Kolejny Hat-Trick Jesiona w Uniejowie ?

13
14
views

IMG_20161007_193148_resized_20161014_112346548

 

 

 

 

 

IV liga – XIII kolejka

15 październik (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (10) – KS Sand Bus Kutno (16)

obsada sędziowska: Dolny A.,  Pawlak W.,  Paraszkiewicz M.

 

 

klasa okręgowa – X kolejka

14 października (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (13) – Górnik Łęczyca (3)

obsada sędziowska: Gajda M., Nowicki B., Jarnutowski M

 

 

klasa „A” grupa III – VIII kolejka

16 październik (NIEDZIELA) godz. 14:00 DĄBROWICE

Dąbrowianka Dąbrowice (8) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

obsada sędziowska: Walczak R., Wyderkiewicz D., Walczak D.

 

16 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 GRABÓW

Victoria Grabów (11) – Sazan Pęczniew (9) 

obsada sędziowska: Bednarski G., Wykrota P., Janowski B.

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – X kolejka

16 październik (NIEDZIELA) godz. 15:00 ???

Inter-Sieradz Woźniki (7) – Pisia Zygry (10)

 

 

klasa „B: grupa II – VIII kolejka

16 październik (NIEDZIELA) godz. 11:00 MAŁACHOWICE

Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (9) 

obsada sędziowska: Łukasik K.

 

 

 

Poniżej w komentarzach, czekamy na trafne obstawianie wyników przez typerów.

 

mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno

mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca

mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików

mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew

mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry

mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 3-1

    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1-3

    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 1-4

    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew -2-1

    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 3-1

    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 1-2

  2. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 4:2
    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 2:3
    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:6
    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 2:2
    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 1:3
    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 3:0

  3. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 3:1
    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1:4
    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:7
    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 3:2
    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 2:1
    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 2:0

  4. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 3-1
    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1-4
    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:7
    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 2-3
    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 3-0
    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 4-0

  5. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 2:2
    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1:3
    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 1:6
    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 2:2
    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 2:1
    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 2:2

  6. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 3:1
    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1:4
    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:4
    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 1:2
    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 1:3
    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów4:0

  7. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 2:1
    mecz nr. 52 Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1:2
    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 1:5
    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 2:2
    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 3:1
    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 2:3

  8. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 3-2
    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1-3
    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 1-4
    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew -3-1
    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 3-1
    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 6-2

  9. mecz nr. 51 Termy Ner Poddębice – KS Sand Bus Kutno 1-0

    mecz nr. 52. Termy Uniejów – Górnik Łęczyca

    mecz nr. 53 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 2-6

    mecz nr. 54 Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 2-2

    mecz nr. 55 Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 1-2

    mecz nr. 56 Kanarki Małachowice – Grom Powodów 2-0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ