Obserwuj nas na Facebook

Wystartowała II liga futsalu

W Krośniewicach rozegrano pierwszą serię spotkań futsalowej II ligi, prowadzonej przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Z inauguracji najbardziej zadowoleni byli gospodarze, którzy zakończyli rywalizację z kompletem punktów.


Zespół MKS Expom zapisał na swoim koncie dwa zwycięstwa. Najpierw pokonał Angry Boys Poddębice 7:3, a później wygrał z Akademią ABI 13:1. Mecz Angry Boys – Akademia ABI zakończył się wynikiem 19:0.

Druga kolejka została zaplanowana na 8 marca. Tego dnia od godziny 16 uczestnicy rozgrywek będą rywalizować w hali OSiR w Zgierzu (ul. Wschodnia 2).

źródło: Łódzki Związek Piłki Nożnej

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: