TRENER KEEZA TERM NERU PODDĘBICE W SZPITALU

Witold Obarek, który prowadził Widzew Łódź w IV lidze przeszedł ciężki zawał serca i przebywa obecnie w łódzkim szpitalu MSW.

– To był był ciężki zawał – mówi sympatyczny szkoleniowiec. – Dopadło mnie w minioną sobotę około północy. Trafiłem na oddział intensywnej terapii. Dobrze, że pomoc przyszła szybko, bo mogło być różnie. Jest już lepiej, ale nie potrafię powiedzieć, kiedy opuszczę szpital.
Witold Obarek objął zimą czwartoligową drużynę Keeza Termy Ner Poddębice, ale nie zdążył zadebiutować w oficjalnym meczu jako szkoleniowiec tej drużyny.

źródło: https://lodz.naszemiasto.pl/

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS