KLASA OKRĘGOWA

Termy Poddębice – Orzeł Piątkowisko 12:0 (4:0)

Wojtczak-4, Peda Jan-2, Spychalski Krystian, Janiszewski Patryk, Wójcik Artur, Śmigielski, Korski, sam. 

skład: Piotrowski (46′ Latek) – Gzyl, Świątczak, Stajewski (60′ Jarczewski), Cebulski (46′ Korski), Śmiglewski (60′ Tomaszewski), Korobka (46′ Madej), Mirowski (46′ Wójcik), Spychalski (46′ Wojtczak), Peda.

 

GKS Ksawerów – Termy/K-Flex Uniejów 6:0 

ł: Łyskawka (45’Stępień), Balcerczyk(45’Trzuszkowski), Gzyl,Matusiak(c)(10’Kozarek (60 B.Nowak), Olczyk(60′ Graczyk), Górecki, Herman, Gębski (70’Tomczak),Lewandowski(80’Leśniewski),W.Nowak, Cisoń
Rezerwowi: Warych
pozostałe mecze:
AKS SMS II Łódź -:- Iskra Dobroń
Victoria Rąbień 3:7 Włókniarz Pabianice
LKS Termy Poddębice 12:0 Orzeł Piątkowisko
Orzeł Parzęczew 2:0 Rosa Rosanów
Olimpia Karsznice 5:3 Bzura Ozorków
GKS Ksawerów 6:0 Termy Uniejów
Włókniarz Zgierz 2:2 KAS Konstantynów
Stal Głowno 2:4 LKS Różyca
tabela:
1 LKS Termy Poddębice 27 69 113 20 22 3 2
2 GKS Ksawerów 27 64 98 33 20 4 3
3 Włókniarz Pabianice 27 57 77 39 18 3 6
4 Włókniarz Zgierz 27 55 90 51 18 1 8
5 LKS Różyca 27 55 91 47 18 1 8
6 Stal Głowno 27 51 85 34 16 3 8
7 Orzeł Parzęczew 27 48 57 30 15 3 9
8 AKS SMS II Łódź 26 38 61 60 12 2 12
9 KAS Konstantynów 27 34 56 57 9 7 11
10 Iskra Dobroń 26 32 50 62 9 5 12
11 Olimpia Karsznice 27 30 55 86 9 3 15
12 Termy Uniejów 27 26 52 79 8 2 17
13 Bzura Ozorków 27 24 38 92 7 3 17
14 Victoria Rąbień 27 23 43 92 7 2 18
15 Rosa Rosanów 27 14 27 93 4 2 21
16 Orzeł Piątkowisko 27 2 19 137 0 2 25
KLASA A GRUPA III
Sazan Pęczniew – pauza
pozostałe mecze:
Pogoń II Zduńska Wola 2:1 Widawia Widawa
Victoria Szadek 1:1 Sokół II Aleksandrów
Korab Łask 4:0 PTC Pabianice
Orzeł Kazimierz 3:5 LUKS Bałucz
Sokół Lutomiersk 0:4 Włókniarz Konstantynów

 

tabela:

1 Korab Łask 20 53 97 14 17 2 1
2 Włókniarz Konstantynów 20 49 61 26 16 1 3
3 LUKS Bałucz 22 44 89 43 14 2 6
4 Sokół II Aleksandrów 20 37 58 38 10 7 3
5 Pogoń II Zduńska Wola 20 29 46 61 9 2 9
6 Orzeł Kazimierz 21 25 45 56 7 4 10
7 Sazan Pęczniew 20 24 49 54 7 3 10
8 Sokół Lutomiersk 19 21 33 52 6 3 10
9 Victoria Szadek 20 21 37 59 6 3 11
10 PTC Pabianice 19 16 33 51 5 1 13
11 Widawia Widawa 20 15 20 67 5 0 15
12 KS Rębieskie 21 13 36 83 3 4 14

 

 

KLASA A GRUPA IV

Ostrovia Ostrowy – GLKS Sarnów/Dalików 1:1

 

pozostałe mecze:

Witonianka Witonia 8:1 Expom Krośniewianka
Ostrovia Ostrowy 1:1 GLKS Sarnów/Dalików
Salos Róża Kutno 6:1 Magnat Sierpów
Kotan Ozorków 5:2 Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka 7:1 Zryw Śliwniki
LKS Świnice Warckie 0:0 MKS Mianów

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 21 54 82 18 17 3 1
2 Kobra Leźnica Wielka 21 42 46 29 12 6 3
3 Magnat Sierpów 21 37 62 48 11 4 6
4 GLKS Sarnów/Dalików 21 31 50 44 8 7 6
5 LKS Świnice Warckie 20 29 39 36 8 5 7
6 MKS Mianów 21 29 46 45 9 2 10
7 Salos Róża Kutno 21 28 55 41 8 4 9
8 Ostrovia Ostrowy 21 25 42 44 7 4 10
9 Malina Piątek 21 23 34 64 7 2 12
10 Kotan Ozorków 20 23 41 73 7 2 11
11 Expom Krośniewianka 21 19 46 63 6 1 14
12 Zryw Śliwniki 21 14 34 72 4 2 15

 

 

KLASA B GRUPA I

Korab II Łask – Pisia Zygry 2:0

 

pozostałe mecze:

Korab II Łask 2:0 Pisia Zygry
Włókniarz II Konstantynów 3:2 GKS II Ksawerów
AKS SMS III Łódź 7:0 Łódzki Klub Sportowy
AMII II Łódź 7:1 LKS Kwiatkowice
Teofilek Łódź 9:1 Rokita Rokitnica

 

tabela:

1 Korab II Łask 17 41 67 18 13 2 2
2 AKS SMS III Łódź 17 40 66 32 13 1 3
3 Teofilek Łódź 17 35 66 40 11 2 4
4 Włókniarz II Konstantynów 17 31 35 29 10 1 6
5 GKS II Ksawerów 17 28 49 38 9 1 7
6 AMII II Łódź 17 26 47 44 8 2 7
7 Łódzki Klub Sportowy 17 21 41 41 7 0 10
8 LKS Kwiatkowice 17 13 24 59 4 1 12
9 Pisia Zygry 17 10 25 67 3 1 13
10 Rokita Rokitnica 17 4 13 65 1 1 15

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – LKS Modlna 3:1

Termy II Poddębice – Orzeł Wróblew 7:2 

Mańka Filip-3, Wójcik Artur-2, Izydorczyk Bartosz, sam. 

skład: Smulik(70′ Cieśla) – Misztal, Nastarowicz, Kubacki, Fąfara, Janowski, Wójcik, Galoch (70′ Korolewski), Mańka, Kubiak, B. Izydorczyk(61′ F. Izydorczyk)

 

pozostałe mecze:

GKS Byszew 2:2 Fair Play Kutno
Grom Powodów 3:1 LKS Modlna
Termy II Poddębice 7:2 Orzeł Wróblew
LKS Gieczno 3:2 Sokół Skromnica
Iskra Góra św. Małgorzaty 0:2 Kanarki Małachowice

 

tabela:

1 Górnik Łęczyca 18 48 93 18 16 0 2
2 Termy II Poddębice 18 46 93 27 15 1 2
3 Grom Powodów 18 39 75 37 13 0 5
4 Fair Play Kutno 18 32 52 46 10 2 6
5 Kanarki Małachowice 19 29 74 40 9 2 8
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 18 28 42 29 9 1 8
7 LKS Modlna 18 27 42 43 9 0 9
8 Orzeł Wróblew 18 22 48 66 7 1 10
9 GKS Byszew 19 11 30 77 3 2 14
10 Sokół Skromnica 18 10 31 71 3 1 14
11 LKS Gieczno 18 3 16 142 1 0 17

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS