Czwartoligowy sędzia dał popis w Dalikowie

0
53
views

Saarnóww

 

 

 

 

IV liga

POLONIA PIOTRKÓW – NER PODDĘBICE 0-0

POLONIA:Kalinowski-Batata,Grzybowski,Jarzembowski,Kukułka-Gul,Kowalczyk,Zaor,Basiński(65′-Wrona)-Paprocki(90′-Krzemiński),Malicki(84′-Dura)

Trener:Grzesiuk.Robert

NER:Marciniak-Pałczyński (60′-Swiatkiewicz)Dopierała,Owczarek-Jurkowski,Woźniak,Czekalski,Jarczewski(80′-Szmytka)Ziober-Okoński(65′-Stajewski)Rachubiński.

rezerwowi:Sokołowicz-Kowalczyk,Makowski,Pietrzak,Spychalski,Sobańda.

Trener:Obarek.Witold

Napomnienia(zółta.kartka):Woźniak.Krzysztof(87′).

Sędzia,główny:Staniucha.Marcin>>>asystenci:Tomczyk.Łukasz,Drozd.Łukasz

źródło: LKS Ner Poddębice

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Moszczenica 0:2 Astoria Szczerców
GKS II Bełchatów 3:2 KS Paradyż
Orzeł Nieborów 1:3 Włókniarz Zelów
Zawisza Rzgów 1:1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków 0:0 Ner Poddębice
Mechanik Radomsko 3:0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 2:3 LKS Rosanów
Pilica Przedbórz 2:3 Widok Skierniewice
Warta Działoszyn 3:0 Zjednoczeni Stryków

tabela:

1 Zawisza Rzgów 11 28 27 11 9 1 1
2 Warta Działoszyn 11 27 22 4 9 0 2
3 Ner Poddębice 11 26 22 7 8 2 1
4 Mechanik Radomsko 11 25 27 14 8 1 2
5 Polonia Piotrków 11 23 21 10 7 2 2
6 GKS II Bełchatów 11 19 21 10 6 1 4
7 Pilica Przedbórz 11 19 21 18 6 1 4
8 Zawisza Pajęczno 11 17 19 17 5 2 4
9 Zjednoczeni Stryków 11 15 20 21 5 0 6
10 Włókniarz Moszczenica 11 14 14 18 4 2 5
11 LKS Rosanów 11 13 14 25 4 1 6
12 KS Paradyż 11 12 19 22 4 0 7
13 Astoria Szczerców 11 11 15 19 3 2 6
14 Włókniarz Zelów 11 10 16 26 3 1 7
15 Orzeł Nieborów 11 8 11 22 2 2 7
16 Boruta Zgierz 10 6 10 19 1 3 6
17 Widok Skierniewice 11 5 8 30 1 2 8
18 Piast Błaszki 10 4 7 21 1 1 8

 

 

klasa okręgowa

KKS Koluszki – MGLKS Termy Uniejów 2:2

……………………… Jesionowski Jakub-2

 

pozostałe mecze:

Zawisza II Rzgów 2:1 LZS Justynów
Sokół II Aleksandrów 1:4 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów 3:0 Zjednoczeni II Stryków
Start Brzeziny 1:0 Ostrovia Ostrowy
Włókniarz Pabianice 4:2 GLKS Dłutów
Orzeł Parzęczew 8:1 Polonia Andrzejów
PTC Pabianice 1:1 Stal Głowno
KKS Koluszki 2:2 Termy Uniejów

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 24 24 9 8 0 1
2 Stal Głowno 9 20 27 18 6 2 1
3 Włókniarz Pabianice 9 20 20 8 6 2 1
4 Start Brzeziny 9 16 25 16 5 1 3
5 Zawisza II Rzgów 9 15 19 18 5 0 4
6 Włókniarz Konstantynów 9 14 23 20 4 2 3
7 Orzeł Parzęczew 9 14 27 20 4 2 3
8 PTC Pabianice 9 14 21 21 4 2 3
9 Termy Uniejów 9 12 20 22 3 3 3
10 Sokół II Aleksandrów 9 11 22 24 3 2 4
11 Ostrovia Ostrowy 9 11 8 13 3 2 4
12 KKS Koluszki 9 10 17 13 2 4 3
13 GLKS Dłutów 9 10 14 15 2 4 3
14 Zjednoczeni II Stryków 9 6 10 18 1 3 5
15 LZS Justynów 9 4 14 24 1 1 7
16 Polonia Andrzejów 9 0 8 40 0 0 9

 

 

klasa „A” grupa III

GLKS Sarnów/Dalików – Bzura Młogoszyn 0:1 (0:0)

W 80 minucie meczu, czwartoligowy sędzia z Łodzi, podyktował rzut karny po którym nawet zawodnicy gości byli mocno zdziwieni …

1. Przemysław Matusiak  
2. Michał Grabski  
3. Marcin Kowalczyk  
4. Kamil Jesionowski  
5. Damian Paczkowski  
6. Adrian Osowski  zmiana 60″ Marcin Kurlapski  
7. Dawid Olczak  
8. Łukasz Haśkiewicz  kontuzja 30″ Dominik Grabski  
9. Marcin Rogalski kapitan  
10. Damian Dominowski  
11. Krzysztof Stachlewski ďż˝ďż˝ta kartka  

herb GLKS SarnówDalików Zawodnicy rezerwowi GLKS SarnówDalików

1. Martyn Olejnik  
2. Michał Stelmachowicz  

 

pozostałe mecze:

LKS Sarnów 0:1 Bzura Młogoszyn
LKS Świnice Warckie 1:3 KS Kutno
Sparta Leśmierz 0:0 Victoria Grabów
GKS Bedlno 0:1 Malina Piątek
GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 3:1 Magnat Sierpów
Witonianka Witonia 1:4 Krośniewianka Krośniewice

tabela:

1 Krośniewianka Krośniewice 6 18 22 4 6 0 0
2 KS Kutno 6 13 25 11 4 1 1
3 GKS Bedlno 6 13 17 8 4 1 1
4 Bzura Młogoszyn 6 12 9 8 4 0 2
5 LKS Sarnów 6 12 14 9 4 0 2
6 Witonianka Witonia 6 10 16 17 3 1 2
7 Sparta Leśmierz 6 7 7 10 2 1 3
8 Victoria Grabów 6 5 5 11 1 2 3
9 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 6 4 7 17 1 1 4
10 Malina Piątek 6 4 9 19 1 1 4
11 LKS Świnice Warckie 6 3 7 15 1 0 5
12 Magnat Sierpów 6 3 5 14 1 0

 

 

klasa „B” grupa I

LKS Sazan Pęczniew – Victoria Stoki Łódź 2:2

 

pozostałe mecze:

TMRF Widzew Łódź -:- Hetman Łódź
Ner Łódzki 0:4 LKS II Rosanów
Sazan Pęczniew 2:2 Victoria Łódź
Victoria Rąbień 2:1 Kolejarz Łódź

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 5 10 11 5 3 1 1
2 Hetman Łódź 4 9 17 6 3 0 1
3 TMRF Widzew Łódź 3 9 9 2 3 0 0
4 Sazan Pęczniew 4 8 17 5 2 2 0
5 MKS II Tuszyn 3 6 11 6 2 0 1
6 LKS II Rosanów 3 3 8 13 1 0 2
7 Kolejarz Łódź 4 3 4 12 1 0 3
8 Victoria Łódź 5 1 5 13 0 1 4
9 Ner Łódzki 3 0 1 21 0 0 3

 

 

klasa „B” grupa III

LKS Cedrowice – LKS Grom Powodów 1:2 (0:1)

……………………………………. Kulczycki Sylwester-2

 

pozostałe mecze:

Orzeł Wróblew 5:2 GKS Byszew
Olimpia Oporów 7:2 Santos Czerchów
MKS Mianów 5:1 Sokół Skromnica
LKS Modlna 1:3 Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Delta Śleszyn 5:1 Kanarki Małachowice
LKS Cedrowice 1:2 Grom Powodów

tabela:

1 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 5 15 19 6 5 0 0
2 GKS Byszew 5 12 26 13 4 0 1
3 LKS Cedrowice 5 9 17 11 3 0 2
4 MKS Mianów 5 9 19 11 3 0 2
5 Delta Śleszyn 5 9 14 13 3 0 2
6 Grom Powodów 5 6 7 8 2 0 3
7 Santos Czerchów 5 6 15 21 2 0 3
8 Orzeł Wróblew 5 6 20 17 2 0 3
9 LKS Modlna 5 6 12 16 2 0 3
10 Olimpia Oporów 5 4 9 8 1 1 3
11 Kanarki Małachowice 5 4 11 21 1 1 3
12 Sokół Skromnica 5 3 8 32 1 0 4

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III

GKS Chociw – GLKS Pisia Zygry 0:7

………………… Dudczak Radosław-4

………………… Cichosz Adam-2

………………… Dudczak Arkadiusz-1

1. Przemysław Mikołajczyk  
2. Waldemar Herman  zmiana 60″ Michał Śledziński  
3. Tomasz Marchlewicz  
4. Łukasz Kapituła  
5. Radosław Lisiecki  zmiana 80″ Mateusz Stępień  
6. Cepowski Piotr  (1 asysta)  
7. Grzegorz Michalak  (1 asysta)  zmiana 75″ Adrian Kostrzewski  
8. Arkadiusz Dudczak bramka  
9. Adam Cichosz bramka bramka  (2 asysty)  
10. Radosław Karkusiński  zmiana 70″ Adrian Naszkowski  
11. Radosław Dudczak kapitan bramka bramka bramka bramka  (2 asysty)  

herb Pisia Zygry Zawodnicy rezerwowi Pisia Zygry

1. Sebastian Kubicki  
2. Grzegorz Janczak  
3. Jakub Banaszek  

 

pozostałe mecze:

GKS Chociw 0:7 Pisia Zygry
Inter Woźniki Sieradz 3:1 Widavia II Widawa
LZS Wrońsko 0:4 TS Janiszewice
RKS Rychłocice 1:4 LKS Wola Będkowska
LZS Chrząstawa 3:3 Olimpia II Karsznice

tabela:

1 TS Janiszewice 5 15 21 9 5 0 0
2 Pisia Zygry 5 12 23 6 4 0 1
3 LKS Wola Będkowska 5 10 12 8 3 1 1
4 Widavia II Widawa 5 9 15 10 3 0 2
5 GKS Chociw 5 5 12 16 1 2 2
6 Olimpia II Karsznice 5 5 9 16 1 2 2
7 RKS Rychłocice 5 4 11 10 1 1 3
8 Inter Woźniki Sieradz 5 4 9 14 1 1 3
9 LZS Chrząstawa 5 4 8 24 1 1 3
10 LZS Wrońsko 5 3 5 12 1 0 4

 

 

III liga kobiet

GLKS Pisia Zygry – ULKS MOSiR Sieradz 1:4

 

pozostałe mecze:

Pisia Zygry 1:4 ULKS MOSiR Sieradz
Błękitni Dmosin 0:5 Pogoń Zduńska Wola
Kotan Girls Ozorków 1:1 Wojownik Skierniewice
PTC Pabianice 1:1 UKS SMS II Łódź
UKS SMS III Łódź 0:5 MUKS II Dargfil Tomaszów

tabela:

1 MUKS II Dargfil Tomaszów 5 15 38 2 5 0 0
2 UKS SMS II Łódź 5 13 17 4 4 1 0
3 ULKS MOSiR Sieradz 5 12 32 4 4 0 1
4 Wojownik Skierniewice 5 7 13 14 2 1 2
5 PTC Pabianice 5 7 9 15 2 1 2
6 Pisia Zygry 5 6 10 13 2 0 3
7 Kotan Girls Ozorków 4 4 8 13 1 1 2
8 Pogoń Zduńska Wola 5 3 8 13 1 0 4
9 Błękitni Dmosin 4 3 3 28 1 0 3
10 UKS SMS III Łódź 5 0 2 34 0 0 5

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ