GLKS SARNÓW/DALIKÓW W OKRĘGÓWCE !!!

0
119
views

 

 

 

 

 

LKS Świnice Warckie – GLKS Sarnów/Dalików 1:3 (1:0)

… Nowak Adam-2, Kołakowski Przemysław-1

GLKS Sarnów/Dalików AWANSOWAŁ DO KLASY OKRĘGOWEJ !!! JEST TO HISTORYCZNE DLA TEGO KLUBU WYDARZENIE, PONIEWAŻ NA TYM POZIOMIE ROZGRYWKOWYM GLKS Sarnów/Dalików JESZCZE NIE UCZESTNICZYŁ W ROZGRYWKACH.

GRATULUJEMY !!!

 

Bzura Młogoszyn – Sazan Pęczniew 9:0

 

pozostałe mecze:

Dąbrowianka Dąbrowice 2:2 Witonianka Witonia
Victoria Grabów 0:2 MKS Mianów
LKS Świnice Warckie 1:3 GLKS Sarnów/Dalików
KS Dąbrowice 0:3 Magnat Sierpów
Włókniarz Zgierz 5:0 Malina Piątek
Bzura Ozorków 1:6 Ostrowia Ostrowy
Bzura Młogoszyn 9:0 Sazan Pęczniew

tabela:

1 GLKS Sarnów/Dalików 24 66 86 19 22 0 2
2 Ostrowia Ostrowy 24 58 103 24 19 1 4
3 Włókniarz Zgierz 24 50 95 38 16 2 6
4 Magnat Sierpów 24 48 68 46 15 3 6
5 Bzura Ozorków 24 46 73 50 14 4 6
6 Witonianka Witonia 24 38 75 54 11 5 8
7 LKS Świnice Warckie 24 37 70 62 12 1 11
8 Bzura Młogoszyn 24 33 68 66 10 3 11
9 Malina Piątek 24 31 55 53 9 4 11
10 Dąbrowianka Dąbrowice 24 26 41 76 8 2 14
11 Victoria Grabów 24 17 28 71 5 2 17
12 MKS Mianów 24 20 34 87 5 2 16
13 Sazan Pęczniew 24 17 41 82 4 5 15
14 KS Dąbrowice 24 0 5 114 0 0 23

 

 

Boruta Zgierz – Termy Uniejów 3:0

 

pozostałe mecze:

GLKS Dłutów 1:2 GKS Bedlno
PTC Pabianice 1:1 Górnik Łęczyca
LKS Rosanów 4:0 UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew 2:4 Włókniarz Konstantynów
Stal Głowno 3:0 Polonia Andrzejów
Start Brzeziny 2:0 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 3:1 Zawisza II Rzgów
MKP-Boruta Zgierz 3:0 Termy Uniejów

tabela:

1 MKP-Boruta Zgierz 27 65 84 26 20 5 2
2 Stal Głowno 27 61 78 32 19 4 4
3 PTC Pabianice 27 49 67 42 14 7 6
4 Orzeł Parzęczew 27 46 66 52 14 4 9
5 Sokół II Aleksandrów 27 45 49 43 14 3 10
6 Górnik Łęczyca 27 43 57 39 11 10 6
7 Włókniarz Pabianice 27 42 45 28 11 9 7
8 UKS SMS Łódź 27 42 65 45 13 3 11
9 LKS Rosanów 27 35 43 42 10 5 12
10 Włókniarz Konstantynów 27 34 41 50 9 7 11
11 GKS Bedlno 27 32 41 47 9 5 13
12 Termy Uniejów 27 30 50 73 8 6 13
13 GLKS Dłutów 26 24 35 70 6 6 14
14 Zawisza II Rzgów 27 23 31 62 6 5 16
15 Start Brzeziny 26 23 32 63 6 5 15
16 Polonia Andrzejów 27 7 21 91 1 4 22

 

 

 

TS Gruszczyce – Pisia Zygry 5:1

… Waligórski Radosław

 

pozostałe mecze:

LZS Rębieskie 2:2 KS Karsznice
Sokół Goszczanów 8:1 Inter-Sieradz Woźniki
TS Janiszewice 6:0 LKS Socha
Ostrovia Ostrówek 5:1 Pisia Zygry
Złoczevia Złoczew 1:2 TS Gruszczyce
Tęcza Brodnia 2:1 LKS Pyszków
Amatorzy Zapolice 1:5 MULKS Łask
Unia Sieradz-Męka 7:5 UKS Ustków

tabela:

1 MULKS Łask 27 63 80 30 20 3 4
2 KS Karsznice 27 62 98 40 20 2 5
3 Tęcza Brodnia 27 60 87 41 19 3 5
4 Unia Sieradz-Męka 27 55 78 55 17 4 6
5 LZS Rębieskie 27 47 73 51 14 5 8
6 Sokół Goszczanów 27 46 76 48 14 4 9
7 UKS Ustków 27 41 66 62 12 5 10
8 TS Gruszczyce 27 40 65 64 13 1 13
9 Amatorzy Zapolice 27 37 72 74 11 4 12
10 TS Janiszewice 27 32 46 54 9 5 13
11 Pisia Zygry 27 31 59 77 10 1 16
12 LKS Pyszków 27 25 47 100 7 4 16
13 Ostrovia Ostrówek 27 24 39 64 7 3 17
14 LKS Socha 27 24 38 83 7 3 17
15 Inter-Sieradz Woźniki 27 23 35 71 6 5 16
16 Złoczevia Złoczew 27 11 31 76 3 2 22

 

 

Grom Powodów – Kanarki Małachowice 2:2 (0:1)

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna 3:1 Santos Czerchów
Grom Powodów 2:2 Kanarki Małachowice
Zamek Skotniki 7:0 Orzeł Wróblew
GKS Gieczno 3:0 Sokół Skromnica
Kobra Leźnica Wielka 3:0 Iskra Góra Św. Małgorzaty

tabela:

1 Kobra Leźnica Wielka 17 42 85 18 14 0 3
2 Zamek Skotniki 17 40 67 24 13 1 3
3 Victoria II Rąbień 17 36 69 37 12 0 5
4 Orzeł Wróblew 18 35 55 34 11 2 5
5 Kanarki Małachowice 17 33 66 28 10 3 4
6 Iskra Góra Św. Małgorzaty 17 30 56 44 10 0 7
7 LKS Modlna 17 22 44 52 6 4 7
8 Grom Powodów 18 15 27 46 4 3 11
9 Santos Czerchów 18 13 39 66 4 1 13
10 GKS Gieczno 17 11 25 50 3 2 12
11 Sokół Skromnica 19 3 12 146 1 0 18

 

 

 

 

 

Poprzedni artykuł„Pantera” zmienia cyferkę
Następny artykułTARGI PRACY
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ