Legia Warszawa w Byczynie …

0
19
views

Ner.Po.

 

 

Jest terminarz III ligi łódzko-mazowieckiej

Jest długo oczekiwany terminarz III ligi łódzko-mazowieckiej na sezon 2015/2016. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie tak jak już podawaliśmy 8/9 sierpnia, a ostatnia 14/15 listopada. W nowym sezonie nasze województwo reprezentować będzie siedem drużyn.

Obaj nowicjusze pierwsze mecze rozegrają na własnych boiskach. Warta Działoszyn podejmie Broń Radom, a Ner Poddębice zmierzy się z rezerwami Legii Warszawa. U siebie zagrają także Lechia Tomaszów, która podejmie Pilicę Białobrzegi oraz Sokół Aleksandrów, którego rywalem będzie Oskar Przysucha. Na wyjazdach rozpoczną ligę Warta Sieradz, Pelikan Łowicz i ŁKS Łódź. Najłatwiejsze zadanie, przynajmniej teoretycznie, będą mieli łodzianie. Zespół Marka Chojnackiego zmierzy się bowiem z Błękitnymi Raciąż. Pelikan Łowicz pojedzie do Warszawy na mecz z Polonią, podobnie zresztą jak Warta Sieradz, która zmierzy się z Ursusem Warszawa.

 

Oto plan dwóch pierwszych kolejek:

1. kolejka (8/9 sierpnia)
Lechia Tomaszów – Pilica Białobrzegi
Sokół Aleksandrów Łódzki – Oskar Przysucha
Warta Działoszyn – Broń Radom
Ner Poddębice – Legia II Warszawa
Ursus Warszawa – Warta Sieradz
Polonia Warszawa – Pelikan Łowicz
Błękitni Raciąż – ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Energia Kozienice – Start Otwock

2. kolejka (15/16 sierpnia)
ŁKS Łódź – Lechia Tomaszów
Pelikan Łowicz – Ner Poddębice
Warta Sieradz – Polonia Warszawa
Warta Działoszyn – Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi – Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom – Oskar Przysucha
Start Otwock – Błękitni Raciąż
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Energia Kozienice
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

 

KS Ursus W-wa RKP Broń 1926 Radom : 22-08-2015
KS Błękitni Raciąż GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 22-08-2015
KS Energia Kozienice Legia II Warszawa S.A. : 22-08-2015
Lechia Tomaszów OKS Start Otwock : 22-08-2015
MKS Oskar Przysucha MKS Pilica Białobrzegi : 22-08-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki PELIKAN Łowicz : 22-08-2015
NER Poddębice KS Warta Sieradz   :   22-08-2015
Polonia Warszawa S.A. KS Warta Działoszyn : 22-08-2015
Sokół Aleksandrów ŁKS Łódź : 22-08-2015

 

KS Ursus W-wa Polonia Warszawa S.A. : 26-08-2015
GKS Pogoń Grodzisk Maz. Lechia Tomaszów : 26-08-2015
KS Warta Działoszyn NER Poddębice   :   26-08-2015
KS Warta Sieradz MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki : 26-08-2015
Legia II Warszawa S.A. KS Błękitni Raciąż : 26-08-2015
ŁKS Łódź MKS Oskar Przysucha : 26-08-2015
OKS Start Otwock Sokół Aleksandrów : 26-08-2015
PELIKAN Łowicz KS Energia Kozienice : 26-08-2015
RKP Broń 1926 Radom MKS Pilica Białobrzegi : 26-08-2015

 

Kolejka nr 5, data: 29-08-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Błękitni Raciąż PELIKAN Łowicz : 29-08-2015
KS Energia Kozienice KS Warta Sieradz : 29-08-2015
Lechia Tomaszów Legia II Warszawa S.A. : 29-08-2015
MKS Oskar Przysucha OKS Start Otwock : 29-08-2015
MKS Pilica Białobrzegi ŁKS Łódź : 29-08-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Warta Działoszyn : 29-08-2015
NER Poddębice KS Ursus W-wa   :   29-08-2015
Polonia Warszawa S.A. RKP Broń 1926 Radom : 29-08-2015
Sokół Aleksandrów GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 29-08-2015

 

Kolejka nr 6, data: 05-09-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Ursus W-wa MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki : 05-09-2015
GKS Pogoń Grodzisk Maz. MKS Oskar Przysucha : 05-09-2015
KS Warta Działoszyn KS Energia Kozienice : 05-09-2015
KS Warta Sieradz KS Błękitni Raciąż : 05-09-2015
Legia II Warszawa S.A. Sokół Aleksandrów : 05-09-2015
OKS Start Otwock MKS Pilica Białobrzegi : 05-09-2015
PELIKAN Łowicz Lechia Tomaszów : 05-09-2015
Polonia Warszawa S.A. NER Poddębice   :   05-09-2015
RKP Broń 1926 Radom ŁKS Łódź : 05-09-2015

 

Kolejka nr 7, data: 12-09-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Błękitni Raciąż KS Warta Działoszyn : 12-09-2015
KS Energia Kozienice KS Ursus W-wa : 12-09-2015
Lechia Tomaszów KS Warta Sieradz : 12-09-2015
ŁKS Łódź OKS Start Otwock : 12-09-2015
MKS Oskar Przysucha Legia II Warszawa S.A. : 12-09-2015
MKS Pilica Białobrzegi GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 12-09-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Warszawa S.A. : 12-09-2015
NER Poddębice RKP Broń 1926 Radom   :   12-09-2015
Sokół Aleksandrów PELIKAN Łowicz : 12-09-2015

 

Kolejka nr 8, data: 19-09-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Ursus W-wa KS Błękitni Raciąż : 19-09-2015
GKS Pogoń Grodzisk Maz. ŁKS Łódź : 19-09-2015
KS Warta Działoszyn Lechia Tomaszów : 19-09-2015
KS Warta Sieradz Sokół Aleksandrów : 19-09-2015
Legia II Warszawa S.A. MKS Pilica Białobrzegi : 19-09-2015
NER Poddębice MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki   :   19-09-2015
PELIKAN Łowicz MKS Oskar Przysucha : 19-09-2015
Polonia Warszawa S.A. KS Energia Kozienice : 19-09-2015
RKP Broń 1926 Radom OKS Start Otwock : 19-09-2015

 

Kolejka nr 9, data: 23-09-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Błękitni Raciąż Polonia Warszawa S.A. : 23-09-2015
KS Energia Kozienice NER Poddębice   :   23-09-2015
Lechia Tomaszów KS Ursus W-wa : 23-09-2015
ŁKS Łódź Legia II Warszawa S.A. : 23-09-2015
MKS Oskar Przysucha KS Warta Sieradz : 23-09-2015
MKS Pilica Białobrzegi PELIKAN Łowicz : 23-09-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki RKP Broń 1926 Radom : 23-09-2015
OKS Start Otwock GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 23-09-2015
Sokół Aleksandrów KS Warta Działoszyn : 23-09-2015

 

Kolejka nr 10, data: 26-09-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Ursus W-wa Sokół Aleksandrów : 26-09-2015
KS Warta Działoszyn MKS Oskar Przysucha : 26-09-2015
KS Warta Sieradz MKS Pilica Białobrzegi : 26-09-2015
Legia II Warszawa S.A. OKS Start Otwock : 26-09-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Energia Kozienice : 26-09-2015
NER Poddębice KS Błękitni Raciąż   :   26-09-2015
PELIKAN Łowicz ŁKS Łódź : 26-09-2015
Polonia Warszawa S.A. Lechia Tomaszów : 26-09-2015
RKP Broń 1926 Radom GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 26-09-2015

 

Kolejka nr 11, data: 03-10-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. Legia II Warszawa S.A. : 03-10-2015
KS Błękitni Raciąż MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki : 03-10-2015
KS Energia Kozienice RKP Broń 1926 Radom : 03-10-2015
Lechia Tomaszów NER Poddębice   :   03-10-2015
ŁKS Łódź KS Warta Sieradz : 03-10-2015
MKS Oskar Przysucha KS Ursus W-wa : 03-10-2015
MKS Pilica Białobrzegi KS Warta Działoszyn : 03-10-2015
OKS Start Otwock PELIKAN Łowicz : 03-10-2015
Sokół Aleksandrów Polonia Warszawa S.A. : 03-10-2015

 

Kolejka nr 12, data: 10-10-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Ursus W-wa MKS Pilica Białobrzegi : 10-10-2015
KS Energia Kozienice KS Błękitni Raciąż : 10-10-2015
KS Warta Działoszyn ŁKS Łódź : 10-10-2015
KS Warta Sieradz OKS Start Otwock : 10-10-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki Lechia Tomaszów : 10-10-2015
NER Poddębice Sokół Aleksandrów   :   10-10-2015
PELIKAN Łowicz GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 10-10-2015
Polonia Warszawa S.A. MKS Oskar Przysucha : 10-10-2015
RKP Broń 1926 Radom Legia II Warszawa S.A. : 10-10-2015

 

Kolejka nr 13, data: 17-10-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. KS Warta Sieradz : 17-10-2015
KS Błękitni Raciąż RKP Broń 1926 Radom : 17-10-2015
Lechia Tomaszów KS Energia Kozienice : 17-10-2015
Legia II Warszawa S.A. PELIKAN Łowicz : 17-10-2015
ŁKS Łódź KS Ursus W-wa : 17-10-2015
MKS Oskar Przysucha NER Poddębice   :   17-10-2015
MKS Pilica Białobrzegi Polonia Warszawa S.A. : 17-10-2015
OKS Start Otwock KS Warta Działoszyn : 17-10-2015
Sokół Aleksandrów MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki : 17-10-2015

 

Kolejka nr 14, data: 24-10-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Ursus W-wa OKS Start Otwock : 24-10-2015
KS Błękitni Raciąż Lechia Tomaszów : 24-10-2015
KS Energia Kozienice Sokół Aleksandrów : 24-10-2015
KS Warta Działoszyn GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 24-10-2015
KS Warta Sieradz Legia II Warszawa S.A. : 24-10-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki MKS Oskar Przysucha : 24-10-2015
NER Poddębice MKS Pilica Białobrzegi   :   24-10-2015
Polonia Warszawa S.A. ŁKS Łódź : 24-10-2015
RKP Broń 1926 Radom PELIKAN Łowicz : 24-10-2015

 

Kolejka nr 15, data: 07-11-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. KS Ursus W-wa : 07-11-2015
Lechia Tomaszów RKP Broń 1926 Radom : 07-11-2015
Legia II Warszawa S.A. KS Warta Działoszyn : 07-11-2015
ŁKS Łódź NER Poddębice   :   07-11-2015
MKS Oskar Przysucha KS Energia Kozienice : 07-11-2015
MKS Pilica Białobrzegi MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki : 07-11-2015
OKS Start Otwock Polonia Warszawa S.A. : 07-11-2015
PELIKAN Łowicz KS Warta Sieradz : 07-11-2015
Sokół Aleksandrów KS Błękitni Raciąż : 07-11-2015

 

Kolejka nr 16, data: 11-11-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
KS Błękitni Raciąż MKS Oskar Przysucha : 11-11-2015
KS Energia Kozienice MKS Pilica Białobrzegi : 11-11-2015
KS Ursus W-wa Legia II Warszawa S.A. : 11-11-2015
KS Warta Działoszyn PELIKAN Łowicz : 11-11-2015
Lechia Tomaszów Sokół Aleksandrów : 11-11-2015
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki ŁKS Łódź : 11-11-2015
NER Poddębice OKS Start Otwock   :   11-11-2015
Polonia Warszawa S.A. GKS Pogoń Grodzisk Maz. : 11-11-2015
RKP Broń 1926 Radom KS Warta Sieradz : 11-11-2015

 

Kolejka nr 17, data: 14-11-2015 Zwiń
MECZ WYNIK DATA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. NER Poddębice   :   14-11-2015
KS Warta Sieradz KS Warta Działoszyn : 14-11-2015
Legia II Warszawa S.A. Polonia Warszawa S.A. : 14-11-2015
ŁKS Łódź KS Energia Kozienice : 14-11-2015
MKS Oskar Przysucha Lechia Tomaszów : 14-11-2015
MKS Pilica Białobrzegi KS Błękitni Raciąż : 14-11-2015
OKS Start Otwock MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki : 14-11-2015
PELIKAN Łowicz KS Ursus W-wa : 14-11-2015
Sokół Aleksandrów RKP Broń 1926 Radom : 14-11-2015

 

 

 

Poprzedni artykułPierwsze wzmocnienie Neru
Następny artykułNER – Reprezentacja
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ