Wszyscy byli zadowoleni

0
56
views

Prestiżowa aula, prelegenci z najwyższej półki, niezwykle interesujące tematy wykładów oraz znakomita frekwencja – tak w skrócie można podsumować certyfikowaną konferencję szkoleniową dla trenerów piłki, zorganizowaną przez Łódzki ZPN pod nadzorem Szkoły Trenerów PZPN.


Do auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przyszło ponad 550 słuchaczy, którzy nie mieli czasu na nudę. Po wstępie poświęconym licencjom trenerskim i szkoleniom planowanym na rok 2020 rozpoczęły się wykłady, których tematyka była bardzo zróżnicowana. Błażej Korczyński mówił o wykorzystaniu futsalowych elementów w futbolu 11-osobowym, Krzysztof Paluszek skupił się na wybranych zagadnieniach z piłkarskiej taktyki, a Piotr Stokowiec przybliżył zagadnienia związane z trudnym procesem wprowadzania młodych zawodników do piłki seniorskiej.

Oprócz wymienionym trenerów wśród prelegentów znalazł się również sędzia międzynarodowy Szymon Marciniak. Ten ostatni poza interpretacją aktualnych przepisów uchylił też rąbka tajemnicy, którym owiany jest futbol na najwyższym poziomie. Uczestnicy szkolenia z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali m.in. kilku historii związanych z gwiazdami występującymi w Lidze Mistrzów.

Szkolenie Wydział Prawa i Administracji UŁ

Szkolenie Wydział Prawa i Administracji UŁ

 

Szkolenie Wydział Prawa i Administracji UŁ

źródło: Łódzki Związek Piłki Nożnej

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ