FINAŁY PLH I PLTS już w piątek !!!

10
37
views

 

 

 

 

 

XXI EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ SEZON 2016/2017′

o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego

 

Niestety czas płynie nieubłagalnie i już w piątek ostatnie mecze XXI edycji Poddębickiej Ligi Halowej. W finale zagrają drużyny (pierwszy raz w historii), które będą dopingowane przez najlepszą publiczność w Polsce i zaszczyt zagrania przed takimi kibicami, to wielki zaszczyt i mamy nadzieję, że zobaczymy godny tego pojedynek finałowy. Po zakończeniu ostatniego spotkania w tym dniu, rozpocznie się pierwsza część inauguracji zakończenia rozgrywek, na które to zaproszeni są: Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski oraz Radni Gminy Poddębice: Emilia Błaszczyk, Przemysław Jaszczak, Andrzej Twardowski i Tomasz Walczyk. Zaproszenie otrzymali także byli już zawodnicy Widzewa Łódź: Piotr Burski oraz Joachim Pabjańczyk.

Między Meczami o III miejsce a I PLH, rozegrane zostaną dwa pojedynki finałowe I Edycji Poddębickiej Ligi Tenisa Stołowego. 

Oprawę muzyczną, będzie prowadził „DJ Katrix”.

Zakończenie ceremonii odbędzie się w Restauracji „OSCAR” w Poddębicach, gdzie zostanie nagrodzony najlepszy zawodnik PLH, oraz odbędzie się wręczanie pucharów dla zwycięzców PLTS i typerów.  

Najlepszy zawodnik ligi zostanie ogłoszony spośród:

  • Dudczak Radosław
  • Piaseczny Dariusz
  • Chmielecki Sebastian
  • Kochanek Arkadiusz
  • Kubiak Konrad
  • Jesionowski Jakub

W komentarzach poddajemy wasze opinie na temat najlepszego zawodnika ligi.

 

 

godz. 18:00

MECZ O III MIEJSCE PLH

PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

 

godz. 19:00

MECZ O III MIEJSCE PLTS

MALINOWSKI DARIUSZ – WOŹNISK DAMIAN

 

godz. 19:30

FINAŁ PLTS

KARDAŚ ANDRZEJ – CIAŁKOWSKI ŁUKASZ

 

 

godz. 20:15

FINAŁ PLH

PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice

 

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW

DO HALI SPORTOWEJ PRZY GIMNAZJUM

W PODDĘBICACH Z LATARKAMI !!!

 

 

LIGA TYPERÓW

Ostatnie dwa spotkania czekają kibiców jak i typerów i to będzie dzień w którym wyjaśni się czy „Brzoza” utrzyma liderowanie i wygra całą rywalizację.

 

mecz nr. 41 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

mecz nr. 42 PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPOŁFINALY PLTS
Następny artykułFINAŁ PLTS
UDOSTĘPNIJ

10 KOMENTARZE

  1. 41 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE 3-5
    42 PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice 3-6

    Najlepszy zawodnik turnieju – Sebastian Chmielecki!

  2. 41 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE 4-2
    42 PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice 3-1

    Najlepszy zawodnik turnieju – Jesionowski Jakub

  3. 41 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE 4:7
    42 PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice 4:2
    Najlepszy zawodnik turnieju – Konrad Kubiak

  4. mecz nr. 41 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 3:2
    mecz nr. 42 PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice 4:3

  5. mecz nr. 41 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 2:3
    mecz nr. 42 PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice 4:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ