PRZYJMIJ WYZWANIE

0
42
views

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkie drużyny piłkarskie do wzięcia udziału w akcji #FajnaDruzyna. W ciągu ośmiu najbliższych tygodni zaprezentujemy cztery wyjątkowe wyzwania, a autorów najciekawszych propozycji ich realizacji nagrodzimy. Pierwsze wyzwanie już trwa!

WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIU

Akcja #FajnaDruzyna to propozycja dla drużyn piłkarskich, zarówno tych profesjonalnych jak i amatorskich. Wszystko co należy zrobić, aby wziąć udział w naszej akcji to wybrać odpowiednie wyzwanie, nakręcić wideo lub zrobić zdjęcie prezentujące jego realizację. Publikując publicznie swoje wyczyny w kanałach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, TikTok) należy pamiętać o dodaniu odpowiedniego hashtagu à #FajnaDruzyna. Tylko takie zgłoszenia będą brane pod uwagę. Czekamy na kreatywne pomysły!

Wyzwanie OSHEE

27.07 – 9.08

Wyzwanie OSHEE polega na pokazaniu jak w kreatywny sposobów można celebrować radość po zdobytej bramce. Pokażcie swoje ulubione i zaskakujące cieszynki. 11 drużyn, które prześlą najciekawsze zgłoszenia otrzyma miesięczny zapas produktów marki OSHEE o wartości dwóch tysięcy złotych każdy.

REGLULAMIN WYZWANIA

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ