Czas sprawdzić lidera

13
20
views

 

 

 

 

 

IV liga – XXVI kolejka

22 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 SIERADZ

WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11)

obsada sędziowska: Piotr Chmielewski (Lubochnia)

W meczu z rundy jesiennej Termy Ner przegrały u siebie z Wartą 0:4.

 

 

klasa okręgowa – XXI kolejka

POLONIA Andrzejów – TERMY Uniejów 0:3 (walkower)

 

 

klasa „A” grupa III – XVIII kolejka

22 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 SIERPÓW

MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

obsada sędziowska: Bednarski G., Kęsik A., Karczewski P.

W meczu z rundy jesiennej Sarnów/Dalików wygrał u siebie z Magnatem 2:0.

 

KS Dąbrowice – SAZAN Pęczniew 0:3 (walkower)

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XXI kolejka

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY

PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13)

W meczu z rundy jesiennej Pisia wygrała na wyjeździe w miejscowości Socha 7:1

 

 

klasa „B” grupa II – XIV kolejka

22 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:30 WARTKOWICE

GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7)

obsada sędziowska: Wyderkiewicz D.

W meczu z rundy jesiennej Grom przegrał na wyjeździe w Modlnej 3:2.

 

 

 

LIGA TYPERÓW

Przed nami tylko cztery spotkania do obstawiania, a to dlatego, że dwie nasze drużyny wygrały już mecze walkowerem. Te cztery pojedynki przysporzą naszym typerom jednak dużo kłopotów, ponieważ poza jednym spotkaniem nie ma pewniaków.  

 

mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11)

mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13)

mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 3-1
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 2-4
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 3-2
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 1-3

  2. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 2-0
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1-3
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 3-1
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 3-2

  3. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 2:1
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0:1
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 4:1
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 1:1

  4. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 2-2

    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1-4

    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 3-1

    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 2-1

  5. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 1-0

    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0-2

    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 3-0

    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 2-0

  6. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 3-0

    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1-2

    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 5:2

    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 3:1

  7. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 2:0
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:3
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 5:2
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 1:4

  8. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 3:0
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:4
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13)5:1
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 2:2

  9. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 3:0
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0:1
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 3:1
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7)4:2

  10. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 3-0
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0-4
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 3-1
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 1-3

  11. mecz nr. 26 WARTA Sieradz (1) – TERMY NER Poddębice (11) 3:1
    mecz nr. 27 MAGNAT Sierpów (5) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:2
    mecz nr. 28 PISIA Zygry (12) – LKS Socha (13) 3:1
    mecz nr. 29 GROM Powodów (10) – LKS Modlna (7) 3:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ