Derby dla Uniejowa

0
35
views

 

 

 

IV liga

Pelikan II Łowicz – Termy Ner Poddębice 2:2 (2:1)

Przezak Dawid-2

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 2:3 Zawisza Pajęczno
GKS II Bełchatów 2:1 Ceramika Opoczno
Pelikan II Łowicz 2:2 Termy Ner Poddębice
KS Paradyż 1:5 Włókniarz Zelów
MKP-Boruta Zgierz 1:4 KS Sand Bus Kutno
Stal Niewiadów 2:3 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 4:2 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Gmina Bełchatów -:- LKS Kwiatkowice
Warta Działoszyn -:- Unia Skierniewice

tabela:

1 Unia Skierniewice 17 47 56 6 15 2 0
2 Termy Ner Poddębice 18 41 42 19 13 2 3
3 Warta Działoszyn 17 36 37 19 11 3 3
4 Włókniarz Zelów 18 31 36 27 10 1 7
5 KS Paradyż 18 31 39 24 10 1 7
6 Zjednoczeni Stryków 18 29 43 22 9 2 7
7 LKS Kwiatkowice 17 28 42 18 8 4 5
8 Omega Kleszczów 18 27 39 38 8 3 7
9 Stal Niewiadów 18 27 33 22 8 3 7
10 KS Sand Bus Kutno 18 26 30 23 8 2 8
11 MKP-Boruta Zgierz 18 26 43 36 8 2 8
12 Orkan Buczek 18 24 37 31 6 6 6
13 Pelikan II Łowicz 18 24 34 24 7 3 8
14 Ceramika Opoczno 18 21 21 33 6 3 9
15 GKS II Bełchatów 18 20 37 46 6 2 10
16 Pilica Przedbórz 18 10 25 47 2 4 12
17 Zawisza Pajęczno 18 10 11 63 3 1 14
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 17 0 4 111 0 0 17

 

 

Klasa 0kręgowa

Termy Uniejów – GLKS Sarnów/Dalików 1:0 (0:0)

Jończyk Janusz-1

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 1:3 Orzeł Parzęczew
ŁKS II Łódź 1:1 Sokół II Aleksandrów
RTS II Widzew Łódź 1:3 Stal Głowno
Zawisza Rzgów 2:2 GKS Bedlno
Termy Uniejów 1:0 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 0:1 PTC Pabianice
Górnik Łęczyca -:- Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Pabianice -:- LKS Rosanów

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 43 52 9 14 1 0
2 Zawisza Rzgów 16 38 57 18 12 2 2
3 Górnik Łęczyca 15 33 50 28 10 3 2
4 LKS Rosanów 15 33 40 20 11 0 4
5 Stal Głowno 16 31 44 22 10 1 5
6 Sokół II Aleksandrów 16 25 38 36 7 4 5
7 PTC Pabianice 16 22 42 33 7 1 8
8 RTS II Widzew Łódź 16 19 31 26 5 4 7
9 GKS Bedlno 16 18 34 60 5 3 8
10 ŁKS II Łódź 16 18 34 40 5 3 8
11 Termy Uniejów 16 17 25 38 5 2 9
12 GLKS Sarnów/Dalików 16 15 27 41 4 3 9
13 UKS SMS Łódź 16 14 20 46 4 2 10
14 Włókniarz Pabianice 15 14 19 32 4 2 9
15 Orzeł Parzęczew 16 12 22 46 3 3 10
16 Włókniarz Konstantynów 16 8 17 57 2 2 12

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – Inter-Sieradz Woźniki 1:2 (0:1)

Waligórski Radosław-1

 

pozostałe mecze:

LKS Socha 0:9 Sokół Goszczanów
LGKS Charłupia Mała 4:9 Tęcza Brodnia
Pisia Zygry 1:2 Inter-Sieradz Woźniki
LZS Rębieskie 6:1 LKS Kalinowa
LKS Pyszków 0:5 Victoria Szadek
Rokita Rokitnica 1:1 TS Janiszewice
Pamapol-Hetman Rusiec 1:2 UKS Ustków
Amatorzy Zapolice -:- Unia Sieradz-Męka

tabela:

1 Tęcza Brodnia 16 44 94 12 14 2 0
2 TS Janiszewice 16 37 46 18 11 4 1
3 LZS Rębieskie 16 35 65 33 11 2 3
4 Pisia Zygry 16 27 58 53 8 3 5
5 UKS Ustków 16 27 54 45 8 3 5
6 Sokół Goszczanów 16 26 61 30 8 2 6
7 Pamapol-Hetman Rusiec 16 25 50 36 7 4 5
8 Inter-Sieradz Woźniki 16 23 32 38 7 2 7
9 Rokita Rokitnica 16 23 34 29 6 5 5
10 LGKS Charłupia Mała 16 19 41 45 5 4 7
11 Unia Sieradz-Męka 15 18 32 50 6 0 9
12 LKS Kalinowa 16 17 29 57 5 2 9
13 Victoria Szadek 16 15 28 35 4 3 9
14 LKS Pyszków 16 14 27 58 4 2 10
15 Amatorzy Zapolice 15 11 24 50 3 2 10
16 LKS Socha 16 0 8 94 0 0 16

 

 

Mecz sparingowy

GKS Byszew – Grom Powodów 3:3 (1:2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ