Obserwuj nas na Facebook

Sazan Pęczniew zwyciężył w Kleszczowie

W Kleszczowie rozegrane zostały mistrzostwa województwa łódzkiego LZS w halowej piłce nożnej. Po rozegraniu meczów w dwóch grupach – w finałowej stawce rywalizowały cztery zespoły: gospodarze turnieju LKS Omega Kleszczów, LZS Zelów, Sazan Pęczniew i Płomień Makowiska. Decydujące mecze odbyły się w Hali Sportowej Kompleksu Solpark. Mistrzem województwa został Sazan, który wygrał w rzutach karnych z Omegą Kleszczów. W normalnym czasie gry był remis 1:1, a karne lepiej strzelali piłkarze z Pęczniewa (3:2).

Trzecie miejsce zajął zaś LZS Zelów po wygranej, po rzutach karnych, z Płomieniem Makowiska. Mecz nie przyniósł bramek, a siódemki lepiej strzelał LZS (3:2). We wcześniejszych półfinałach Omega wygrała z Płomieniem (0:0, rzuty karne 6:5), a Sazan pokonał LZS Zelów 2:0. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Mateusz Wolankiewicz (Omega), a najlepszym strzelcem został Mateusz Łuszczyk (Płomień Makowiska), który zdobył pięć bramek.

skład Sazana: Kapituła Adam – Chmielecki Patryk, Chmielecki Sebastian, Stajewski Arkadiusz, Śpiączka Wiktor, Woźniak Krzysztof. 

Organizatorami turnieju były: Rada Wojewódzka LZS oraz LKS Omega Kleszczów.

Zdjęcie: Milena Gierach (Omega Kleszczów)

 

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w