PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

12
149
views

KLASA OKRĘGOWA – IX KOLEJKA

07 października (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA

Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12)

obsada sędziowska: Pionko M., Walczak K., Gródecki J.

 

08 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 ŁÓDŹ ul. Milionowa 12

AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11)

obsada sędziowska: Przybysz K., Przytuła Sz., Rzetecki S.

 

 

KLASA A GRUPA III – VII KOLEJKA

Sazan Pęczniew (9) – Orzeł Kazimierz (8)

obsada sędziowska: Łuczak M., Stokłos A., Siwak R

mecz przełożony na inny termin

 

 

KLASA A GRUPA IV – VI KOLEJKA

07 października (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1)

obsada sędziowska: Musiał K., Bernacik J., Ścibor K.

 

 

KLASA B GRUPA I – VI KOLEJKA

08 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 ZYGRY

Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7)

obsada sędziowska: Kabaciński A.

 

 

KLASA B GRUPA II – VI KOLEJKA

Termy II Poddębice – pauza

 

Grom Powodów (4) – Fair Play Kutno (7)

Mecz przełożony na 19 listopada (NIEDZIELA)

 

Weekend inny niż wszystkie!
Dzięki wsparciu Gmina Wartkowice w weekend wybieramy się na dwudniowy wyjazd na Dolny Śląsk! W ramach X-lecia naszego klubu jedziemy zagrać mecz towarzyski z drużyną Amfibolit Leszczyniec .
Czeka nas wiele atrakcji. Zwiedzanie Zamku Książ, Wałbrzycha i okolic oraz wspomniany mecz towarzyski. To wszystko dzięki naszej gminie! Integracja oraz chwilowe oderwanie od ligi przyda się, aby naładować baterie przed drugą częścią rundy jesiennej.
W związku z wyjazdem, mecz 6 kolejki B klasy został przełożony na późniejszy termin. GROM! GROM! GROM!

źródło: Grom Powodów

 

 

OK LIGA TYPERA

43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12)
44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11)
45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1)
46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

07 października (SOBOTA) godz. 11:00 KUTNO

KS Kutno – Termy Poddębice

obsada sędziowska: Waśkiewicz M.

 

08 października (NIEDZIELA) godz. 13:30 ŁÓDŹ ul. Milionowa 12

AKS SMS Łódź – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Lewy F.

 

C2 TRAMPKARZ GRUPA VIII

08 października (NIEDZIELA) godz 11:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew – Sokół Goszczanów

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

07 październik  (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Victoria Rąbień

obsada sędziowska: Tomczyk Ł.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa IV

07 października (SOBATA) godz. 10:00 KROŚNIEWICE

Krośniewianka Krośniewice – GLKS Sarnów/Dalików

obsada: Graczyk I.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

Termy Poddębice – pauza

 

E2 ORLIK GRUPA VI

07 października (SOBOTA) godz. 13:00 KUTNO

KS Kutno – Termy Poddębice

 

F1 ŻAK GRUPA VIII – III KOLEJKA

07 paździdernika (SOBOTA) godz. 15:00 KUTNO

Salos Róża Kutno – Termy Poddębice

 

08 października (NIEDZIELA) godz. 12:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – KS Kutno

 

Poprzedni artykułUwaga ! Zaginął mężczyzna
Następny artykułPOGROM W BYCZYNIE
UDOSTĘPNIJ

12 KOMENTARZE

  1. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) 4-1
    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) 2-3
    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 1-4
    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 0-3

  2. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) Peda Gol

    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) 3-1

    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 1-2

    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 1-3

  3. . Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) 5-1
    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) G.Cison
    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 1-3
    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7 1-3

  4. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) 6-0
    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) 2-0
    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 0-3
    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 1-1

  5. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) 6:0
    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) 1:3
    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 1:4
    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 1:3

  6. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) 5:2
    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) 3;2
    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1)2:4
    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 1:4

  7. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) 5:0

    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) 0:2

    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 1:3

    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 1:2

  8. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) 8:1
    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) 3:2
    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 2:2
    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 2:3

  9. 43. Termy Poddębice (4) – Rosa Rosanów (12) Peda Jan
    44. AKS SMS II Łódź (15) – Termy/K-Flex (11) Cisoń Grzegorz
    45. GLKS Sarnów/Dalików (4) – Witonianka Witonia (1) 1:3
    46. Pisia Zygry (10) – Włókniarz II Konstantynów Łódzki (7) 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ