TERMY NER PODDĘBICE PRZED PIERWSZYM SPARINGIEM

0
121
views

MECZ SPARINGOWY

19 lipca (PIĄTEK) godz 18:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Tur Turek

W poniedziałek (15 lipca) seniorzy Term Neru Poddębice wznowili treningi. Poddębiczanie będą przygotowywać się do nowego sezonu na obiektach Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie.

W poniedziałkowych zajęciach uczestniczyło kilku zawodników testowanych. Zabrakło w nich Kamila Kobrynia oraz Jakuba Niedomagały, którzy przebywają na testach w innych zespołach). Z powodu urazów nieobecni byli: Jakub Bistuła i Maciej Majorowicz, a sprawy osobiste zatrzymały: Łukasza Marciniaka, Sebastiana Masztakowa oraz Serhiia Paisa. W nowym sezonie barw Term Neru nie będzie bronił natomiast Krystian Smolarek, któremu podziękowano za dotychczasową współpracę.

Trener Patryk Ożadowicz rozpoczął trening od przeprowadzenia beep testu. Następnie gracze przystąpili do gier zadaniowych. W środę (17 lipca) biało-zielono-czerwoni odbędą kolejne zajęcia, zaś w piątek (19 lipca) mecz sparingowy z Turem 1921 Turek, dwunastym zespołem ligi międzyokręgowej (grupa Kalisz-Konin) w sezonie 2018-2019. Spotkanie odbędzie się na obiekcie CTiR w Byczynie, a pierwszy gwizdek rozbrzmi punktualnie o godz. 18.

źródło: Termy Ner Poddębice

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ