Termy Ner Poddębice ze sponsorem tytularnym!

1
104
views

Niezmiernie miło poinformować nam, że do grona głównych sponsorów klubu dołączyło aleksandrowskie przedsiębiorstwo Tomadex S.C., właściciel marki KEEZA. Na mocy porozumienia z władzami klubu oraz dzięki współpracy z Burmistrzem Poddębic, Panem Piotrem Sęczkowskim, do nazwy klubu dodany zostanie człon KEEZA, a wszystkie drużyny będą występować w rozgrywkach ligowych i pucharowych jako: KEEZA Termy Ner Poddębice.

Ponadto, wszystkie zespoły (seniorzy oraz młodzież) będą występowały w sprzęcie firmy KEEZA. Firma Tomadex S.C. powstała w 2004 roku i jest obecnie największym producentem akcesoriów i gadżetów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z licencjonowanymi podmiotami uprawnionymi do dystrybucji pamiątek związanymi z Ligą Europy oraz Ligą Mistrzów. Firma produkuje również sprzęt i gadżety sportowe dla zespołów z Ameryki Północnej, Afryki oraz Azji.

źródło: Termy Ner Poddębice

 

Współpraca z firmą KEEZA odbija się szerokim echem nie tylko w powiecie poddębickim. O pozyskaniu sponsora tytularnego napisał ogólnopolskie serwis SportMarketing. Mamy nadzieję, że wspólne działania zaowocują nie tylko w wymiarze marketingowym, ale również sportowym.

Interesujący ruch wykonała firma Tomadex S.C. z Aleksandrowa Łódzkiego, która jest właścicielem marki Keeza. Przypomnijmy, że wspomniany brand to producent odzieży i sprzętu sportowego, z którego korzysta szereg klubów sportowych w Polsce i poza nią. I właśnie Keeza została sponsorem tytularnym czwartoligowego klubu piłkarskiego – Termy Ner Poddębice. To efekt porozumienia z władzami klubu i współpracy z burmistrzem Poddębic, Piotrem Sęczkowskim. Od teraz wszystkie drużyny występujące pod egidą Keeza Termy Ner Poddębice będą korzystać ze sprzętu marki – czytamy w artykule.

 

źródło: SportMarketing

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ