PLH: XXIII EDYCJA BEZ FINAŁU

8
560
views

Pierwszy raz w historii Poddębickiej Ligi Halowej, nie odbędzie się mecz finałowy, powodem jest brak zawodników w drużynie Awaria na Budowie Poddębice, którzy tego dnia, powalczyli by z Przyjeżdża Orkiestra o mistrza PLH. Organizator otrzymał jednak informację, że tylko trzech na 12-stu zawodników zgłoszonych do rozgrywek mogło by powalczyć w meczu finałowym, więc zespół postanowił oddać mecz walkowerem.

Mistrzem XXIII EDYCJI PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ SENIORÓW SEZON 2018/19′, została drużyna PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA PODDĘBICE. 

W piątek 8 lutego o godz. 20:00, rozegrane zostanie jedno spotkanie, o III miejsce zagrają Dziki Sarnów i Młodzi Poddębice.

Pomimo tego, że będzie to tylko pojedynek o III miejsce, zróbmy wszystko, żeby ten mecz dostarczył miejmy nadzieję licznie zgromadzonej publiczności, wielu emocji.

Poprzedni artykułWAŻNY POJEDYNEK STS TOP
Następny artykułWAŻNE ZWYCIĘSTWO
UDOSTĘPNIJ

8 KOMENTARZE

  1. Witajcie,
    Darku, proszę Cię nie oczerniaj teraz naszej drużyny. Jeżeli finał byłby zgodne z terminarzem 1 luty, który był podany po pierwszej kolejce, wszytko było by OK i nasza drużyna miałaby 9 ludzi, tylu ilu mamy zgłoszonych 8 + bramkarz, a nie 12 jak piszesz. Tydzień przed finałem zmieniłeś datę finału. Rozmawialiśmy przez telefon, mówiliśmy Ci, że taka sytuacja na datę 8 luty może mieć miejsce to śmiałeś się, że robimy sobie głupie żarty, jednak nie! Tym sposobem zepsułeś sobie super imprezę jaką jest finał ( mówię szczerze, to super sprawa) nam zawodnikom i kibicom. Dodaje również, że finału 1 lutego nie było bo pojechałeś do Gliwic (czego gratuluje), my dowiedzieliśmy się tydzień przed finałem o Twoim wyjzdzie, Ty wiedziałeś o tym dużo wcześniej, że będziesz tam jechał. Nie mówię tego po złości. Ale można było to zrobić lepiej (Sama informacja nowej daty finału, mogła być dużo szybciej). Zaczynają się treningi sparingi (Tobie nie muszę tego tłumaczyć) Chłopaki również ustawili się w pracy, żeby grać finał 1 lutego i po zmianie terminarzu nie było opcji, żeby w tydzień ustawić się na finał. My jak i Orkiestra ten finał z przyjemnością byśmy zagrali, wyszło jak wyszło…
    Pozdrowienia dla kibiców PLH! 🙂

  2. Do kleksa i kopacza jak tacy jesteście organizatorzy to udzielcie Darkowi wsparcia albo zorganizujcie np. powiatowe seniorów – przy klawiaturze każdy mocny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ