PIERWSZA NASZA DRUŻYNY RUSZYŁA Z TRENINGAMI

0
127
views

MECZ SPARINGOWY

2 luty (SOBOTA) godz. 12:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Olimpia Koło

 

W czwartek (31 grudnia) chwilę po godz. 18. zawodnicy Term Neru Poddębice wznowili przygotowania do rozgrywek łódzkiej IV ligi. Trener Patryk Ożadowicz miał do dyspozycji siedemnastu zawodników.

Z powodów osobistych w zajęciach nie uczestniczył Mikołaj Zwoliński, natomiast Patryk Malinowski i Oskar Osowski zmagają się z kontuzjami. W przyszłym tygodniu na treningach pojawią się nowi zawodnicy.

W sobotę (2 lutego) biało-zielono-czerwoni rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem poddębiczan będzie Olimpia Koło, występująca na co dzień w wielkopolskiej IV lidze. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 12. Mecz odbędzie się na boisku Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie.

W sobotę (2 lutego) w samo południe zawodnicy Term Neru Poddębice rozpoczną swój pierwszy tegoroczny mecz kontrolny. Podopieczni trenera Patryka Ożadowicza zmierzą się na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie z Olimpią Koło.

Seniorzy Term Neru zakończyli jesienne zmagania w łódzkiej czwartej lidze na dziewiątej pozycji. Liderem rozgrywek jest RKS Radomsko, który minimalnie wyprzedza Wartę Sieradz. Tabelę zamyka Boruta Zgierz. Zespół prowadzony jesienią przez trenera Marka Wozińskiego zdobył w szesnastu meczach dziewiętnaście punktów, na które złożyło się sześć zwycięstw, remis oraz dziewięć porażek. W styczniu doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca, a Marka Wozińskiego zastąpił Patryk Ożadowicz, dla którego potyczka z Olimpią będzie nieoficjalnym debiutem na ławce trenerskiej, a także okazją na pokazanie kilku graczom.

Na półmetku zmagań gracze Olimpii zajmują ostatnie, dwudzieste miejsce w wielkopolskiej IV lidze, zdobywając pięć punktów (zwycięstwo, dwa remisy i szesnaście porażek). Nasz sobotni rywal rozegrał już jeden mecz kontrolny. Biało-niebiescy przegrali 3:5 z GKS Sompolono, dziewiątą drużyną kalisko-konińskiej ligi międzyokręgowej. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Tomasza Mikusika zdobyli: Bartosz Kowalski i zawodnik testowany + bramka samobójcza.

Plan przygotowań:
2 lutego, godz. 12. – Olimpia Koło
9 lutego, godz. 12. – Pogoń Nowe Skalmierzyce
16 lutego, godz. 11. – Orkan Buczek
23 lutego, godz. 12. – Centra Ostrów Wielkopolski
2 marca, godz. 12. – Ostrovia Ostrów Wielkopolski
9 marca, godz. 12. – Kujawianka Izbica Kujawska.

źródło: Termy Ner Poddębice

 

 

 

Poprzedni artykułBEACH SOCCER ZIMĄ W POLSCE
Następny artykułPorażka na początek
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ