niedziela – 7 maja)
17:00 – Malina Piątek – Bzura Młogoszyn – R. Mijas

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXIV kolejka

6 maja (SOBOTA) godz. 15:00 ŁASK

MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10)

obsada sędziowska: Bialik

W pierwszym meczu Pisia u siebie uległa liderowi tylko 1:0.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 maja)
15:00 – KS Karsznice – Ostrowia Ostrówek – Kurzawa
17:00 – Unia Sieradz-Męka – TS Janiszewice – Szala
17:00 – LKS Pyszków – Sokół Goszczanów – Baranowski
(niedziela – 7 maja)
11:00 – LKS Socha – Amatorzy Zapolice – Dankowski
15:00 – Złoczewia – Tęcza Brodnia – Lewandowski
15:00 – TS Gruszczyce – Inter Sieradz-Woźniki – Majkowski
15:00 – UKS Ustków – LZS Rębieskie – Lont

 

 

LIGA TYPERÓW

Po tej kolejce, dodane zostaną punkty za mecze reprezentacji Polski w plażowej piłce nożnej. Drużyna Grom Powodów swój mecz awansem miała rozegrać w środę, ale przeciwnicy wycofali się z rozgrywek. Przed nami pięć spotkań i do zdobycia 25 punktów.

 

mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 

mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 

mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10)

mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 

mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10)

 

 

 

 

 

15 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 1:0

    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 3:2

    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 6:0

    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 3:2

    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10) 4:1

  2. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 2:0

    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 1:1

    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 4:0

    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 3:1

    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10) 4:1

  3. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 2:1
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 2:2
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 3:0
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 3:1
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10) 3:0

  4. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 2:1
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 4:2
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 5:0
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 3:2
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10) 7:2

  5. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 3:1
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 4:2
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10)5:0
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 5:2
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10)6:1

  6. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 2-1
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 2-0
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10)3-0
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 2-1
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10)5-2

  7. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 2:1
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 4:2
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 5:0
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 4:2
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10). 3:3

  8. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 2:1
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 2:1
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 5:0
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 3:1

    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10). 3:3

  9. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 3-2
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 4-2
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10)4-1
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 3-2
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10)4-1

  10. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 1-2
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11) 1-2
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 4-2
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 2-1
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10) 3-0

  11. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 1:1
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 7:1
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 1:2
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10) 5:0

  12. mecz nr. 43 TERMY NER Poddębice (10) – KS Paradyż (9) 3-2
    mecz nr. 44 TERMY Uniejów (9) – WŁÓKNIARZ Konstantynów Ł. (11)
    mecz nr. 45 GLKS Sarnów/Dalików (1) – DĄBROWIANKA Dąbrowice (10) 5-1
    mecz nr. 46 SAZAN Pęczniew (12) – VICTORIA Grabów (11) 4-0
    mecz nr. 47 MULKS Łask (1) – PISIA Zygry (10)5-3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ