TERMALNI W DWÓCH ODMIENNYCH KIERUNKACH

IV LIGA

Andrespolia Wiśniowa Góra – KEEZA Termy Ner Poddębice 6:0

 

poziostałe mecze:

Jutrzenka Drzewce 2:3 Skalnik Sulejów
MKP-Boruta Zgierz 2:0 Pogoń Zduńska Wola
Czarni Rząśnia 2:0 LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów 4:0 Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów 0:1 Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra 6:0 KEEZA Termy Ner Poddębice
Orkan Buczek 2:1 Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Stryków 1:1 Polonia Piotrków
ŁKS II Łódź 3:2 Warta Działoszyn
Warta Sieradz 5:0 Stal Głowno

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 33 87 113 28 27 6 0
2 Warta Sieradz 33 78 101 38 25 3 5
3 MKP-Boruta Zgierz 33 77 82 27 23 8 2
4 Orkan Buczek 33 72 110 50 23 3 7
5 Zjednoczeni Stryków 33 64 66 26 18 10 5
6 Omega Kleszczów 33 57 83 42 17 6 10
7 Włókniarz Zelów 33 47 46 47 13 8 12
8 LKS Kwiatkowice 33 46 67 49 14 4 15
9 Orzeł Nieborów 33 46 50 50 12 10 11
10 Polonia Piotrków 33 46 52 58 14 4 15
11 Stal Głowno 32 44 49 63 13 5 14
12 Skalnik Sulejów 33 42 46 52 13 3 17
13 Pogoń Zduńska Wola 32 38 43 53 10 8 14
14 Warta Działoszyn 33 36 52 65 9 9 15
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 33 33 57 66 8 9 16
16 Jutrzenka Warta 33 26 40 83 7 5 21
17 KEEZA Termy Ner Poddębice 33 25 39 117 8 1 24
18 Jutrzenka Drzewce 33 24 44 103 7 3 23
19 Czarni Rząśnia 33 23 33 95 7 2 24
20 Ceramika Opoczno 33 20 29 90 5 5 23

 

 

KLASA OKRĘGOWA

KAS Konstantynów Łódzki – Termy Uniejów 1:2

Sobolewski Przemysław-2

 

GLKS Sarnów/Dalików – Start Brzeziny 1:3 

Sokołowski Bartek 

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 2:3 AKS SMS Łódź
KS II Kutno 0:8 Widzew II Łódź
GKS Ksawerów 1:1 UKS SMS Łódź
PTC Pabianice 0:0 GLKS Dłutów
GLKS Sarnów/Dalików 1:3 Start Brzeziny
Victoria Rąbień 5:4 KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice 3:2 LKS Różyca
Zawisza Rzgów 1:0 Orzeł Parzęczew
KAS Konstantynów 1:2 Termy Uniejów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 29 75 116 15 24 3 2
2 LKS Różyca 29 61 72 35 19 4 6
3 GKS Ksawerów 28 59 73 32 18 5 5
4 Włókniarz Pabianice 28 58 67 33 18 4 6
5 UKS SMS Łódź 29 56 85 34 18 2 9
6 Start Brzeziny 29 53 79 54 16 5 8
7 AKS SMS Łódź 29 49 67 47 14 7 8
8 Termy Uniejów 29 43 55 67 13 4 12
9 Victoria Rąbień 29 42 74 68 13 3 13
10 Sokół II Aleksandrów 29 40 70 52 12 4 13
11 KAS Konstantynów 29 38 60 60 11 5 13
12 KS II Kutno 29 35 53 72 11 2 16
13 Zawisza Rzgów 29 33 39 54 9 6 14
14 GLKS Sarnów/Dalików 29 31 63 84 9 4 16
15 KKS Koluszki 29 30 44 69 9 3 17
16 Orzeł Parzęczew 28 23 42 87 7 2 19
17 GLKS Dłutów 28 13 16 79 3 4 21
18 PTC Pabianice 29 4 16 149 1 1 27

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – Orzeł Kazimierz 6:2 (1:1)

Kwapiszewski Jakub-2, Cmielecki Patryk, Naszkowski Adrian, Walczak Piotr, Waligórski Radosław. 

 

Sazan Pęczniew – Włókniarz II Pabianice 7:2 (6:1)

Chmielecki Sebastian-4, Kochanek Arkadiusz, Wypiór Tomasz, Magnuski Norbert. 

 

pozostałe mecze:

GKS Sędziejowice 1:2 Orzeł Piątkowisko
Pisia Zygry 6:2 Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów 2:5 Jutrzenka Bychlew
Rokita Rokitnica 1:1 MULKS Łask
Iskra Dobroń 9:0 Olimpia Karsznice
UMKS Korab Łask 3:0 Pogoń II Zduńska Wola
Sazan Pęczniew 7:2 Włókniarz II Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 20 55 92 22 18 1 1
2 Pisia Zygry 20 42 63 52 13 3 4
3 Orzeł Kazimierz 20 41 68 34 13 2 5
4 Pogoń II Zduńska Wola 20 37 70 39 12 1 7
5 UMKS Korab Łask 20 32 48 35 9 5 6
6 Włókniarz II Pabianice 20 32 47 52 10 2 8
7 Orzeł Piątkowisko 20 28 50 44 9 1 10
8 Olimpia Karsznice 20 25 42 49 8 1 11
9 Włókniarz Konstantynów 20 25 34 47 7 4 9
10 Sazan Pęczniew 20 22 51 68 7 1 12
11 Jutrzenka Bychlew 20 20 52 72 6 2 12
12 MULKS Łask 20 18 30 55 5 3 12
13 Rokita Rokitnica 20 16 29 73 4 4 12
14 GKS Sędziejowice 20 10 23 57 2 4 14

 

 

KLASA A GRUPA IV

Grom Powodów – Bzura Młogoszyn 0:2 (0:1)

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 0:2 Bzura Młogoszyn
SPKMS Żychlin 4:5 Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie 2:0 MKS Mianów
Górnik Łęczyca 3:0 Kanarki Małachowice
Bzura Ozorków 6:2 Kotan Ozorków
Ostrovia Ostrowy 4:2 Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka 3:0 Victoria Grabów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 20 55 64 17 18 1 1
2 Kobra Leźnica Wielka 20 44 59 33 14 2 4
3 Bzura Ozorków 20 44 86 28 14 2 4
4 Magnat Sierpów 20 40 58 34 13 1 6
5 Malina Piątek 20 39 58 31 12 3 5
6 Bzura Młogoszyn 20 39 55 36 12 3 5
7 LKS Świnice Warckie 20 30 50 37 9 3 8
8 Kotan Ozorków 20 28 64 50 8 4 8
9 Ostrovia Ostrowy 20 26 46 55 8 2 10
10 Victoria Grabów 20 24 41 50 7 3 10
11 MKS Mianów 20 11 30 66 3 2 15
12 Kanarki Małachowice 20 11 42 88 3 2 15
13 SPKMS Żychlin 20 8 27 102 2 2 16
14 Grom Powodów 20 6 24 77 2 0 18

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS