PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA

8
130
views

IV LIGA – XXVII kolejka

24 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 KLESZCZÓW 

Omega Kleszczów (6) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

obsada sędziowska: Mateusz Janecka (WS Sieradz)

pozostałe mecze:

(sobota – 24 kwietnia)
11:00 – ŁKS II Łódź – Orkan Buczek – Tomasz Lewandowski (III liga)
11:00 – Pogoń Zduńska Wola – Włókniarz Zelów – Adrian Grałek (WS Piotrków)
16:00 – Skalnik Sulejów – Warta Działoszyn – Adam Ostaszewski (WS Skierniewice)
16:30 – Czarni Rząśnia – Orzeł Nieborów – Adam Dolny (WS Łódź)
17:00 – Jutrzenka Drzewce – Zjednoczeni Stryków – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
17:00 – Polonia Piotrków – Ceramika Opoczno – Rafał Michalak (III liga)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Stal Głowno – Bartosz Banasiak (III liga)
19:00 – Warta Sieradz – Andrespolia Wiśniowa Góra – Konrad Gawroński (III liga)
(niedziela – 25 kwietnia)
17:00 – Jutrzenka Warta – MKP-Boruta Zgierz – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)

 

KLASA OKRĘGOWA

23 kwietnia (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (10) – WIDZEW II Łódź (1)

obsada sędziowska:  Walczak K., Walczak R., Walczak A.

 

24 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (7)

obsada sędziowska: Strulak I., Mrozek A., Sitko K. 

 

KLASA A GRUPA III – XIV KOLEJKA

24 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (3) – Korab Łask (5)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

24 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 OSTRÓW

Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (10)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

KLASA A GRUPA IV – IV KOLEJKA

24 kwietnia (SOBOTA) godz. 17:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca (1) – Grom Powodów (13)

obsada sędziowska: Michniewicz Sz., Pionko M., Walczak K.

 

 

LIGA TYPERA 

17. Omega Kleszczów (6) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

18. Termy Uniejów (10) – WIDZEW II Łódź (1)

19. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (7)

20. Pisia Zygry (3) – Korab Łask (5)

21. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (10)

22. Górnik Łęczyca (1) – Grom Powodów (13)

 

 

Poprzedni artykułWIEŚCI Z POWIATU
Następny artykułCHMIELECKI SEBASTIAN SHOW
UDOSTĘPNIJ

8 KOMENTARZE

  1. 17. Omega Kleszczów – KEEZA Termy Ner Poddębice 5-1

    18. Termy Uniejów – WIDZEW II Łódź 1-6

    19. GLKS Sarnów/Dalików – Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-2

    20. Pisia Zygry – Korab Łask 1-3

    21. Rokita Rokitnica – Sazan Pęczniew 2-5

    22. Górnik Łęczyca – Grom Powodów 8-1

  2. 17. Omega Kleszczów (6) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 4:0

    18. Termy Uniejów (10) – WIDZEW II Łódź (1) 0:5

    19. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (7) 4:2

    20. Pisia Zygry (3) – Korab Łask (5) 2:5

    21. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (10) 3:3

    22. Górnik Łęczyca (1) – Grom Powodów (13) 6:0

  3. 17. Omega Kleszczów (6) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 7:0

    18. Termy Uniejów (10) – WIDZEW II Łódź (1) 1:6

    19. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (7) 1:2

    20. Pisia Zygry (3) – Korab Łask (5)
    3:1
    21. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (10) 3:2

    22. Górnik Łęczyca (1) – Grom Powodów (13) 7:1

  4. 17. Omega Kleszczów (6) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 6:0
    18. Termy Uniejów (10) – WIDZEW II Łódź (1) 0:7
    19. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (7) 1:4
    20. Pisia Zygry (3) – Korab Łask (5) 3:1
    21. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (10) 0:2
    22. Górnik Łęczyca (1) – Grom Powodów (13) 4:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ