Mamy nowego lidera

0
22
views

IMG_20160922_135337_resized_20160924_110555360

 

 

 

 

W II edycji Poddębickiej Lidze Tenisa Ziemnego, mamy już nowego lidera, który nie daje najmniejszych szans rywalom i wygrywa jak na razie wszystkie mecze do zera, mało tego, jak się dowiedzieliśmy, nie ma zamiaru zwalniać. Trzech zawodników trenuje jeszcze przed pierwszymi swoimi pojedynkami, ale czas ucieka i mamy nadzieję, że już niedługo ich zobaczymy na korcie, tym bardziej, że czekamy na pierwszy mecz, trzeciej rakiety Poddębic.

Wszystkie mecze powinny być rozegrane do końca października.

Na listopad zaplanowane są mecze ćwierćfinałowe, które zostaną rozegrane na korcie tenisowym w Byczynie a mecze półfinałowe, o III miejsce i FINAŁ, rozegrane zostaną w hali sportowej w Poddębicach.

 

 

Misiak Łukasz – Dominowski Damian 2:0 (7:5  6:4)

 

Misiak Łukasz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:6)

 

Misiak Łukasz – Maciej Słaboń 2:0 (6:4 6:0)

 

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:2)

 

Twardowski Dariusz – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:2)

 

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:1 (6:1 6:7 6:3)

 

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:0 (6:1 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Dominowski Damian 2:1 (6:3 6:7 6:3)

 

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:4)

 

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:4)

 

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:6 7:5)

 

Bartosik Jacek – Olczyk Robert 2:0 (6:0 6:2)

 

Dominowski Damian – Olczyk Robert 2:1 ( 3:6 6:4 6:1)

 

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:2)

 

Bartosik Jacek – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

 

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:1)

 

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:0 (6:4 7:6)

 

Bartosik Jacek – Twardowski Dariusz 2:1 (6:3 4:6 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:1 (4:6 6:4 6:4)

 

Mania Szymon – Jesionowski Kamil 2:0 (6:2 6:1)

 

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 6:0)

 

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:1 (4:6 6:1 6:3)

 

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 6:7 6:3)

 

Misiak Łukasz – Ciałkowski Łukasz 2:1 ( 4:6 6:3 6:4)

 

 

tabela:

1. Bartosik Jacek . 7 . 20 . 88:29

2. Misiak Łukasz . 5 . 12 . 65:54

3. Dominowski Damian . 7 . 11 . 84:85

4. Mania Szymon . 6 . 9 . 71:52

5. Twardowski Dariusz . 5 . 8 . 69:59

6. Bienias Grzegorz . 3 . 6 . 31:28

7. Jeziorski Andrzej . 3 . 2 . 33:36

8. Ciałkowski Łukasz . 3 . 2 . 30:44

9. Olczyk Robert . 2 . 1 . 28:12

10. Jesionowski Kamil . 1 . 0 . 3:12

11. Słaboń Maciej . 2 . 0 . 5:24

12. Galoch Dariusz . 3 . 0 . 10:36

Maciejewski Maciej

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ