SPORTOWCY Z POWIATU PODDĘBICKIEGO RUSZAJĄ DO AKCJI !!!

0
93
views

AKCJA ZBIERANIA PŁYNÓW DEZYNFEKCYJNYCH

CEL CHARYTATYWNY

DLA

POGOTOWIA RATUNKOWEGO

W PODDĘBICACH  

Nasze poddębickie społeczeństwo sportowe siedzi i czeka kiedy w końcu będzie można ruszyć się i wrócić do uprawiania naszych ulubionych dyscyplin sportowych. Takie siedzenie i czekanie w blokach, portal okpoddebice.pl postanowił zmienić i wezwać wszystkich związanych ze sportem w naszym powiecie do zbiórki PŁYNÓW DEZYNFEKCYJNYCH, które są potrzebne w naszej poddębickiej placówce pogotowia ratunkowego. Wstępny akces w akcji zapowiedzieli już zawodnicy naszych klubów piłkarskich: KEEZA Termy Ner Poddębice, Termy Uniejów, GLKS Sarnów/Dalików, Pisia Zygry, Sazan Pęczniew, Grom Powodów. Do akcji włączył się także zespół spoza naszego powiatu MKS Mianów, który także będzie starał się zebrać jak najwięcej litrów tego płynu. Do portalu dotarła informacja, że zainteresowany jest także radny powiatu Poddębickiego Błażej Dudziński, który wraz z kolegami radnymi, przyłączą się do akcji. 

Portal okpoddebice.pl, zaprasza wszystkie chętne organizacje sportowe, ale nie tylko, do wzięcia udziału w akcji. Zapraszamy także wszystkie zainteresowane osoby, do wzięcia udziału w tej szlachetnej pomocy naszemu pogotowiu ratunkowemu, który dzień i w nocy ratuje nasze życia w tym ciężkim czasie pandemii za co należą się im WIELKIE BRAWA. 

Organizacje lub osoby, chcące uzyskać więcej informacji, proszone są o kontakt telefoniczny pod nr. 730-501-888, lub e=mail: okzielona@wp.pl

 

PRZYŁĄCZ SIĘ !!!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ