PODSUMOWANIE JUNIORÓW – Rocznik 2010 mistrzem rozgrywek !

0
66

E2 Orlik grupa 8

Rocznik 2010 mistrzem rozgrywek E2 Orlik (gr. 8)! W meczu na szczycie biało-zielono-czerwoni pokonali w Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie Stał Głowno 5:4.

Zawody lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w pierwszych minutach stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Biało-zielono-czerwoni wyszli na prowadzenie w 9. minucie po trafieniu Jakuba Mruka. Pięć minut później wynik podwyższył Filip Wójcik. Tuż przed końcem pierwszej tercji goście wywalczyli rzut karny, który zamienili na gola.

Na początku drugiej tercji obie drużyny zaczęły z wysokiego „C”. Tuż po wznowieniu gry do bramki rywali trafił Jakub Kowalczyk. Stal Głowno potrzebowała na odpowiedź 60 sekund. Chwilę później efektownym strzałem z połowy boiska na listę strzelców wpisał się Adrian Klimczak.

W 56. minucie spotkania padł kolejny gol dla poddębiczan, sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Filip Krasiński. Przyjezdni odpowiedzieli dwoma golami ustalając wynik zawodów.

KEEZA Termy Ner Poddębice – Stal Głowno 5:4 (2:1; 2:1; 1:2)
Bramki dla KEEZA Term Neru: Jakub Mruk 9, Filip Wójcik 14, Jakub Kowalczyk 22, Adrian Klimczak 24, Filip Karasiński 56

Keeza Termy Ner Poddębice: Pawlak – Klimczak, Miłosz, Wójcik, Mruk, Burski, Krasiński. Grali także: Zdunek, Andrysiak, Madajski, A. Kajszczak, K. Kajszczak, Wagner, Kowalczyk

źródło: KEEZA Termy Ner Poddębice