JUŻ W SOBOTĘ WALKA MARCINA TYBURY

„Liczę, że go zmęczę i skończę przed czasem” – Tybura o walce z Ivanovem

Marcin Tybura szykuje się do walki z Blogoyem Ivanovem i liczy na to, że uda mu się go skończyć przed czasem.

Podczas gali UFC Fight Night, która odbędzie się 4 lutego w Las Vegas, Marcin Tybura zmierzy się z Blogoyem Ivanovem. Polak przebywa w Las Vegas, gdzie wraz ze swoim sztabem szkoleniowym czeka na pojedynek. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport Marcin powiedział, co przyszykował na starcie z Ivanovem.

Konkretów może nie zdradzę, ale do tej walki uruchomiliśmy mocno nogi, że mam w arsenale wszystkie kopnięcia. Jeśli będę widział i czuł, że mogę czegoś użyć, to mogę zaatakować praktycznie każdym rodzajem. Bazujemy jednak mocno na tym, żeby to samo wychodziło w walce, żeby nie kopać na siłę i bezsensownie. Chodzi o odpowiednią reakcję i oszukiwanie rywala. Potwierdzam, że plan na walkę zakłada kopnięcia.

Marcin powiedział również, że liczy na wygraną przed czasem.

Mocno wierzę w swoją kondycję. Wydaje mi się, jest ona lepsza niż u większości zawodników wagi ciężkiej. (…) Staram się nie bazować na tym, że on jest nie do skończenia, tylko że to możliwe. Liczę, że go zmęczę i skończę przed czasem.

W ostatnim pojedynku, do którego doszło w sierpniu 2022 roku, Marcin Tybura zmierzył się z niepokonanym Alexandrem Romanovem. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie, a sędziowie zwycięzcą wskazali Marcina.

Zwycięstwem nad Romanovem Marcin odbił się po przegranej z Alexandrem Volkovem z października 2021 roku. Marcin walczy dla UFC roku 2016. W najważniejszym oktagonie świata stoczył szesnaście pojedynków i dziesięć razy wygrał. Umiejętnościom Marcina ulegli tacy rywale jak: Sergey Spivak, Maxim Grishin, Ben Rothwell czy Greg Hardy.

Starcia Marcina Tybury z Blagoiem Ivanovem w oktagonie możemy spodziewać się około godziny 8:00 w niedzielę.

źródło: https://www.mmarocks.pl

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS