SPORTOWCY Z POWIATU PODDĘBICKIEGO RUSZAJĄ DO AKCJI !!!

0
308
views

AKCJA ZBIERANIA PŁYNÓW DEZYNFEKCYJNYCH

CEL CHARYTATYWNY

DLA

POGOTOWIA RATUNKOWEGO

W PODDĘBICACH  

Świat sportu od ponad miesiąca zamarł z powodu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, który pierwsze swoje objawienie zaznaczyła w Chinach w połowie grudnia 2019 roku. Polski Rząd stara się jak może z tą trudną sytuacją w kraju, ale dopiero w takiej sytuacji możemy zaobserwować nieporadność rządzących, którzy od momentu objęcia władzy w Polsce, rozdawali nasze pieniądze na prawo i lewo. Zaistniała sytuacja powoduje, że w miejscach gdzie teraz powinno być jak najwięcej potrzebnego materiału do walki z tym koronawirusem, niestety brakuje wszystkiego, a przede wszystkim pieniędzy. Wszystkie kraje, które toczą walkę z tym wirusem, nie mają problemów z artykułami pierwszego kontaktu, odzieżą ochronną, testami, czy innymi potrzebnymi w tym czasie rzeczami do walki. Polacy to jednak ludzie którzy potrafią się jednoczyć w trudnych chwilach i niosą pomoc jaką tylko potrafią, lub mogą, Przykładów jest wiele, choćby ze świata piłki nożnej, gdzie np. Robert Lewandowski zarabiający miliony, nie szczędzi teraz grosza i pomaga finansowo różnym jednostkom ratunkowym w Polsce. Takich przykładów jest oczywiście wiele, bo o Jurku Owsiaku nawet nie ma co wspominać, ponieważ on zawsze jest zaangażowany we wszystkie chyba cele charytatywne. Więc jak widzimy, gdyby nie pomoc z różnych stron i środowisk w naszym kraju, walka z koronawirusem byłaby naszą narodową klęską. Nasz wódz KACZORYDZ, ma nas w dupie, bo dla niego najważniejsze jest pomszczenie śmierci jego tępego brata, który za wszelką cenę chciał wylądować w Smoleńsku i dopiął swego, zabijając niewinnych ludzi. 

Nasze poddębickie społeczeństwo sportowe także siedzi i czeka kiedy w końcu będzie można ruszyć się i wrócić do uprawiania naszych ulubionych dyscyplin sportowych. Takie siedzenie i czekanie w blokach, portal okpoddebice.pl postanowił zmienić i wezwać wszystkich związanych ze sportem w naszym powiecie do zbiórki PŁYNÓW DEZYNFEKCYJNYCH, które są potrzebne w naszej poddębickiej placówce pogotowia ratunkowego. Wstępny akces w akcji zapowiedzieli już zawodnicy naszych klubów piłkarskich: KEEZA Termy Ner Poddębice, Termy Uniejów, GLKS Sarnów/Dalików, Pisia Zygry, Sazan Pęczniew, Grom Powodów. Do akcji włączył się także zespół spoza naszego powiatu MKS Mianów, który także będzie starał się zebrać jak najwięcej litrów tego płynu. Do portalu dotarła informacja, że zainteresowany jest także radny powiatu Poddębickiego Błażej Dudziński, który wraz z kolegami radnymi, przyłączą się do akcji. 

Portal okpoddebice.pl, zaprasza wszystkie chętne organizacje sportowe, ale nie tylko, do wzięcia udziału w akcji. Zapraszamy także wszystkie zainteresowane osoby, do wzięcia udziału w tej szlachetnej pomocy naszemu pogotowiu ratunkowemu, który dzień i w nocy ratuje nasze życia w tym ciężkim czasie pandemii za co należą się im WIELKIE BRAWA. 

Organizacje lub osoby, chcące uzyskać więcej informacji, proszone są o kontakt telefoniczny pod nr. 730-501-888, lub e=mail: okzielona@wp.pl

 

PRZYŁĄCZ SIĘ !!!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ