Obserwuj nas na Facebook

TERMY NER PODDĘBICE ŻEGNAJĄ SIĘ Z PUCHAREM POLSKI

ĆWIERĆFINAŁY PUCHARU POLSKI – OKRĘGU ŁÓDZKIEGO

Zawisza Rzgów – Termy Ner Poddębice 2:0 (0:0)

Niestety, nasz drużyna z Poddębic, żegna się z PUCHAREM POLSKI na etapie ćwierćfinałowym. W rozegranym spotkaniu w Rzgowie, Zawisza, przedstawiciel klasy okręgowej, pokonała czwartoligowy zespół z Poddębic 2:0 i zagra w PÓŁFINALE.

pozostałe mecze ćwierćfinałowe:

LKS Różyca – ŁKS II Łódź 1:1 (1:1, 0:0) po dogrywce – rzuty karne 4-5
Stal Głowno – KS Sand-Bus Kutno 0:2 (0:0)
Widzew II Łódź – Zjednoczeni Stryków 2:1 (2:1)

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS