TERMALNI Z UNIEJOWA NIE DALI RADY

0
133
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy/K-Flex Uniejów  – Iskra Dobroń 1:4 (1:1)

Cisoń Grzegorz

Termalni z Uniejowa zagrali bardzo ładne spotkanie do 65 minuty, kiedy to nasza drużyna straciła bramkę na 1:2 i oddała pole gry gościom z Dobronia, która posiadała w swoich szeregach bardziej doświadczonych zawodników, którzy kontrolowali ostatnie minuty meczu ustalając wynik końcowy. W drużynie trenera Ireneusza Szczęsnego, jest wielu bardzo perspektywicznych zawodników, Którzy w tym pojedynku, pokazali się z bardzo dobrej strony, ale są to młodzi ludzie, którzy dopiero się opierzają w krainie seniorskiej piłki nożnej i przyszłość należy do nich.

 

Stal Głowno – Termy Poddębice 0:0

 

pozostałe mecze:

LKS Różyca -:- Olimpia Karsznice
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Ksawerów
Orzeł Parzęczew 4:0 Włókniarz Zgierz
Stal Głowno 0:0 LKS Termy Poddębice
Victoria Rąbień 6:2 AKS SMS II Łódź
Rosa Rosanów 0:6 Bzura Ozorków
Termy Uniejów 1:4 Iskra Dobroń
KAS Konstantynów 1:1 Orzeł Piątkowisko

 

tabela:

1 GKS Ksawerów 6 18 21 4 6 0 0
2 Stal Głowno 6 16 23 5 5 1 0
3 LKS Różyca 5 15 32 3 5 0 0
4 Victoria Rąbień 6 13 18 9 4 1 1
5 Orzeł Parzęczew 6 12 13 6 4 0 2
6 LKS Termy Poddębice 6 10 14 9 3 1 2
7 Włókniarz Zgierz 6 9 14 15 3 0 3
8 Włókniarz Pabianice 6 9 12 9 3 0 3
9 Iskra Dobroń 6 9 12 17 3 0 3
10 KAS Konstantynów 6 6 11 14 1 3 2
11 Bzura Ozorków 6 6 9 21 2 0 4
12 Rosa Rosanów 6 6 7 18 2 0 4
13 Termy Uniejów 6 4 8 17 1 1 4
14 Olimpia Karsznice 5 3 10 20 1 0 4
15 Orzeł Piątkowisko 6 1 5 23 0 1 5
16 AKS SMS II Łódź 6 0 4 23 0 0 6

 

 

KLASA A GRUPA III

Victoria Szadek – Sazan Pęczniew 3:2

 

pozostałe mecze:

Pogoń II Zduńska Wola 3:7 KS Rębieskie
Victoria Szadek 3:2 Sazan Pęczniew
Sokół Lutomiersk 2:5 Korab Łask
Widawia Widawa 2:3 LUKS Bałucz
Orzeł Kazimierz 3:2 PTC Pabianice

 

tabela:

1 Korab Łask 4 12 20 3 4 0 0
2 Sokół Lutomiersk 4 9 11 9 3 0 1
3 Włókniarz Konstantynów 2 6 10 2 2 0 0
4 KS Rębieskie 4 6 11 7 2 0 2
5 Victoria Szadek 4 6 10 13 2 0 2
6 LUKS Bałucz 4 6 9 17 2 0 2
7 Sokół II Aleksandrów 2 4 9 5 1 1 0
8 Sazan Pęczniew 5 4 9 14 1 1 3
9 Orzeł Kazimierz 3 3 6 7 1 0 2
10 Widawia Widawa 4 3 5 11 1 0 3
11 Pogoń II Zduńska Wola 4 3 7 17 1 0 3
12 GKS Chojne 0 0 0 0 0 0 0
13 PTC Pabianice 2 0 5 7 0 0 2

 

 

KLASA A GRUPA IV

Krośniewianka Krośniewice – GLKS Sarnów/Dalików 0:4

 

pozostałe mecze:

MKS Mianów 4:0 Kotan Ozorków
LKS Świnice Warckie 0:3 Witonianka Witonia
Expom Krośniewianka 0:4 GLKS Sarnów/Dalików
Zryw Śliwniki 0:4 Ostrovia Ostrowy
Magnat Sierpów 5:0 Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka 2:1 Salos Róża Kutno

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 3 9 7 1 3 0 0
2 Kobra Leźnica Wielka 3 7 9 3 2 1 0
3 Ostrovia Ostrowy 3 7 10 4 2 1 0
4 Magnat Sierpów 3 4 9 6 1 1 1
5 LKS Świnice Warckie 3 4 5 5 1 1 1
6 GLKS Sarnów/Dalików 3 4 7 8 1 1 1
7 Malina Piątek 3 4 6 10 1 1 1
9 Zryw Śliwniki 3 3 5 6 1 0 2
10 Salos Róża Kutno 3 3 7 9 1 0 2
8 MKS Mianów 3 3 9 8 1 0 2
11 Kotan Ozorków 3 3 5 11 1 0 2
12 Expom Krośniewianka 3 0 5 12 0 0 3

 

 

KLASA B GRUPA I

Łódzki Klub Sportowy – Pisia Zygry 1:0

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 1:4 Korab II Łask
AMII II Łódź -:- Włókniarz II Konstantynów
Teofilek Łódź 5:1 AKS SMS III Łódź
Łódzki Klub Sportowy 1:0 Pisia Zygry
Rokita Rokitnica 1:1 GKS II Ksawerów

 

tabela:

1 Łódzki Klub Sportowy 3 9 8 0 3 0 0
2 Teofilek Łódź 3 6 17 7 2 0 1
3 Korab II Łask 3 6 9 4 2 0 1
4 AKS SMS III Łódź 3 6 11 10 2 0 1
5 GKS II Ksawerów 3 4 7 5 1 1 1
6 Rokita Rokitnica 3 4 4 8 1 1 1
7 Włókniarz II Konstantynów 2 3 6 4 1 0 1
8 AMII II Łódź 2 3 6 6 1 0 1
9 LKS Kwiatkowice 3 0 6 16 0 0 3
10 Pisia Zygry 3 0 1 15 0 0 3

 

 

KLASA B GRUPA II

Górnik Łęczyca – Grom Powodów 6:2 (2:2)

Sternicki Dawid, Jałkiewicz Patryk

 

LKS Byszew – Termy II Poddębice 0:4

 

pozostałe mecze:

GKS Byszew 0:4 Termy II Poddębice
Fair Play Kutno 5:2 LKS Modlna
LKS Gieczno 1:5 Iskra Góra św. Małgorzaty
Górnik Łęczyca 6:2 Grom Powodów
Kanarki Małachowice 5:0 Orzeł Wróblew

 

tabela:

1 Kanarki Małachowice 3 9 17 2 3 0 0
2 Górnik Łęczyca 3 9 20 6 3 0 0
3 Grom Powodów 3 6 14 7 2 0 1
4 Fair Play Kutno 2 6 11 5 2 0 0
5 Termy II Poddębice 3 6 12 8 2 0 1
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 2 3 6 4 1 0 1
7 Orzeł Wróblew 3 3 8 13 1 0 2
8 LKS Modlna 3 3 7 14 1 0 2
9 Sokół Skromnica 2 0 4 12 0 0 2
10 GKS Byszew 3 0 4 14 0 0 3
11 LKS Gieczno 3 0 2 20 0 0 3

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C2 Trampkarz Grupa II

Bzura Ozorków – Termy Poddębice 0:8

Rozwój Głowno – Termy Uniejów 5:1

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

Łódzka Akademia Futbolu III – Termy Uniejów 12:0

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

GLKS Sarnów/Dalików – LKS Rosanów 0:8 (0:6)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

AKS SMS Łódź – Termy Poddębice 9:0

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ