Maciej Marciniak gra dalej, Jakub Jesionowski wraca …

0
44
views

 

 

 

 

Euro Winners Cup 2017

Kończą się mecze grupowe LIGI MISTRZÓW BEACH SOCCER 2017′ rozgrywane w Nazare, po których Grembach Łódź z Maćkiem Marciniakiem w bramce, awansował do dalszych rozgrywek. Niestety KP Łódź w szeregach których występuje Jakub Jesionowski, zakończyli rozgrywki w grupie, co prawda mają jeszcze jedno spotkanie, ale na przeciwko siebie staną dwie najsłabsze tej grupy drużyny, które zagrają o uniknięcie ostatniej pozycji w tabeli.  

 

Date K.O Time Heat Match Result
29/May/2017
09:00 09:00
Group Stage – Group I Israel falfala kfar qassem bs club Falfala Kfar QassemGrande Motte Pyramide BS La grande motte 5 – 3
29/May/2017
09:00 09:00
Group Stage – Group I Fc delta copia web FC DeltaGrembach Lodz Grembach 6 – 2
29/May/2017
10:15 10:15
Group Stage – Group H Cska copia web CSKA MoscowFC Bate Borisov Bateborisov 5 – 3
29/May/2017
10:15 10:15
Group Stage – Group H Kp l%c3%b3dz KP LodzJaszfenyszaru GWP Cservy Gwp logo01 web 2 – 7
29/May/2017
11:30 11:30
Group Stage – Group G Logo atlas beach soccer v2 web copia Atlas AOBSC Kristall Bsc kristall 0 – 5
29/May/2017
11:30 11:30
Group Stage – Group G Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web CD Nacional da MadeiraCadiz CF Sotelo Cadiz sotelo 01 web 3 – 4
29/May/2017
12:45 12:45
Group Stage – Group F Sporting clube braga SC BragaIbbenburener BSC Ibbenburener bsc web 11 – 4
29/May/2017
12:45 12:45
Group Stage – Group F C.d.bala azul CD Bala AzulWinti Panthers Winti panthers 7 – 0
29/May/2017
14:00 14:00
Group Stage – Group E Bbs logo 2013 web Betuws Beach SoccerRTU Logo rtu web 3 – 2 (AET)
29/May/2017
14:00 14:00
Group Stage – Group E Spartak logo copia web BSC Spartak MoscowSporting Clube Portugal Sportingportugal 3 – 3 (2 – 3) (PSO)
29/May/2017
15:15 15:15
Group Stage – Group D Spartak varna MFC SpartakSeferihisar CittaSlow Cittaslow 3 – 4
29/May/2017
15:15 15:15
Group Stage – Group D Sigla web ACS West DevaBSC Griffin Ukraine griffin 0 – 7
29/May/2017
16:30 16:30
Group Stage – Group C Arman web ArmanSilesia Beach Soccer St Neots Silesia beach soccer 1 web 7 – 4
29/May/2017
16:30 16:30
Group Stage – Group C Dinamo batumi FC Dinamo BatumiSS Lazio Beach Soccer Lazio beach soccer logo vettoriale 01 web 3 – 5 (AET)
29/May/2017
17:45 17:45
Group Stage – Group B Perwez web LSA Perwez Beach SoccerCS Djoker Cs djoker 4 – 3
29/May/2017
17:45 17:45
Group Stage – Group B Russia lokomotiv moscow BSC Lokomotiv MoscowViareggio Beach Soccer Viareggio 7 – 6 (AET)
29/May/2017
19:00 19:00
Group Stage – Group A Valicecar logo web FC ValicecarGlomminge IF Glomminge if web 7 – 3
29/May/2017
19:00 19:00
Group Stage – Group A Arturmusic Artur MusicACD O Sótão Cadiz sotelo 01 web 2 – 1
30/May/2017
08:00 08:00
Group Stage – Group I Grembach Grembach LodzGrande Motte Pyramide BS La grande motte 8 – 3
30/May/2017
09:15 09:15
Group Stage – Group H Gwp logo01 web Jaszfenyszaru GWP CservyFC Bate Borisov Bateborisov 3 – 2 (AET)
30/May/2017
09:15 09:15
Group Stage – Group I Israel falfala kfar qassem bs club Falfala Kfar QassemFC Delta Fc delta copia web 3 – 4
30/May/2017
10:30 10:30
Group Stage – Group G Bsc kristall BSC KristallCadiz CF Sotelo Cadiz sotelo 01 web 7 – 5
30/May/2017
10:30 10:30
Group Stage – Group H Cska copia web CSKA MoscowKP Lodz Kp l%c3%b3dz 4 – 2
30/May/2017
11:45 11:45
Group Stage – Group F Winti panthers Winti PanthersIbbenburener BSC Ibbenburener bsc web 2 – 8
30/May/2017
11:45 11:45
Group Stage – Group G Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web CD Nacional da MadeiraAtlas AO Logo atlas beach soccer v2 web copia 2 – 0
30/May/2017
13:00 13:00
Group Stage – Group E Sportingportugal Sporting Clube PortugalRTU Logo rtu web 4 – 1
30/May/2017
13:00 13:00
Group Stage – Group F Sporting clube braga SC BragaCD Bala Azul C.d.bala azul 4 – 0
30/May/2017
14:15 14:15
Group Stage – Group D Ukraine griffin BSC GriffinSeferihisar CittaSlow Cittaslow 4 – 5
30/May/2017
14:15 14:15
Group Stage – Group E Bbs logo 2013 web Betuws Beach SoccerBSC Spartak Moscow Spartak logo copia web 5 – 9
30/May/2017
15:30 15:30
Group Stage – Group C Lazio beach soccer logo vettoriale 01 web SS Lazio Beach SoccerSilesia Beach Soccer St Neots Silesia beach soccer 1 web 4 – 5
30/May/2017
15:30 15:30
Group Stage – Group D Spartak varna MFC SpartakACS West Deva Sigla web 8 – 4
30/May/2017
16:45 16:45
Group Stage – Group B Viareggio Viareggio Beach SoccerCS Djoker Cs djoker 14 – 3
30/May/2017
16:45 16:45
Group Stage – Group C Arman web ArmanFC Dinamo Batumi Dinamo batumi 2 – 5
30/May/2017
18:00 18:00
Group Stage – Group B Perwez web LSA Perwez Beach SoccerBSC Lokomotiv Moscow Russia lokomotiv moscow 1 – 7
30/May/2017
19:15 19:15
Group Stage – Group A Cadiz sotelo 01 web ACD O SótãoGlomminge IF Glomminge if web 11 – 1
30/May/2017
19:15 19:15
Group Stage – Group A Valicecar logo web FC ValicecarArtur Music Arturmusic 2 – 8
31/May/2017
08:00 08:00
Group Stage – Group I Grembach Grembach LodzFalfala Kfar Qassem Israel falfala kfar qassem bs club 5 – 3
31/May/2017
09:15 09:15
Group Stage – Group H Gwp logo01 web Jaszfenyszaru GWP CservyCSKA Moscow Cska copia web 0 – 0
31/May/2017
09:15 09:15
Group Stage – Group I La grande motte Grande Motte Pyramide BSFC Delta Fc delta copia web 0 – 0
31/May/2017
10:30 10:30
Group Stage – Group G Bsc kristall BSC KristallCD Nacional da Madeira Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web 0 – 0
31/May/2017
10:30 10:30
Group Stage – Group H Bateborisov FC Bate BorisovKP Lodz Kp l%c3%b3dz 0 – 0
31/May/2017
11:45 11:45
Group Stage – Group F Winti panthers Winti PanthersSC Braga Sporting clube braga 0 – 0
31/May/2017
11:45 11:45
Group Stage – Group G Cadiz sotelo 01 web Cadiz CF SoteloAtlas AO Logo atlas beach soccer v2 web copia 0 – 0
31/May/2017
13:00 13:00
Group Stage – Group E Sportingportugal Sporting Clube PortugalBetuws Beach Soccer Bbs logo 2013 web 0 – 0
31/May/2017
13:00 13:00
Group Stage – Group F Ibbenburener bsc web Ibbenburener BSCCD Bala Azul C.d.bala azul 0 – 0
31/May/2017
14:15 14:15
Group Stage – Group D Ukraine griffin BSC GriffinMFC Spartak Spartak varna 0 – 0
31/May/2017
14:15 14:15
Group Stage – Group E Logo rtu web RTUBSC Spartak Moscow Spartak logo copia web 0 – 0
31/May/2017
15:30 15:30
Group Stage – Group C Lazio beach soccer logo vettoriale 01 web SS Lazio Beach SoccerArman Arman web 0 – 0
31/May/2017
15:30 15:30
Group Stage – Group D Cittaslow Seferihisar CittaSlowACS West Deva Sigla web 0 – 0
31/May/2017
16:45 16:45
Group Stage – Group B Viareggio Viareggio Beach SoccerLSA Perwez Beach Soccer Perwez web 0 – 0
31/May/2017
16:45 16:45
Group Stage – Group C Silesia beach soccer 1 web Silesia Beach Soccer St NeotsFC Dinamo Batumi Dinamo batumi 0 – 0
31/May/2017
18:00 18:00
Group Stage – Group B Cs djoker CS DjokerBSC Lokomotiv Moscow Russia lokomotiv moscow 0 – 0
31/May/2017
19:15 19:15
Group Stage – Group A Cadiz sotelo 01 web ACD O SótãoFC Valicecar Valicecar logo web 0 – 0
31/May/2017
19:15 19:15
Group Stage – Group A Glomminge if web Glomminge IFArtur Music Arturmusic 0 – 0
01/Jun/2017
09:00 09:00
Round of 16 0 – 0
01/Jun/2017
10:15 10:15
Round of 16 0 – 0
01/Jun/2017
11:30 11:30
Round of 16 0 – 0
01/Jun/2017
12:45 12:45
Round of 16 0 – 0
01/Jun/2017
14:00 14:00
Round of 16 0 – 0
01/Jun/2017
15:15 15:15
Round of 16 0 – 0
01/Jun/2017
16:30 16:30
Round of 16 0 – 0
01/Jun/2017
19:00 19:00
Round of 16 0 – 0
02/Jun/2017
09:00 09:00
Play-off for 9th Place 0 – 0
02/Jun/2017
11:30 11:30
Quarter-finals 0 – 0
02/Jun/2017
14:00 14:00
Quarter-finals 0 – 0
02/Jun/2017
14:00 14:00
Play-off for 9th Place 0 – 0
02/Jun/2017
15:15 15:15
Play-off for 9th Place 0 – 0
02/Jun/2017
16:30 16:30
Quarter-finals 0 – 0
02/Jun/2017
16:30 16:30
Play-off for 9th Place 0 – 0
02/Jun/2017
19:00 19:00
Quarter-finals 0 – 0
03/Jun/2017
09:00 09:00
Play-off for 13th Place 0 – 0
03/Jun/2017
10:15 10:15
Play-off for 13th Place 0 – 0
03/Jun/2017
11:30 11:30
Play-off for 9th Place 0 – 0
03/Jun/2017
12:45 12:45
Play-off for 9th Place 0 – 0
03/Jun/2017
14:00 14:00
Play-off for 5th Place 0 – 0
03/Jun/2017
16:30 16:30
Semi-finals 0 – 0
03/Jun/2017
16:30 16:30
Play-off for 5th Place 0 – 0
03/Jun/2017
16:30 16:30
Play-off for 5th Place 0 – 0
03/Jun/2017
19:00 19:00
Semi-finals 0 – 0
04/Jun/2017
09:00 09:00
Play-off for 15th Place 0 – 0
04/Jun/2017
10:15 10:15
Play-off for 13th Place 0 – 0
04/Jun/2017
11:30 11:30
Play-off for 11th Place 0 – 0
04/Jun/2017
12:45 12:45
Play-off for 9th Place 0 – 0
04/Jun/2017
14:00 14:00
Play-off for 5th Place 0 – 0
04/Jun/2017
16:30 16:30
Play-off for 3rd place 0 – 0
04/Jun/2017
16:30 16:30
Play-off for 7th Place 0 – 0
04/Jun/2017
19:00 19:00
Final 0 – 0

 

Group Stage – Group I

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Fc delta copia web FC Delta 2 2 0 0 10 5 5 6
Grembach Grembach Lodz 3 2 0 1 15 12 3 6
Israel falfala kfar qassem bs club Falfala Kfar Qassem 3 1 0 2 11 12 -1 3
La grande motte Grande Motte Pyramide BS 2 0 0 2 6 13 -7 0

Group Stage – Group A

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Arturmusic Artur Music 2 2 0 0 10 3 7 6
Valicecar logo web FC Valicecar 2 1 0 1 9 11 -2 3
Cadiz sotelo 01 web ACD O Sótão 2 1 0 1 12 3 9 3
Glomminge if web Glomminge IF 2 0 0 2 4 18 -14 0

Group Stage – Group B

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Russia lokomotiv moscow BSC Lokomotiv Moscow 2 1 1 0 14 7 7 5
Perwez web LSA Perwez Beach Soccer 2 1 0 1 5 10 -5 3
Viareggio Viareggio Beach Soccer 2 1 0 1 20 10 10 3
Cs djoker CS Djoker 2 0 0 2 6 18 -12 0

Group Stage – Group C

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Dinamo batumi FC Dinamo Batumi 2 1 0 1 8 7 1 3
Arman web Arman 2 1 0 1 9 9 0 3
Silesia beach soccer 1 web Silesia Beach Soccer St Neots 2 1 0 1 9 11 -2 3
Lazio beach soccer logo vettoriale 01 web SS Lazio Beach Soccer 2 0 1 1 9 8 1 2

Group Stage – Group D

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Cittaslow Seferihisar CittaSlow 2 2 0 0 9 7 2 6
Spartak varna MFC Spartak 2 1 0 1 11 8 3 3
Ukraine griffin BSC Griffin 2 1 0 1 11 5 6 3
Sigla web ACS West Deva 2 0 0 2 4 15 -11 0

Group Stage – Group E

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sportingportugal Sporting Clube Portugal 2 1 1 0 7 4 3 4
Spartak logo copia web BSC Spartak Moscow 2 1 0 1 12 8 4 3
Bbs logo 2013 web Betuws Beach Soccer 2 0 1 1 8 11 -3 2
Logo rtu web RTU 2 0 0 2 3 7 -4 0

Group Stage – Group F

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sporting clube braga SC Braga 2 2 0 0 15 4 11 6
C.d.bala azul CD Bala Azul 2 1 0 1 7 4 3 3
Ibbenburener bsc web Ibbenburener BSC 2 1 0 1 12 13 -1 3
Winti panthers Winti Panthers 2 0 0 2 2 15 -13 0

Group Stage – Group G

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Bsc kristall BSC Kristall 2 2 0 0 12 5 7 6
Cadiz sotelo 01 web Cadiz CF Sotelo 2 1 0 1 9 10 -1 3
Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web CD Nacional da Madeira 2 1 0 1 5 4 1 3
Logo atlas beach soccer v2 web copia Atlas AO 2 0 0 2 0 7 -7 0

Group Stage – Group H

Team P W W+ L GF GA GD PTS
Cska copia web CSKA Moscow 2 2 0 0 9 5 4 6
Gwp logo01 web Jaszfenyszaru GWP Cservy 2 1 1 0 10 4 6 5
Kp l%c3%b3dz KP Lodz 2 0 0 2 4 11 -7 0
Bateborisov FC Bate Borisov 2 0 0 2 5 8 -3 0

 

źródło: beachsoccer.com

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ