WIDZEW RZĄDZIŁ W BYCZYNIE

0
242
views

6 lipca 2019 roku to dzień, na który zaplanowaliśmy turniej piłkarski z okazji 10-lecia grupy Młodzi Poddębice 2009. Początek turnieju został ustalony na godzinę 9:00 i niecałą godzinę później pierwsze drużyny wybiegły na boisko w pobliskiej Byczynie, czyli obiekcie na którym mecze swego czasu rozgrywał Widzew. Lista zaproszonych gości oraz podział na grupy przedstawia się następująco: GRUPA A:

1. Młodzi Poddębice 2009
2. Młodzi Stryków
3. Zarzew
4. Kutno
5. Aleksandrów Łódzki
6. Tomaszów Mazowiecki

GRUPA B:

1. Poddębice
2. Łęczyca
3. Bałuty
4. Mysłowice
5. Ultras Widzew
6. Zduńska Wola

GRUPA C:

1. Młodzi Poddębice 2019
2. Rogów
3. Kanzas
4. Górniak
5. Żyrardów/Sochaczew

GRUPA D:

1. Uniejów
2. Piotrków/Będków
3. Stryków
4. Zgierz
5. Chojny

W zmaganiach piłkarskich najlepsi okazali się Młodzi Stryków, którzy pokonali w finale Aleksandrów. Gratulujemy, tym bardziej dlatego, że nie był to dla nich pierwszy złoty puchar tego lata. Przez turniej przewinęło się około 250 osób. Zaproszeni goście mogli korzystać ze stoiska gastronomicznego – jedzonko z grilla, piwka, napoje. Była też możliwość popływania kajakami oraz stoisko Wiary spod Zegara, na którym można było kupić koszulki z motywem wakacyjnym, poduszki, wlepki, leżaki i gadżety poszczególnych osiedli czy FC. Po rozegraniu fazy grupowej zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, odpalając do tego piro. Na turnieju powiesiliśmy 6 transparentów: główny MŁODZI PODDĘBICE 2009, mały MP’09, trans z pozdrowieniami dla emigrantów, trans upamiętniający naszych zmarłych kolegów z Aleksa i Rogowa,trans z pozdrowieniami dla chłopaków którzy są na przymusowych wakacjach oraz trans osiedla Południowa. Po zakończeniu turnieju większość ludzi udała się w jednej grupie w miejsce, w którym odbywała się impreza. Trwała ona całą noc, a dla kilku wytrwałych nawet dłużej. Podsumowując wszystko wyszło jak należy i wszyscy zaproszeni ludzie wyjeżdżali z Poddębic zadowoleni. Z tego miejsca chcemy podziękować za przybycie wszystkim zaproszonym gościom! Liczby niektórych z Was na prawdę robią wrażenie. Cieszymy się, że przez te 10 lat poznaliśmy ludzi, o których powiedzieć, że są naszymi przyjaciółmi czy braćmi to jak nic nie powiedzieć. Szacunek na zawsze. Czego możemy sobie życzyć na kolejne lata? Na pewno tego żeby nie zwalniać tempa, zapierdalać na mecze i wyjazdy, trenować, malować i fanatycznie kochać Widzew, co by się wokół niego nie działo.

PS: serdecznie pozdrawiamy zgierzaków i strykowian, którzy z kilkoma osobami od nas kończyli obchody 10lecia w niedziele wieczorem – obyśmy zawsze mieli takie zdrowie.

DZISIAJ JUŻ NIE TACY MŁODZI – ZAWSZE WIERNI DUMIE ŁODZI! MP’09

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, trawa, na zewnątrz i przyroda
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz
Obraz może zawierać: na zewnątrz
źródło: facebook.com/Widzew-Fan-Club-Poddębice
Poprzedni artykułREPORTERSKIE INFORMACJE
Następny artykułGMINA ZADZIM ŚWIĘTOWAŁA
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ