Obserwuj nas na Facebook

Strażackie mistrzostwa w Lipcach

W piątek (15 września) na boisku w Lipcach Reymontowskich rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Piłce Nożnej. Do rywalizacji stanąć ma 19 reprezentacji, które początkowo walczyć będą o punkty w czterech grupach eliminacyjnych. W Mistrzostwach wystąpią także strażacy PSP Poddębice. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 10:00. Zakończenie rywalizacji po godzinie 14:00.

Grupa A
Skierniewice
Poddębice
Rawa Mazowiecka
Łęczyca

Grupa B
Zgierz
Łódź
Opoczno
Radomsko
Pajęczno

Grupa C
Brzeziny
Tomaszów Mazowiecki
Łowicz
Zduńska Wola

Grupa D
Piotrków Trybunalski
Pabianice
Wieluń
Bełchatów
KW PSP Łódź

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS