Kolejne mecze naszych drużyn

0
25
views

 

 

 

 

III liga – VI kolejka

(niedziela – 6 września, godz 19:00)

LKS Termy Ner Poddębice – Ursus Warszawa

obsada sędziowska: Marcin Tądel (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 sierpnia)
13:00 – Energia Kozienice – Warta Sieradz – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
15:00 – Błękitni Raciąż – Pelikan Łowicz – Kamil Kardacki (WS Łódź)
17:00 – Ner Poddębice – Ursus Warszawa – Marcin Tądel (WS Sieradz)
17:00 – Sokół Aleksandrów – Pogoń Grodzisk – Łukasz Matlęga (WS Płock)
17:00 – Pilica Białobrzegi – ŁKS Łódź – Łukasz Trawiński (WS Warszawa)
17:00 – Oskar Przysucha – Start Otwock – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
18:00 – Świt Nowy Dwór – Warta Działoszyn – Michał Grocki (WS Warszawa)
(niedziela – 30 sierpnia)
11:00 – Lechia Tomaszów – Legia II Warszawa – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
19:11 – Polonia Warszawa – Broń Radom – Kamil Baranowski (WS Siedlce)

 

 

klasa okręgowa – III kolejka

(sobota – 5 września, godz 16.00)

LZS Justynów – MGLKS Termy Uniejów

D. Mikła, Sz. Jarocki, I. Strulak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 5 września)
16:00 – GLKS Dłutów – PTC Pabianice – B. Pyciarz, M. Jarnutowski, B. Przybylak
16:00 – KS Kutno – MKS Tuszyn – P. Kaźmierczak, M. Kobus, W. Pawlak
17:00 – KKS Koluszki – Sokół II Aleksandrów – R. Mijas, G. Bednarski, P. Zasadziak
17:00 – Włókniarz Pabianice – Start Brzeziny – P. Binczyk, Sz. Przytuła, K. Frątczak
17:00 – Górnik Łęczyca – Orzeł Parzęczew – K. Kardacki, K. Walczak, M. Wujczak
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Start Łódź – T. Radkiewicz, A. Gach, Ł. Sobutka
(niedziela – 6 września)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Ostrovia Ostrowy – M. Karolak, J. Malka, R. Siech

 

klasa „A” grupa II – III kolejka

(sobota – 5 września, godz 15.00)

Orlik Sobień – GLKS Sarnów/Dalików

obsada sędziowska:  K. Burdyka, P. Bednarek, A. Zygmunciak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 5 września)
17:00 – Huragan Swędów – Orzeł II Parzęczew – R. Kafarski, K. Musiał, R. Siech
17:00 – LKS Dąbrówka – LKS Kalonka – R. Sudak, M. Rogoziński M. Wolski
17:30 – Kotan Ozorków – KS Gozdów – P. Jankowski, A. Mrozek, P. Wykrota
(niedziela – 6 września)
11:00 – UKS SMS Łódź – Sport Perfect Łódź – D. Drużyński, K. Łukasik, D. Gamus
16:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Kobra Leźnica – B. Wiśniewski, P. Szymczyk, B. Przybylak
17:00 – Błękitni Dmosin – Zjednoczeni II Stryków – A. Gach, M. Gatkowski, J. Olejniczak

 

klasa „A” grupa III – II kolejka

(niedziela – 6 września, godz. 14.00)

LKS Sazan Pęczniew – Victoria Grabów

obsada sędziowska:  P. Szubielski, D. Mikła, M. Dubicki

pozostałe mecze:

(sobota – 5 września)
15:00 – GKS Bedlno – Krośniewianka Krośniewice – R. Walczak, A. Faliszewski, B. Grzywacz
17:00 – LZS Świnice Warckie – Witonianka Witonia – K. Gruszczyński, P. Krzemiński, G. Siejka
17:00 – Bzura Młogoszyn – Zryw Śliwniki – A. Daroch, J. Szmidt, M. Gatkowski
(niedziela – 6 września)
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Bzura Ozorków – M. Pionko, B. Wolski, J. Wesołowski
17:00 – Malina Piątek – Magnat Sierpów – M. Anielak, P. Binczyk, A. Sekuterski

 

 

klasa „B” grupa III – II kolejka

(niedziela – 6 września, godz. 11:30)

LKS Grom Powodów – Orzeł Wróblew

obsada sędziowska:  P. Bednarek

pozostałe mecze:

(niedziela – 6 września)
11:00 – Santos Czerchów – Włókniarz Zgierz – M. Lesiak
11:00 – Sokół Skromnica – LKS II Rosanów – P. Błaszczyk
11:00 – LKS Modlna – LKS Cedrowice – T. Lirka
17:00 – Zamek Skotniki – MKS Mianów – M. Rogala

 

sieradzka klasa „A” grupa II – V kolejka

Sobota, 05.09.2015 r. godz. 17.00 Łask

MULKS Łask – GLKS Pisia Zygry

pozostałe mecze:

LKS Płomień Dzigorzew – KS Iskra Stolec
TS Janiszewice – KS Złoczevia Złoczew
Pogoń Zduńska Wola – LGKS Charłupia Mała
UMKS Ostrowia Ostrówek – LZS Rębieskie
UKS Ustków – KS Tęcza Brodnia
TS Gruszczyce – KS Unia Sieradz – Męka
Amatorzy Zapolice – LKS Victoria Szadek
UKS Sokół Goszczanów – pauza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ