PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – DERBY POWIATU !!!

13
157
views

KLASA OKRĘGOWA – XIV KOLEJKA

10 listopada (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5)

obsada sędziowska: Strulak I., Pietrzak B., Leszczyński D.

 

11 listopada (SOBOTA) godz. 13:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3)

obsada sędziowska: Sekuterski A., Bukarowicz J., Piechut D.

 

pozostałe mecze:

(piątek – 10 listopada)
20:00 – KAS Konstantynów – Orzeł Parzęczew – Gajek
(sobota – 11 listopada)
11:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz Zgierz – Krasnopolski
12:30 – Rosa Rosanów – Victoria Rąbień – Mikła
13:00 – Włókniarz Pabianice – LKS Różyca – Szubielski
13:00 – Orzeł Piątkowisko – GKS Ksawerów – Lota
17:00 Olimpia Karsznice – AKS SMS II Łódź – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA III – XII KOLEJKA

12 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5)

obsada sędziowska: Leszczyński D., Bernacik J., Szczęsny P.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 11 listopada)
13:00 – Korab Łask – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
14:00 – Orzeł Kazimierz – Pogoń II Zduńska Wola – Pietrzak
14:00 – Sokół Lutomiersk – Sokół II Aleksandrów – Przybylak
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Victoria Szadek – Widawia Widawa – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – XI KOLEJKA

11 listopada (SOBOTA) godz. 17:00 ŚWINICE WARCKIE

LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2)

obsada sędziowska: Morawski Z., Walczak K., Graczyk I.

 

pozostałe mecze:

sobota – 11 listopada)
13:00 – Witonianka Witonia – Magnat Sierpów – Bednarski
13:30 – Kobra Leźnica Wielka – MKS Mianów – Leszczyński
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Salos Róża Kutno – Zryw Śliwniki – Lesiak
11:00 – Kotan Ozorków – Expom Krośniewianka – Pajączkowski
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Malina Piątek – R. Walczak

 

 

KLASA B GRUPA II – XI KOLEJKA

12 listopada (NIEDZIELA) godz. 10:45 BYCZYNA

Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4)

obsada sędziowska: Działak M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 11 listopada)
14:00 – KS Fair Play Kutno – Iskra Góra św. Małgorzaty – Gródecki
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Sokół Skromnica – GKS Byszewy – Kaca
11:00 – LKS Modlna – Górnik Łęczyca – Płomiński
11:00 – Orzeł Wróblew – LKS Gieczno – Ścibor

 

 

OK LIGA TYPERA

70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5)

71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3)

72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5)

73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2)

74. Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4)

 

 

13 KOMENTARZE

  1. 70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 1-2

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) 0-4

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 2-4

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1-5

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4) Sternicki Gol

  2. 70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 0:4

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) 1:3

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 6 bramek

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 2:3

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4) 4:1

  3. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 1-4

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) 1-6

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 2-4

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2)1-3

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom 3-1

  4. 70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 2-4

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) 2-5

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 1-4

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2)1-4

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom 4-2

  5. 70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 1:2

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) 0:6

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 2:2

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1:2

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4) 2:1

  6. 70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 1:3

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) 1:4

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 2:3

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1:3

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4) 2:3

  7. 70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 1-3

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) Peda gol

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 3-2

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1-4

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4) 4-3

  8. 70. Termy/K-Flex Uniejów (13) – Stal Głowno (5) 0-3

    71. Bzura Ozorków (15) – Termy Poddębice (3) 0-7

    72. Sazan Pęczniew (10) – PTC Pabianice (5) 2-2

    73. LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1-3

    74. Termy II Poddębice (3) – Grom Powodów (4) 4-3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ