Marcin Tybura kontra Blagoy Ivanov na lutowej gali UFC

0
25
views

Marcin Tybura nie zawalczy z Jairinzho Rozenstruikiem w następnym pojedynku w oktagonie UFC. Czołowy polski ciężki nasz zawodnik zmierzy się z Blagoyem Ivanovem na UFC Vegas 68, 4 lutego w Las Vegas. Informację potwierdziło m.in. MMA Junkie orazz Marcel Dorff z Eurosport. Tybura to numer 10. rankingu kategorii ciężkiej, kiedy to Ivanov zajmuje 15. miejsce w tym zestawieniu.

Tybura (23-7 MMA) w ostatniej walce pokonał Alexandra Romanova na UFC 278 w sierpniu tego roku w Salt Lake City przez decyzję sędziowską. Był to dla Polaka udany powrót do oktagonu po porażce z rąk Alexandra Volkova. W ostatnich 7 walkach bilans 37-latka wynosi 6-1. 15 z 23 wygranych w karierze „Tybur” zdobywał przez skończenia przed czasem.

Ivanov (19-4, 1 NC MMA) w ostatnim pojedynku przez decyzję sędziowską pokonał Marcosa Rogerio de Limę. W czterech ostatnich starciach jego bilans to 2-2. W swojej karierze wygrywał z m.in. Taiem Tuivasą, Benem Rothwellem czy Ricco Rodriguezem. 12 z 19 zwycięstw zdobywał przez skończenia przed czasem.

źródło: www.mmarocks.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ