Bardzo ważny mecz Neru

0
28
views

ner jojo

 

 

 

 

IV liga – XXVIII kolejka

16 maja (sobota) . godz. 17:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (1) – Polonia Piotrków T. (4)

obsada sędziowska: Ślęzak (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 16 maja)
15:30 – KS Paradyż – GKS II Bełchatów – Szczebel Centralny
16:00 – LKS Rosanów – Zawisza Pajęczno – Sęczek (WS Skierniewice)
16:00 – Widok Skierniewice – Pilica Przedbórz – Staniucha (WS Sieradz)
17:00 – Włókniarz Zelów – Orzeł Nieborów – Adamczyk (WS Łódź)
17:00 – Astoria Szczerców – Włókniarz Moszczenica – Gawroński (WS Łódź)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Warta Działoszyn – Niedźwiecki (WS Piotrków)
17:00 – Piast Błaszki – Mechanik Radomsko – Urbaniak (WS Łódź)
(niedziela – 17 maja)
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – Zawisza Rzgów – Anielak (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa – XXIII kolejka

16 maja (sobota) . godz. 17:00 . Pabianice

PTC Pabianice (5) – MGLKS Termy Uniejów (6)

obsada sędziowska: P. Szubielski, Jarnutowski, B. Wiśniewski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 16 maja)
16:00 – Start Brzeziny – Zjednoczeni II Stryków – P. Szymczyk, A. Różycki, A. Reczulski
16:30 – Włókniarz Pabianice – LZS Justynów – B. Pietrzak, B. Pyciarz, M. Łapok
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Parzęczew – S. Modliński, R. Mijas, Ł. Sobutka
18:00 – KKS Koluszki – Andrespolia Wiśniowa Góra – K. Kardacki, A. Gach, A. Cybulski
18:00 – Polonia Andrzejów – Stal Głowno – K. Burdyka, K. Łukasik, P. Jankowski
(niedziela – 17 maja)
16:00 – Zawisza II Rzgów – Ostrovia Ostrowy – B. Prokop, M. Anielak, R. Przytuła

 

 

klasa „A” grupa III – XIX kolejka

17 maja (niedziela) . godz. 17:00 . Piątek

Malina Piątek (8) – GLKS Sarnów/Dalików (4)

obsada sędziowska: B. Nowicki, J. Różycki, R. Najder

 

pozostałe mecze:

(sobota – 16 maja)
16:00 – Magnat Sierpów – LKS Świnice Warckie – T. Sadowski, M. Czekalski, M. Janasiak
16:00 – KS Kutno – Victoria Grabów – D. Gałązka, M. Gutowski, M. Gatkowski
16:30 – Krośniewianka Krośniewice – Dąbrowianka Dąbowice – M. Kobus, K. Walczak, R. Walczak
17:00 – GKS Bedlno – Witonianka Witonia – B. Prokop, P. Błaszczyk, J. Szmidt

 

 

klasa „B” grupa I – XII kolejka

17 maja (niedziela) . godz. 16:00 . Łódź

Hetman Łódź (8) – LKS Sazan Pęczniew (2)

obsada sędziowska: A. Reczulski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 16 maja)
15:00 – Kolejarz Łódź – MKS II 2000 Tuszyn – Sz. Żaczek
18:00 – Victoria Rąbień – TMRF Widzew Łódź – W. Pawlak
(niedziela – 17 maja)
11:00 – LKS II Rosanów – Victoria Stoki Łódź – A. Zygmunciak

 

 

klasa „A” grupa III – XVIII kolejka

17 maja (niedziela) . godz. 11:00 . Małachowice

Kanarki Małachowice (9) – LKS Grom Powodów (4)

obsada sędziowska: A. Sekuterski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 17 maja)
11:00 – Santos Czerchów – LKS Modlna – M. Janasik
12:00 – Orzeł Wróblew – MKS Mianów – A. Cybulski
13:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – LKS Cedrowice – O. Nazarczyk
14:00 – Sokół Skromnica – Delta Śleszyn – P. Maniak
14:00 – GKS Byszew – Olimpia Oporów – P. Szadkowski

 

 

 

klasa „B” grupa III – XV kolejka

17 maja (niedziela) . godz. 15:00 . Rychłocice

RKS Rychłocice  (5) – PISIA ZYGRY (1)

obsada sędziowska: M. Kulawiecki

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 17 maja)
11:00 – LZS Chrząstawa – TS Janiszewice – Ł. Barczyński
15:00 – LKS Wola Będkowska – Widawia II Widawa – Ł. Barczyński
17:00 – LZS Wrońsko – Inter Sieradz-Woźniki – S. Malik
Pauzuje: GKS Chociw

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ