ZNAMY DATY INAUGURACJI ROZGRYWEK PIŁKARSKICH W 2020 ROKU

0
117
views

IV LIGA

KEEZA Termy Ner Poddębice, zainauguruje rundę wiosenną 14/15 marca. Pierwsze spotkanie o punkty w tym roku, Termalni z Poddębic zagrają na własnym boisku, a przeciwnikiem będą Zjednoczeni Stryków. Goście zajmują trzynastą pozycję w tabeli,  a w pierwszym meczu tych drużyn, padł wynik 1:1.

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów i GLKS Sarnów/Dalików, zainaugurują swoje mecze 21/22 marca. Termalni z Uniejowa swój pierwszy pojedynek rozegrają na własnym boisku, a przeciwnikiem będzie siódma drużyna w tabeli UKS SMS Łódź. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, padł wynik 2:1 dla ekipy z Łodzi. Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa, swoje pierwsze spotkanie rozegrają w Dalikowie z LKS-em, który po pierwszej rundzie zajmuje dziewiąte miejsce. W pierwszym pojedynku tych drużyn, Rosanów wygrał u siebie 3:0.

KLASA „A” GRUPA III

Sazan Pęczniew i Grom Powodów, zainaugurują swoje spotkania 28/29 marca. Sazan swój pierwszy pojedynek rozegra w Mianowie z MKS-em, którego to w pierwszym meczu na własnym boisku pokonał 5:1. MKS MIanów zajmuje po rundzie jesiennej ósmą pozycję. Zawodnicy z Powodowa, swoje pierwsze zmagania o punkty, rozegrają w Piątku. Pierwsze w historii tego klubu po awansie spotkanie, Gromowcy ulegli u siebie Malinie 2:4, która po pierwszej rundzie, plasuje się na szóstej pozycji. Dobrą informacją jest dla Gromu Powodów, że rundę rewanżową rozegrają na własnym boisku w Wartkowicach.

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA VII

Pisia Zygry swój pierwszy mecz ma zaplanowany na 14/15 marca. W pierwszym spotkaniu, zawodnicy z Zygier udadzą się do Rychłocic, żeby zmierzyć się z miejscowym RKS-em. W inaugurującym pojedynku rundy jesiennej, Pisia ograła u siebie RKS Rychłocice 4:1. RKS zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, zaraz za plecami Pisi, która ma dwa punkty przewagi.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ