Wszystko jasne. Ewa Pajor ze łzami w oczach ogłosiła swoją decyzję

Miesiąc temu nasiliły się plotki odnośnie do odejścia Ewy Pajor z VfL Wolsfburg. Sama zawodniczka długo nie komentowała sprawy, choć media sugerowały nawet, że podpisała kontrakt z FC Barceloną. Portal Relevo podał w poniedziałek, że zdążyła pożegnać się już z dotychczasową drużyną. Teraz wszystko zostało oficjalnie potwierdzone przez samą zawodniczkę. – Nigdy tego nie zapomnę – powiedziała Pajor w specjalnym materiale wideo, który pojawił się na klubowym kanale.

Ewa Pajor miała zaledwie 18 lat, kiedy przeniosła się w 2015 roku z Medyka Konin do VfL Wolfsburg. W jego barwach sięgnęła po m.in. mistrzostwo Niemiec i Puchar Niemiec. Gdy w 2020 roku po raz drugi przedłużała kontrakt, zawarto w nim rekordową wówczas kwotę odstępnego, która wyniosła milion euro.

Ewa Pajor pożegnała się z Wolfsburgiem. Hiszpańskie media reagują

Od dłuższego czasu w mediach krążyły plotki na temat odejścia Pajor z VfL Wolfsburg. Niemiecki portal AZ/WAZ Sport zdradził nawet, że podpisała już kontrakt z FC Barceloną. Po czwartkowym finale Pucharu Niemiec, w którym VfL pokonał Bayern Monachium 2:0, zawodniczka milczała nt. swojej przyszłości. – O tym nie chcę rozmawiać – przekazała. Do sieci wypłynął jednak filmik, który wyraźnie sugerował jej odejście.

Sama zawodniczka potwierdziła spekulacje we wtorek, gdy na klubowym kanale został opublikowany specjalny materiał wideo, w którym oficjalnie żegna się z zespołem. – Każdy mecz w tej koszulce był dla mnie zaszczytem. Jestem dumna i wdzięczna za wszystko, czego wspólnie doświadczyliśmy i co wygraliśmy. Wiele się tutaj nauczyłam, a w dodatku rozwinęłam się jako zawodniczka i jako człowiek. Nigdy tego nie zapomnę i będę to nosić ze sobą do końca kariery – wyjaśniła.

 

źródło: Wszystko jasne. Ewa Pajor ze łzami w oczach ogłosiła swoją decyzję [WIDEO] Piłka nożna – Sport.pl

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS